"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 59 тема

  • 40 535
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Ринка, много мерси за новата теми4ка 


аз си признавам, 4е не искам да се сдобряват толкоз бързо, не защото ми е кеф да ги гледам разделени, просто защото предполагам , кой ще направи 1-вата кра4ка към сдобряването и ми се иска да видя една малко по-горда Елиф, ще ползвам на Селфи стола за малко  Wink newsm43


лека ве4ер  Hug

# 16
  • Мнения: 4 237
Ринка newsm51 Благодаря за новата тема, от която лъха пролетта!

Момичета, Честит ви 1 Април и нов месец Peace




По този повод ви слагам малко муцунки - Елмерски  Laughing


А това клипче, ще ви накара да се усмихнете hahaha Просяк в Дубай  Rolling Eyes #Crazy Нещо нечувано.

http://bgkef.com/Prosqk-prosi-pari-v-Dubay-Takova-neshto-ne-ste- … ijdali-SMQH-VIDEO

Да се надяваме драмата довечера в епизода да не е твърде голяма.  Sunglasses Ама ние през деня ще сме се заредили с усмивки, така че да преживеем тъжните моменти на Елмер по-леко Peace

Меги  Hug  Може пък сега да ни покажат обратното на първи сезон Peace Доколкото ги разбрах СЦ (доколкото това е възможно Mr. Green) ни показват идентични ситуации с  различните герои.  Тогава Елифче беше по-активната и търсеше Ком'саря. Сега може да го покажат него в действие. Въпреки, че го видяхме вече как я закопча с белезниците. Сега как ли би действал? Thinking



Лека нощ!   sleepuu

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 01:51 от kanti

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                             Девремки, Hug

    

   За нас пък е НАШИЯТ ден - сряда и КПА! Peace  Само СЦ да не си направят майтап с нас и ГГ, да не ставаме на кълбета. Rolling Eyes newsm78
   
         Помня колко много се смях на това, когато го дадоха! Joy Joy Joy

      

                     Приятен ден! Усмихвайте се повече !  bouquet

# 18
  • Мнения: 551

Ох, на тази снимка ако знаете аби на кого ми заприлича.......... на Сталин  hahaha Конкурира го по жестокост  Sad

rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImboима нещо такова....разсмя ме  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Здравейте wavey!

Ринка Hug Heart Eyes,благодаря за новата тема newsm51!
Благодаря  на  теб newsm51 и на Лили newsm51,Варна newsm51,Мерием newsm51,Алекс newsm51,за всички преводи на еп.,трейлъри,резюмета,подсказки!

Димони Hug,Канти Hug,Дива Hug,все се каня да ви поздравя за колжите и гифчетата за КПА,които правите newsm51 newsm51 newsm51,мн.ми харесват newsm10!

И на вс.девремки за коментарите от предната тема  newsm51!

Хубава фотосесия на Енгин  в бяло,посмях  се и аз на клипа зад кадър Grinning,но и  останах с впечатление,че му е неловко цялото това снимане с чупки и стойки  и едвам се сдържа да не прихне Laughing Laughing Laughing


Туба изглежда перфектно  за сп."Мари Клер" Heart Eyes



здравейте  Hug
аз си признавам, 4е не искам да се сдобряват толкоз бързо, не защото ми е кеф да ги гледам разделени, просто защото предполагам , кой ще направи 1-вата кра4ка към сдобряването и ми се иска да видя една малко по-горда Елиф, ще ползвам на Селфи стола за малко  Wink newsm43
И аз така Grinning,но ми се струва,че ще е точно обратното и пак тя ще направи първата крачка Crossing Arms.

Усмихнат ден Hug!


Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 08:54 от borovinka123

# 20
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  wavey
Приятен, усмихнат ден!


Скрит текст:

В очакване сме да разберем с какво ще ни "излъжат"  Елиф и Йомер от 20 часа!

