Поръчка на пюрета от Англия

  • 5 440
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,

моля  хората, които са поръчвали пюрета от Англия да ми помогнат с подробности около поръчката, сайтове, фирми за доставка, проблеми с поръчки, бързо ли се доставят и т.н. ?
Ще съм ви много благодарна, тъй като скоро ще започна да захранван детето ми и определено искам да поръчам от чужбина първо заради качеството и второ заради цените.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 21:01 от slavina.krastanova

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз поръчвам от Теско, Буутс или Асда - в зависимост от това къде има промоции и откъде ми е най-изгодно към дадения момент. За поръчката - има тема за пазаруване от английски сайтове във форума, оттам можеш да се запознаеш с условията като за начало.

# 2
  • Мнения: 591

chockolina,  а как пристигат опаковани? По-специално от Буутс ме интересува. Притеснява ме да не се потрошат при транспорта до БГ.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В кашони са. Peace Досега не съм имала счупено пюре.

# 4
  • Мнения: 89
Аз повече от година поръчвам пюрета от Англия и съм изключително доволна. Поръчвам предимно от АСДА и по-рядко от Теско. Използвам промоциите които има, примерно в момента за над 4 месеца има 12 пюрета за 6 паунда. По същия начин купувам и каши и едни плодови десерти http://groceries.asda.com/asda-webstore/landing/home.shtml#/shel … 598860/1/so-false.
За доставчик преди ползвах Габко, но те сложиха такса за пакетиране 13 лв и вече не ползвам тях. Сега ползвам uktobg и съм много по-доволна. И с двата доставчика не съм имала нито липсващи, нито счупени пюрета въпреки че Асда ги носят насипно. Добре е като поръчваш да отбележиш че ги искаш с найлонови торби, не се плаща допълнително, но поне е някакво улеснение за превозвача. Аз също така отбелязвам че ако някои продукт липсва е възможно да го заменят. Ако не го отметнеш и дадено пюре липсва ще ти пратят само останалите и съответно ще са на редовна цена а не на тази 12 за 6

# 5
  • Мнения: 49
ЗДРавейте,мога ли да ви помоля да ми помогнете с оформянето на поръчката,тъй като искам да поръчам,но ми е за първи път.След като избера офертите от Асда за пюрета,например 12 за 6 паунда,в количката ми не излизат 6 паунда,а примерно 6,48,на други излизат 7,80,защо е така?и как да задам да се подменят,ако няма такива,за да се възползвам от офертата,а не да идват на редовна цена?Никъде не видях и възможност да избера да се сложат в плик,както е коментирано по=-горе
Моля ви споделете
Благодаря предварително

# 6
  • Мнения: 89
При поръчката Ви излиза 7.80 но има отстъпка (Multibuy savings total: ) която се маха от тази цена и реално крайната цена си е 6 паунда за 12 броя. При този тип оферти най-изгодно е да се поръчват по-скъпите неща, примерно не пюрета които единично струват 58п а такива които са по 78 защото и отстъпката ще е най-голяма при тях.
Когато завършите поръчката ( която трябва да е на стойност минимум 40 паунда) отивате в Checkout
там трябва да изберете слот за доставка, тоест часови диапазон. Най-евтина е доставката в дните в средата на седмицата обикновено около 1 паунд.
След като въведете детайлите за плащане на 5та стъпка от менюто там където ви иска телефоните под тях има бутон rewiew order натискате го и ви показва цялата поръчка а в дясно има квадратче за отметка дали искате артикула да бъде сменен с подобен в случай на липса ( Substitutions) за предпочитане е да отметнете всички за да няма изненади в цените.

# 7
  • Мнения: 49
Благодаря ви много

# 8
  • Мнения: 49
имам пак проблем,първо ибрах пюретата,избрах си часа за доставка,детайлите за плащане,карта и т.н. и накрая при потвърждение ми дава,че не мога да платя.Използвам виза електрон, с която пазаря в други английски сайтове без проблем,имам и наличност ,но ми излиза съобщение,че има проблем с картата.звънях в картовия център и според тях всичко е ок,те даже казаха,че не виждат и да има т.нарр неуспешно плащане,казват,че до тях не е стигнала информация и искане за плащане.Сверих данните многократни,коректни са....
Моля ви кажете какво да направя
а и никъде не видях това с пликовете?

# 9
  • Мнения: 89
Аз имам 2 карти, едната е виза електрон на Пиб и с нея плащам. Другата също е виза електрон но на пощенска банка и ми отказва плащанията, не знам на какво се дължи това. Някъде имаше тема за това, но не помня къде.
А колкото до торбите, не е толкова фатално и аз не го намирам къде е точно, но дори да не е отметнато така или иначе при превозвача ги пакетират.

# 10
  • Мнения: 49
момичета,кажете ми моля с какви карти пазарувате от асда-аз не мога да платя....
с какви карти сте и съответно към коя банка?
виза,виза електрон,маестро и т.н. и коя банка?

# 11
  • Мнения: 49
моля ви помогнете,направих си карта на пиб,но отново не мога да разплатя в асда,все си дава тази грешка и не става

Общи условия

Активация на акаунт