„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 597
  • 742
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 123
[/



 newsm03

Каквото и да напиша за МАА ще се повторя , харизматичен артист заедно с добър сценарий и режисура ме кара да полудявам по него.



Изключвам пълнежа във филма това е една красива история за силата на любовта която все още ме кара да вярвам че я има и да си мечтая ........

Дори мисля, че 70% от успеха на сериала се дължи на неговото участие.



Да и аз така мисля , това е артиста за ролята на Боран , ако не го бях видяла нямаше да загледам сериала . А после да гледам и през нощта на руски , да не мога стана за работа и живота ми да се върти около Боран  newsm76 . Може би съм за психиатър  newsm78 , newsm78.

# 46
# 47
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 334
Мацки бихте ли ми дали линк за епизода от четвъртък /32 еп./ Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 3 941
На мен първо сюжета ме грабна - чух  по  Битиви - да се омъжиш насила, и можеш   ли да  заобичаш човека..... ох не мога да го интерпретирам точно....... Думите бяха силни ..
Изчаках всички да си легнат и пуснах 1 епизод, продължих с 2.3456789101112131415... като превъртах неинтересните ми тогава неща. В 5 часа сутринта  вече се  осъзнах и овладях и беше време да заспивам, въпреки че ума ми не искаше.. и все пак съм заспала.
Моите очи видяха Боран  към 2 епизод някъде, като я предпазваше - от Джихан, после Азад ( шамара му ). Тогава осъзнах що за Мъж е това.

Името Бедирхан и аз не разбрах как го измислиха...За Зейшан май имаше причина....

# 49
  • Мнения: 1 414
На мен първо сюжета ме грабна - чух  по  Битиви - да се омъжиш насила, и можеш   ли да  заобичаш човека..... ох не мога да го интерпретирам точно....... Думите бяха силни ..
Изчаках всички да си легнат и пуснах 1 епизод, продължих с 2.3456789101112131415... като превъртах неинтересните ми тогава неща. В 5 часа сутринта  вече се  осъзнах и овладях и беше време да заспивам, въпреки че ума ми не искаше.. и все пак съм заспала.
Моите очи видяха Боран  към 2 епизод някъде, като я предпазваше - от Джихан, после Азад ( шамара му ). Тогава осъзнах що за Мъж е това.

Името Бедирхан и аз не разбрах как го измислиха...За Зейшан май имаше причина....


Ти пак си стигнала до втория епизод.
Аз се предадох още на срещата им на чешмата. Simple Smile Погледа му ме зариби още тогава.

# 50
  • Мнения: 3 941
Абе много ми е мътна тази вечер. Би трябвало и там погледа му да ме е жегнал.....ама осъзнато се сещам  от 2 епизод. А после като повтарях сериите, още вечерта като гонеха Нарин в тъмнината ме изпълваше с противоречиви чувства... " Аз този Мъж искам ли го веднага или постепенно да стане мой... smile3534

# 51
  • Мнения: 2 063
На мен първо сюжета ме грабна - чух  по  Битиви - да се омъжиш насила, и можеш   ли да  заобичаш човека..... ох не мога да го интерпретирам точно....... Думите бяха силни ..
Изчаках всички да си легнат и пуснах 1 епизод, продължих с 2.3456789101112131415... като превъртах неинтересните ми тогава неща. В 5 часа сутринта  вече се  осъзнах и овладях и беше време да заспивам, въпреки че ума ми не искаше.. и все пак съм заспала.
Моите очи видяха Боран  към 2 епизод някъде, като я предпазваше - от Джихан, после Азад ( шамара му ). Тогава осъзнах що за Мъж е това.

Името Бедирхан и аз не разбрах как го измислиха...За Зейшан май имаше причина....


Ти пак си стигнала до втория епизод.
Аз се предадох още на срещата им на чешмата. Simple Smile Погледа му ме зариби още тогава.