# 21
  • Мнения: 4 795
Честит нов ден! Честит 1-ви април!
И да ви слъжат днес - ето така се реагира  hahaha

# 22
  • Мнения: 2 229
Честит празник на хумора и шегата,девремки Hug
И нещичко тематично Wink

Утре вечер хващам истанбулските сокаци Party Да видим няма ли да срещна нЕкой красавчик на Султанахмед Laughing

# 23
  • Мнения: 10 240
Приятно пътуване Диди и успех в търсенето!

Първоаприлска усмивка от Ъшъл:

# 24
  • Мнения: 5 138
Ринка ловкам те душка

Еееее девреми има ли значение на кого ще е първата крачка
та в любовта има ли везни
винаги единия дава другия получава
единия обича другия се оставя да бъде обичан
защото няма на света уред който да измери кой кого повече
важното е накрая да има
Скрит текст:
оргазъм
и за двамата
Хич не ме интересува кой първи ще се протегне за да утеши другия
защото и двамата са адски наранени души
не мога да кажа кой повече, не мога да преценя кое повече ще ме заболи
- да ме оставят пред олтара или
- да разбера ,че брат ми е убиец и че е причинил хиляди сълзи и безсънни нощи на любовта на живота ми и е оставил рана , която няма да зарасне никога

Така че за мен тук няма виновен, има две сърца обичащи се много , но кървящи и имащи нужда от време и още повече любов за да зараснат.
Също така погледнато от друг ъгъл , че не е изоставена Ел , а предпазена от една нещастна сватба и нещата се понаместват ,че това което и се случи не е чак толкова страшно .

Те ще намерят пътя си един към друг защото друг път нямат, а кой ще пръв каква е разликата.

# 25
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  Hug желая ви прекрасен ден.

Ринка   bouquet  Heart Eyes благодаря за труда и усилията ти.

Напоследък ме е погълнал реала, и минах само да ви кажа чао.
Спирам го тоя сериал.
Снощи най-сетне изгледах серията преведена и в 1,00 взех решение.

Детелинко  Hug желая ти невероятни преживявания, този път да ти върви по вода, и да срещнеш всички които искаш  Grinning

# 26
  • Мнения: 283
Привет  Hug желая ви прекрасен ден.

Ринка   bouquet  Heart Eyes благодаря за труда и усилията ти.

Напоследък ме е погълнал реала, и минах само да ви кажа чао.
Спирам го тоя сериал.
Снощи най-сетне изгледах серията преведена и в 1,00 взех решение.

Детелинко  Hug желая ти невероятни преживявания, този път да ти върви по вода, и да срещнеш всички които искаш  Grinning

Хриси, това е първо-априлска шега, нали?!!!!

# 27
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 395
Добро утро Hug
и аз това си помислих за Хриси и спирането на сериала Rolling Eyes
Ринка, мерси за новата тема Hug  bouquet
Нервакова, съвсем, напълно съм съгласна с теб Peace Наистина такава прибързана и някак не естествено протичаща подготовка и сватба не са ми по вкуса за нашите. То, се видя.
Не знам какво да очаквам от 40еп., защото не знам дали с него свършва сериала?
Ще има ли още серии, още сезони?
Ако, ще има още серии вероятно раздялата им ще е по-дълга, Хю ще вилнее на свобода...кой знае колко.
Ако, пък 40 и още някоя и друга серия са останали, си мисля, че ще започнат по традиция да претупват работите, така, че да ни дадат всичко - Хю в затвор,Чиче му прави компания.... нашите женени, после след 2 години, после след 10...ала бала - знаем си ги финалите комшийски Wink

# 28
  • Мнения: 1 386
Здравейте и от мен в новата тема Hug
Хриси,бъзикаш се! Wink
Аз чакам до края -юни месец.Тъкмо  около моя рожден ден ще е финалът.
Лъжите,които си подаряват сега се замислям са напълно в унисон с днешния ден на лъжата... Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 11:22 от eti_bs

# 29
  • Мнения: 3 217
Скрит текст:
UNEXPECTED DECISION
According to the rumors, ATV’s popular TV series “Dirty Money Love” would end after its 50th episode. In the past months, a couple of episodes of the TV series were postponed because of the soccer matches played on Wednesdays. This situation had caused viewers to switch other programs and the ratings to fall down. Considering the lower ratings, the series wasn’t expected to continue for another season. However, due to the strong pressure coming from fans and viewers and recent good ratings, Ay Yapim had a meeting with the writers and the actors and decided to continue the series for two more seasons.

От Ay Yapim си правят първоаприлска шега с нас,че продължават сериала с два нови сезона. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт