рано ли е за преглед при гинеколог?

  • 2 607
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 891
Пробвай американските Clear Test, които отчитат 7 дни след зачатие.
Май има и други марки, които са на този принцип.

Да сте чували случай, в който да има положителен тест 7 дни след зачеването  newsm78 аз - никога!
Ако все пак има такива моля да ме светнете, че нещо не им вярвам на тези реклами.

# 31
  • Мнения: 3 929
Може да изчакаш още 1 седмица и пак да направиш теста. При мен се беше получило същото. Е, вярно, че се оказа, че съм бременна, но толкова рано дори с ехография едва ли могат да установят бременност.

# 32
  • Мнения: 2 910
След два направени положителни теста за бременност, отидох на гинеколог на 4-тия ден закъснение и установи бременност.

# 33
  • Мнения: 35 997
до колкото знам, резултатът на един тест излиза след около няколко минути; след това какво има на теста, не е валидно; ако си мислиш, че тестът не е отчел павилно, го повтори, а след това отиди и на гинеколог;
но за гинеколога си мисля, че тр. да има поне 2 седмици от закъснението на цикъла Peace

точно така!

# 34
  • София
  • Мнения: 361
Рано е!Направи още един тест след няколко дни.

аз отидох на 2-та седмица

# 35
  • Мнения: 7 640
Не позвалявай вагинален преглед.
не й пълни главата с глупости!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз пък направих теста на третия ден от закъснението (положителен), и, понеже нямах търпение, още на другия ден отидох на лекар.  Плодното сакче се видя на ехографа (не вагинален). Така че, имам чувството, че май това зависи от окото на доктора преди всичко - дали ще види нещо.

# 37
  • Мнения: 88
аз съм използвала няколко, шуърчек, някакъв американси и т.н.
На американския пише че отчитането става не по-рано от 5-тата минута и не по-късно от 10-тата. Пише освен това, че положителен резултат, отчетен след 10 мин. е невалидедн.
Според указанията трябва да изчакаш 48 часа и след това да си направиш тест отново. Свързано е с хормона на бременноста.
Успех!

# 38
  • Мнения: 7 640
Аз пък направих теста на третия ден от закъснението (положителен), и, понеже нямах търпение, още на другия ден отидох на лекар.  Плодното сакче се видя на ехографа (не вагинален). Така че, имам чувството, че май това зависи от окото на доктора преди всичко - дали ще види нещо.
зависи и кога си забременяла, къде точно се е загнездило бебето и твоя случай е по-скоро изключение, отколкото практика Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 6 364
ако цикълът на жената е 28-30 дни и е редовен, без аномалии и прескачания, при 7-дневно закъснение на очакваната менструация един опитен лекар с добър вагинален ултразвук ще види плоден сак. след още 10 дни ще види и пулс.
с коремен ултразвук нещата се отлагат във времето с поне седмица.

глупостите за вагиналния ултразвук изобщо не заслужават коментар...

# 40
  • Мнения: 2 952
Е , ами то 6  дена закъснение не е много ....изчакай  за усещанията... Grinning  Иначе на гинеколог можеш да идеш винаги, дори за съвет , или за направление за кръвен тест = най-сигурно установява бременността и кога си забременяла. Peace

# 41
Аз също нямах симптоми на бременна. Нищо. Направих си тест две седмици, даже и малко тогоре след датата, на която ми изва. Показа ми бледа втора черта и доктора след още една седмица потвърди.

# 42
  • Мнения: 1 425
С първата ми бременност нямах никакви симптоми, но отидох като беше минало около месец. Сега вече бях сигурна, че съм бременна, но отидих на лекар като бях в 10 седмица. Най-добре изчакай, още малко и така отиди. И после да се похвалиш, а аз от сега те приветствам   bouquet

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз отидох след 7 дни от закъснението ми.Видя се плодния сак.

# 44
  • Мнения: 270
Шуърчек ми показа две чертички на 3-ия ден закъснение, на следващия отидох на лекар, прегледа ме с вагиналин ехограф (ако така се казва) и даже имам снимка на бебо, който там е само 7мм.Simple Smile
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт