Отговори
# 390
  • в Низината
  • Мнения: 705
Змия, благодаря ти за отговора!
Не ми е кой знае колко притеснено, защото знам, че са малки. Ще ги наблюдавам.

# 391
  • Мнения: 107
Здравейте момичета, бих искала да споделя и моята тревога. преди 3 седмици ми направиха цитонамаска и излезе 3А група. гинеколожката ми изписа 2 медикамента за вагинално прилагане каза да ги вземам 12 дена и 3-4 дена след като приключа да отида пак за цитонамаска. така и направих но уви пак излезе 3А. имам бебенце на 7 месеца и докато бях бременна цитонамаската ми беше 2-ра група. сега ме очаква колоскопия и евентуално при нужда биопсия. много съм притеснена и за детенцето ми надявам се че няма да му има  нещо. искам да ви попитам възможно ли е да не е чпв а да е просто възпаление със съпруга ми не сме имали други партниори от както сме заедно а това е вече 12 години. може ли да съм се заразила при раждането защото хигиената в болницата  беше под всякаква критика:( и последен въпрос генеколожката ми не каза нищо за мужа ми не би ли трябвало и той да се изследва ? благодаря предварително и моляви да ми пишете направо незнам каде се напирам много съм притеснена Sad
Изчакай да мине и колпоскопа и тогава. Не се вкарвай във филми веднага. Цитонамазката открива изменения в клетките, а не изменения предизвикани от ХПВ. Според мен на бебока му няма нищо. Кога си на колпоскопия?

# 392
  • Мнения: 4
В петък е и се надявам да е добре . Лошото е че още кърмя и немога да пия антибиотици и имуностимуланти. Чувствам се толкова безсилна и мисля само за детенцето ми Sad

# 393
  • Мнения: 11 360
В петък е и се надявам да е добре . Лошото е че още кърмя и немога да пия антибиотици и имуностимуланти. Чувствам се толкова безсилна и мисля само за детенцето ми Sad

Майката е не по малко важна от самото бебенце. Ще спреш да кърмиш за период ако се налага и ще се цедиш, ако трябва ще отбиеш бебчето, но е за него и за всички е важно ти да си здрава. Така, че кърменето не бива да е пречка за каквото и да е лечение.  Peace
Вярвам, че ще имаш хубави новини от прегледа в петък!  Hug

# 394
  • Мнения: 606
Здравейте момичета, бих искала да споделя и моята тревога. преди 3 седмици ми направиха цитонамаска и излезе 3А група. гинеколожката ми изписа 2 медикамента за вагинално прилагане каза да ги вземам 12 дена и 3-4 дена след като приключа да отида пак за цитонамаска. така и направих но уви пак излезе 3А. имам бебенце на 7 месеца и докато бях бременна цитонамаската ми беше 2-ра група. сега ме очаква колоскопия и евентуално при нужда биопсия. много съм притеснена и за детенцето ми надявам се че няма да му има  нещо. искам да ви попитам възможно ли е да не е чпв а да е просто възпаление със съпруга ми не сме имали други партниори от както сме заедно а това е вече 12 години. може ли да съм се заразила при раждането защото хигиената в болницата  беше под всякаква критика:( и последен въпрос генеколожката ми не каза нищо за мужа ми не би ли трябвало и той да се изследва ? благодаря предварително и моляви да ми пишете направо незнам каде се напирам много съм притеснена Sad
Изчакай да мине и колпоскопа и тогава. Не се вкарвай във филми веднага. Цитонамазката открива изменения в клетките, а не изменения предизвикани от ХПВ. Според мен на бебока му няма нищо. Кога си на колпоскопия?


При моято цитонамазка, откриха структура от ЧПВ в изменените клетки....

# 395
  • Мнения: 606
И аз имам подозрения около раждането или последвалото абразио дали нещо не съм прихванала...Не съм имала проблеми досега. ЧПВ и естествено раждане, кажете моля ви..

