„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 612
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Запис и членски внос. Мерси за пролетната тема  bouquet Да не забравите да врътнете часовника  Hug

# 16
  • Мнения: 1 123



  bouquet  bouquet  bouquet

Ваня отново благодаря за новата тема и за труда който полагаш за да ни правиш щастливи с МАА  smile3525  mrstraetz

# 17
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Момичето нещо не ми се получава качването на снимките не се виждат, някой ще ме хелпне ли?  smile3506

Ванче благодаря за новата прекрасна тема, няма такава отдаденост като твоята  smile3525

# 18
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Simple Smile
38
Скрит текст:
За мен няма  #2gunfireпо-гнусна твар(без извинение за сравнението) в сериала от Кевсер. #Cussing out
Ненавиждам образът й, особено в моментите, в които започва да кълне. #Crazy
Фируз Ага ахаааа и да си помисля, че започва да се очовечава и той отново, и отново ме разочарова. Tired
Джихан пък се изживява като Ага, жалка работа, показва превъзходство пред по-слабите а отношението към съпругата му е повече от отвратително. ooooh!
Много романтична беше сцената между Съла и Боран когато я целуваше по корема, Heart Eyes и в последствие телефонът й звънна.
Въобще не я виня Съла, че действа на бързи обороти относно всичко, което иска като нововъведения в Мардин, защото колкото и да се опитва да повярва на думите на Боран, че, ще живее дори, и след като роди вътрешно тя не вярва, че кланът би допуснал това. Бърза, защото няма време за да постигне всичко това, което е предначертала пред себе си.
За мен това не са традиции а изкривени и деформирани закостенели предрасъдъци на хора с болни мозъци.
kotelina, като копнеш адреса на изображението го постваш между двете скоби, които са на втория ред, второто бутонче отляво надясно в полето за отговор, което ти се отваря когато искаш да напишеш пост.

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 11:17 от Neidjal

# 19
  • Мнения: 1 215
Записвам се да ви следя и в новата тема.
Това са любимите епизоди.Няма по -красиво нещо от любовта ,създател на едно такова малко ангелче.Не мога да разбера Кефсер,как не й трепна сърцето,и тя е майка,ако там просната на земята като парцал лежеше Нарин пак ли щеше да постъпи по същия начин,мога да разбера Фируз,но нея не мога .А Боран сияе от бъдещото бащинство.Дай боже всеки бъдещ баща да носи на ръце така жена си. luvbed Горката Съла,колкото Боран се приближава към мечтата си за рожба,толкова Съла се доближава към смъртта.

# 20
  • Мнения: 3 945
Епизод 38
Скрит текст:
Само ще кажа, че колкото пъти гледам тази сцена - разговора между Боран и Съла на терасата, ми засядаше буца в гърлото и ми се насълзяваха очите.  Думите на Боран - понякога се държиш като дете и последвалата песен - " Още сме млади, но ще се научим, ще се научим от грешките си" ( нещо подобно се пееше )....
Заради това трептене в мен, затова че събужда емоции, ето заради това гледам Този Филм.
Всичко в живота е една Борба. Ти сам решаваш дали ще си слаб, и ще се оставиш на течението или ще се вдигнеш на крака и ще вървиш напред с надежда, воля, сила.

# 21
  • Мнения: 13 493
Перфектно изработена нова тема!    bouquet
vania, благодаря ти за всичко! Hug Hug


# 22
  • Мнения: 3 945
Как няма този Мъж да е Мечта и човек за обожание.
Не стига че се държи прекрасно, ами и що рокли и бижута и подари smile3501
Аз с какво съм заслужила тези тигани, ютии, епилатори...... Joy Joy

# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ваня, мерси за новата тема  bouquet
аз снощи изпуснах серията
може ли кратко разюме от някой добра душа Mr. Green
докато намеря серията Hug Hug Hug

Всички епизоди са качени на линка на от първа страница

# 24
  • Мнения: 73
Запис и от мен!
Ванче страхотна нова тема,благодаря! newsm51
И членски внос:

 

# 25
  • Мнения: 1 123
[/



 newsm03

Каквото и да напиша за МАА ще се повторя , харизматичен артист заедно с добър сценарий и режисура ме кара да полудявам по него.

Изключвам пълнежа във филма това е една красива история за силата на любовта която все още ме кара да вярвам че я има и да си мечтая ........

# 26
  • Мнения: 4 303
Момичета, гледащи напред може ли малко подсказки?
Скрит текст:
Какво се случва със Сила и семейството й, след раждането на детето.Видях в едно клипче насочен пистолет от Дилавер към тях? Кога го пускат Боран от затвора след като ранява Джихан,който ще се оправи.

# 27
  • Мнения: 3 945
Вася
Скрит текст:
След като роди Бедирхан, глупака все още , Дилявер отива в болницата и насочва пистолет, но отново се появява Боран и дава глътка въздух на нас, а на Съла надежда и обещание да са винаги заедно.  Май две серии е в затвора още и в деня, в който излиза  отвличат Съла пак за да я убият. На пак и пак Боран я спасява геройски.

# 28
  • Мнения: 3 945
Знаете ли какво си мислех тези дни..... гледах едни епизоди като Съла е по онези сатенени нощници- бялата... червената.
Въпреки че не е с голяма гръдна обиколка, като легне  на една страна и  като почнат нещо да си говорят и  се вижда това което има вътре..Свободолюбива манекенка....не и пречи  че чуждия мъж ще я гледа( МАА). Grinning

# 29
  • Мнения: 2 063
[/



 newsm03

Каквото и да напиша за МАА ще се повторя , харизматичен артист заедно с добър сценарий и режисура ме кара да полудявам по него.



Изключвам пълнежа във филма това е една красива история за силата на любовта която все още ме кара да вярвам че я има и да си мечтая ........

Дори мисля, че 70% от успеха на сериала се дължи на неговото участие.

Общи условия

Активация на акаунт