А коя книга четат в момента децата ви? - 5

  • 64 292
  • 751
  •   2
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Ripple, прецени сама за твоето дете. Аз бих казала - след 5г. Щерката е на 7г. и 6м. - вече сме изчели всичко негово, детско.
Вулкан от сладолед.
http://chitanka.info/person/radoj-kirov

# 31
  • Мнения: 1 622
Мда, израснали сме го, жалко, прочетох приказката, много е симпатична:)

# 32
  • Мнения: 1 829
Бихте ли ми препоръчали книги за нетърпелив първокласник, за който всичко е тъпо, скучно и досадаа? Нещо по-кратко, с повече илюстрации и на мъжка тематика. Или да звучи забавно и шантаво. Успех досега имаха най-вече Амели различната и Червения рицар.

Тъй като и аз имам един първокласник, който не обича да чете ще ти препоръчам книгите за Вълшебника Захариас. Според мен са за по-малки деца, но това са единствените две книжки, които досега моят син е прочел с желание та и питаше за още Crazy Минахме през Роал Дал, Малкия Никола и всичко препоръчано тук...

# 33
  • Мнения: 2 452
Цитат
Ру, много ще ми е полезно да кажеш как възприема малката "Сърце".
   
  Моренка,на Беа  и харесва романът. Много не сме напреднали,но това което дотук и прочетох я заинтригува . Налага се често да спирам и обяснявам,това -онова,но определено успява да се пренесе във времето и ситуацията. Мисля,че още по-добре би било след една година,на 9,да се предложи книгата,но вече почнахме и бавничко -славничко ще и я  прочета.
Hug   
Ти беше пуснала една полезна тема,за каква възраст е подходяща дадена книга,но не успях да я открия,ще ме насочиш ли с линк,моля те!
Hug

# 34
# 35
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Благодаря, Ру, определено ще изчака при нас книгата.  Hug
Ето темата, то освен аз други не питат и не върви...

# 36
# 37
  • Мнения: 155
Почетох й /почти на 7 г. е/  Кражба в Лисича гора

Синтия Патерсън, Брайън Патерсън

.

Много и хареса!
Сега ще купувам и другите книжки от поредицата  Simple Smile .

# 38
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Второкласникът ми чете тази

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Светле, тази, ако я включиш в заявките за скан, много ще е хубаво.
Много ме е яд, че не в продажба, не го разбирам изобщо.  Close

Иначе щерката дочита тази, която беше изостанала.

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 17:38 от Morena

# 40
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Малкият бърза да приключи тази
, че да подхваща следващата за Малкия Никола.

# 41
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Светле, тази, ако я включиш в заявките за скан, много ще е хубаво.

И аз си помислих същото като я взехме днес от библиотеката -при нас са заредили 3-4 бройки от нея...По-малко обемна е от другата и ще я сканирам...Обаче форматът е нестандартен и се губи целостта на картинките...
Редактирам се-специално за дъщеричката на Morena  и всички малки и големи почитатели на Мистър Фини
Мистър Фини и загадката сред дърветата
http://svetlaem.snimka.bg/education/mist-r-fini-i-zagadkata-sred … 2305.35233864.big

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 21:59 от svetlaem

# 42
# 43
  • у дома
  • Мнения: 7 145

Ако не знаете тази има продължение -голямото ми момче много ги харесваше,обаче сега се мъча да се сетя на каква възраст ги е чел ,но не успявам Embarassed

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 09:03 от svetlaem

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Уау, Светле, супер бърза реакция, много благодарим аз и щерката!  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт