кошарка за игра

  • 1 438
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 559
Мамчета и аз искам да попитам,че не разбрах-от къде може да си купя такава настилка??? Благодаря   bouquet
От борсата на София прес и от почти всички бебешки магазини и книжарници, но аз лично не препоръчвам. Супер нехигиенично (всеки ден ги миех на душа, защото между тях и пода се набиват всички боклуци). Второ моите на 3-тия ден започнаха да ги разделят едно от друго и най-накрая да ги късат и да се опитват да ги ядат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а и не виждам това от какво пази бебето осве от студа на пода, но пък вече идва топлото време. С две думи моето мнение е - да живее кошарата, при нас си върна всяка дадена стотинка - голама работа ми върши!

# 16
  • Мнения: 12
Нашата постелка е по-различна във вид на мече е с дунапрен е. Много е мека - става и за завивка, ама ние я ползваме за земята- същото е като кошарата за игра само дето е 3 пъти по-евтина.Доставиха ни я от фирма vip-baby.Пак си играе кротко- като разпръснем играчките на постелката и пада голяма занимавка . Така съм спокойна ,че няма да настине на земята и пак си играе като и в кошарите за игра.

# 17
  • Мнения: 7 640
не се лъжете за тази настилка- наистина само изглежда подходяща.
Магтерията е като на турските джапанки за левче- всичко се набива в нея и ужасно се захабява.
И наистина както е писала биби, много лесно може да се къса и глътне.
На нашине близнаци сме подготвили кошара по поръчка- с дървени решетки, изчаквам още малко да се закрепятседнали - и вътре. Няма не искам Naughty, според мен децата свикват с всичко,стига да не е насила.

# 18
  • Мнения: 3 698
Нашата е на КАМ, квадратна-незаменим помощник ми е, много съм доволна !!!

# 19
  • Мнения: 11 546
Ей, мами тъкмо се чудех дали да "тръшна" едни пари за такава кошара и вече съм убедена че ще го направя.Може ли само препоръки за марки, размери, форма или за друго което се сетите,моля.  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 155
Трябва да е здрава и да успее да извържи много яко друсане (поне при нас) на почти едногодишно дете. След като се научи да се изправя в нея, синът ми я разтришаше цялата, хапеше горната част - голям тормоз й приложи.
Нашата беше българска, но не съм го виждала напоследък по магазините.
Тези на Кам изглеждат стабилни. http://shop.danet.bg/index.php?cPath=23_70
Ето ги пак: http://www.family-bg.com/catalog/catX_52_54.htm?osCsid=3b9e3fd58 … e7c0f98f4e8acfef6

Всяка от тях ще ти свърши работа.

# 21
  • Мнения: 2 494
Ние си купихме на Бертони от Метро на промоция за 71 лева. Не е скъпа, а е супер удобна. Малката много си играе вътре, слагам играчки, играе, върти се. Хубавото е, че има и прозорче отстрани с цип, децата след годинка много се радвали на това, влизат излизат и си носят играчките насам натам. А ако не искаш да излиза просто затвяряш ципчето и готово.
Сгъваема е. Ползваме я и при пътуване за спане на малката.

# 22
  • Мнения: 7 474
Нашата е от тези сгъваемите, които се ползват и за легло. Много е удобна, защото можеш да си я носиш на почивка. Peace

# 23
  • Мнения: 11 546
Благодаря ви за мили мами  bouquet  bouquet  bouquetХареса ми като идея тази с прозорчето.Тези дни ще се поогледам да закупя нещо такова. Wink

Общи условия

Активация на акаунт