....явно всички сме с една диагноза  - за психиатър Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 941
Даааа. За Психиатър сме........... само да ми падне Зейнеп.......да я питам аз ,  как се пипа гърба на Женен Мъж.....в отсъствието на Жена му Joy

# 53
  • Мнения: 1 123
Абе много ми е мътна тази вечер. Би трябвало и там погледа му да ме е жегнал.....ама осъзнато се сещам  от 2 епизод. А после като повтарях сериите, още вечерта като гонеха Нарин в тъмнината ме изпълваше с противоречиви чувства... " Аз този Мъж искам ли го веднага или постепенно да стане мой... smile3534



За Този Мъж аз нямах никакви колебания !!!!! Искам го в момента в който го видях и да е само мой  smile3514newsm64 и единственно мой  #2gunfire .

Това е Мъжът който аз искам и като визия и като поведение ноооо......... smile3511 smile3515 newsm48

# 54
  • Мнения: 1 123
Моят мъж е голям фен на турските сериали , като го видя строен в 20 ч. пред телевизора гледайки втренчено вече знам за какво иде реч  smile3532.

Прелитайки една вечер покрай телевизора се заковах  #Crazy . Видях мъжа- мечта на живота си  luvbed Heart Eyes Heart txtloves newsm76 . Мисля че беше около 4 епизод , направих веднага регистрация във Войо но и там бързо свършиха сериите .
Започнах сагата със сериите на руски по цели нощи . Много цигари и много вино понесе сериала  newsm45 smile3511 .

Но пък сега му се наслаждавам на български и отново и отново гледам любимият образ  newsm44 newsm48

# 55
  • Мнения: 1 414
Като гледам всички сме правили едно и също.  newsm62

И аз след онзи поглед и  ръката му с розата, ме накара на верев по бързата порцедура ( е прескачах някои моменти с другите герои) да изгледам сериала до край. Станах разногледа.  #Crazy #Crazy

Сега ги гледам по БТВ спокойно серия след серия без да прескачам.

nkv_sz  ти на принципа - мъж го искам, сега го искам. Joy hahaha

Аз да си призная без бой направих  същия  маратон и с Мараз Али.  #Crazy
Сега и тях една по една ги гледам преведените серии. Абе луда работа.  ooooh! smile3527

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 19:37 от eligeda

# 56
  • Мнения: 2 063
Моят мъж е голям фен на турските сериали , като го видя строен в 20 ч. пред телевизора гледайки втренчено вече знам за какво иде реч  smile3532.

Прелитайки една вечер покрай телевизора се заковах  #Crazy . Видях мъжа- мечта на живота си  luvbed Heart Eyes Heart txtloves newsm76 . Мисля че беше около 4 епизод , направих веднага регистрация във Войо но и там бързо свършиха сериите .
Започнах сагата със сериите на руски по цели нощи . Много цигари и много вино понесе сериала  newsm45 smile3511 .

Но пък сега му се наслаждавам на български и отново и отново гледам любимият образ  newsm44 newsm48


Искам да ви кажа, че колкото сериалът да ме е завладял, точно толкова и вашите коментари, изпълнени с "жестоки" излияния, чувство за хумор, остроумия и въобще много ме кефите!!!

# 57
  • Мнения: 1 123
Като гледам всички сме правили едно и също.  newsm62

И аз след онзи поглед и  ръката му с розата, ме накара на верев по бързата порцедура ( е прескачах някои моменти с другите герои) да изгледам сериала до край. Станах разногледа.  #Crazy #Crazy

Сега ги гледам по БТВ спокойно серия след серия без да прескачам.

nkv_sz  ти на принципа - мъж го искам, сега го искам. Joy hahaha

Аз да си призная без бой направих  същия  маратон и с Мараз Али.  #Crazy
Сега и тях една по една ги гледам преведените серии. Абе луда работа.  ooooh! smile3527



  bouquet Че е луда нашата работа съм съгласна но пък че ми харесва и ме зарежда с положителни емоции и това е вярно .
Конкретно ТОЗИ МЪЖ ИСКАМ  smile3514 , и то много и за по- дълго време ако може ( знам че няма как да стане , но все пак за това са мечтите )

 smile3534

# 58
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета! Тази вечер няма Боран Ага, затова ви предлагам алтернатива - Мараз Али:

http://vbox7.com/play:d3938d09a4

# 59
  • Мнения: 1 414

Тука май много от нас и завиждаме на Съла. Simple Smile И си мислим, ех да бяхме на нейното място. Joy Joy


Общи условия

Активация на акаунт