# 396
  • Мнения: 4 500
В петък е и се надявам да е добре . Лошото е че още кърмя и немога да пия антибиотици и имуностимуланти. Чувствам се толкова безсилна и мисля само за детенцето ми Sad
Аз бях IIID-IV и не беше проблем. Преди това бях IIIA и пих Биозин. АБ не се пие при такива неща. Мисля, че се притесняваш излишно още  Hug

# 397
  • Мнения: 1 078
Моля Ви за мнение за д-р Меламед от Онкологията.

# 398
  • Мнения: 107
В петък е и се надявам да е добре . Лошото е че още кърмя и немога да пия антибиотици и имуностимуланти. Чувствам се толкова безсилна и мисля само за детенцето ми Sad
Дорис е права, ти си важна, колкото е важно и детето! Не се притеснявай всичко ще е наред  Hug Можеш да си засилиш имунната система и по естествен път, не е нужно да е с хапчета.
И аз имам подозрения около раждането или последвалото абразио дали нещо не съм прихванала...Не съм имала проблеми досега. ЧПВ и естествено раждане, кажете моля ви..
ХПВ не може да се прихване по време на раждането или да ти го лепнат. Той се разпространява от човек на човек чрез сексуален контакт, не може да се заразиш от предмети или ръкостискане.

# 399
  • Мнения: 10
 ХПВ не може да се прихване по време на раждането или да ти го лепнат. Той се разпространява от човек на човек чрез сексуален контакт, не може да се заразиш от предмети или ръкостискане.
[/quote]
На някои въпроси на медицината й трябва още време за проучване за да отговори категорично. Има предположения и за заразяване с папилома вирус в басеини, но не се знае колко е вярно. Най-вероятното е заразяване при сексуален контакт, но никой не знае колко време вирусът може да е пасивен в организма и изведнаж да се активира при спадане на имунитета, което може да се случи при една бременност например. Млади жени мислете за здравето си и го контролирайте, но не мислете толкова, че да се паникьосате, защото стресът е вреден за имунитета. Когато човек смело е взел решение, че организмът му ще се пребори, винаги има успех. Победете страха!

# 400
  • Мнения: 107
Млади жени мислете за здравето си и го контролирайте, но не мислете толкова, че да се паникьосате, защото стресът е вреден за имунитета. Когато човек смело е взел решение, че организмът му ще се пребори, винаги има успех. Победете страха!
[/quote] : newsm10

# 401
  • Мнения: 606
В петък е и се надявам да е добре . Лошото е че още кърмя и немога да пия антибиотици и имуностимуланти. Чувствам се толкова безсилна и мисля само за детенцето ми Sad
Аз бях IIID-IV и не беше проблем. Преди това бях IIIA и пих Биозин. АБ не се пие при такива неща. Мисля, че се притесняваш излишно още  Hug


Биозина даде ли резултат? След колко време?

# 402
  • Мнения: 606
 
И аз имам подозрения около раждането или последвалото абразио дали нещо не съм прихванала...Не съм имала проблеми досега. ЧПВ и естествено раждане, кажете моля ви..
ХПВ не може да се прихване по време на раждането или да ти го лепнат. Той се разпространява от човек на човек чрез сексуален контакт, не може да се заразиш от предмети или ръкостискане.
[/quote]

Попрочела съм по въпроса Peace Раждането е сложна манипулация, далеч от ръкостискането. 

# 403
  • Мнения: 107
Аз мога да се похваля, най-после резултатите ми излязоха - 1-ва група  Grinning .
Пожелавам на всички такива резултати и много спокойствие Simple Smile

# 404
  • Мнения: 685
Science, честито. Все така занапред и да повлечеш крак.
Съжалявам, че има нови момичета. Не искам да ги ''приветствам с добре дошли'', предвид повода тук, но искам да им кажа, че тук се намират подкрепа и съвети.
Аз все пак направих конизацията. Сега чакам резултати и такава хипохондрия ме е хванала, че по-добре да не ''говоря'', за да не ви депресирам. Другата седмица мисля да ходя на психиатър, но не знам къде. Ако имате предвид такъв помагайте. Може и на лични да не спамим темата. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт