Седмична 13-19 Март

  • 971
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Е, и аз да се отчета като Flash - май случихме на гледачка. Харесаха се с дъщерята, още първия ден жената се беше подготвила с картинки за оцветяване и приказки...въобще лъха ентусиазъм отвсякъде. Ще поживеем, ще видим, както казват братушките. Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 2 249
И аз не успях миналата седмица Laughing, но браво на Мира, че пусна темата:).

Тинкър, разкажи как го преживява госпожицата, а можеш да не ни спестиш и програмата си Wink. И ние не сме се разделяли с Ради, а напоследък изявява желание за самостоятелен живот с баба и дядо и може би лятото ще успеят в заговорите си Laughing.

Флаш, нямате ли някакви (агенции? newsm78) за почасово гледане? Щом сте се харесали с работодателите и нямат проблем с болничните, ще изтраят 10 дни, пък нали и Сиси не боледува често.

Лекси, и аз се чудех къде се изгуби Simple Smile. Кофти е с болестите. В групата на Ради много деца бяха болни напоследък (вкл. и той, а сега и най-добрата му приятелка Heart Eyes), но пък идва пролет Party  Sunglasses.
 
Мира, дано първото впечатление да е и последно Simple Smile!

Кифлата, разкажи после за рисуването. Есента като ходихме, атмосферата при "художниците" беше много приятна.

Вчера водихме Ради на зъболекар за 3-ти път - има ужасно рехав зъбен емайл и се образуват деминерализирани петънца Cry. А най-кофти е, че появяват и на 4 и 5-тите, които се сменят към 10г. най-рано. Нямам обяснение и почти нищо повече не мога да направя откъм диета и хигиена.
Добре, че Ради е търпелив и няма нищо против процедурите, макар че не знам докога ще успявамe да ги кърпим.

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 13:28 от Iva_D

# 17
  • София
  • Мнения: 2 190
Здравейте, момичета - приемате ли нови попълнения в отбора Grinning?
Искаме с Ива да се присъединим към яслените редици.
Тя ходи на ясла от ноември миналата година, но с прекъсвания заради болести Cry. Ей, сега - пак е болна. Вече е на оправяне. Ама какво беше в началото - сополи с кашлица, гъбички отдолу / държали са я в яслата дълго наакана Twisted Evil/ и за капак - конюктивит. Екстри всякакви...
Аз трябваше уж да почвам работа от 01.03., ама не можах. Дано се оздрави напълно до края на тази седмица.
Хайде - весела и спорна Grinning!

# 18
  • Мнения: 1 399
Честита нова работа на Flash* и Кифлата!
Бързо оздравяване на всички болни!
Мойта щерка вече оздравява. Ама и при нас много се проточи този път - то не беше ангина, не бяха температури, болки в ухото, хрема, кашлица.
По този повод да ви се оплача - понеже при нея нощната кашлица се проточва обикновено доста дълго, а на мен ми е претиснено в такива моменти, по Нова година реших да купя един бебефон, за да я слушам когато е болна Embarassed  Ама нали, така да се каже, вече е "дърта магарица" Laughing, досвидя ми да дам повече пари и точно тогава - хоп, промоция в Метро на едно Бертони. Купих го, доволна.
Да, ама не! Ей, побърквам се да ви кажа с него - кой ли не ми се включва Twisted Evil  С радиостанциите на такситата се примирих - свикнах им. Ама от три дни луда станах по други поводи.
Първо, звука е толкова неясен, че ако примерно детето си включи телевизора, аз не мога да го различа от кашлицата й /звукът е един и същ newsm78/.
Второ, миналата вечер чувам едно невероятно хъркане Crazy Викам си, на това дете сега пък какво му стана newsm78. Отивам - детето си спи спокойно. Връщам се в спалнята - хъркането продължава Laughing  Изключих бебефона - не ми стига хъркането на мъжа ми, ами и някой съсед цяла нощ да слушам Crazy
Снощи пък - бебефона проработи, така да се каже по предназначение. Едно бебе така рева Simple Smile. Чаках, чаках да спре - разсъних се. Мислих си искам ли да имам пак бебе или не - почти ми се отщя Laughing  Чудих се дали пък само аз го чувам, пък бебефона на родителите му да не включва Crazy  И накрая пак се наложи да изключа моя, не можах да го изтрая Mr. Green
Та така - май ще лети към боклука това Бертони, а аз няма да се престаравам да се правя на супер майка и да чувам вечер всяко едно покашляне.

Ходихме днес до Зоопарка да видим уж малките мечета които разбрах от моя приятелка, че се родили. Кьорфишек! Какво ми е казала, аз какво съм разбрала ... от 10 години мечките не са имали малки  Mr. Green Тя твърди, че казала че мечките излезли от зименния си сън, пък аз как съм чула за бебета мечки, не знам  ooooh!
Хахаха Laughing. Да не си решила, този път, децата да си хвърлят и памперсите на мечетата  hahaha

# 19
  • ново
  • Мнения: 5 964
Stella, направо ме разби с този бебефон Joy още се превивам от смях Laughing

# 20
  • Мнения: 2 839
Да не си решила, този път, децата да си хвърлят и памперсите на мечетата  hahaha
Хахахахахаха, не съм, ама ми даде страхотна идея. Първо ще ги напълним  Mr. Green
Сега се връщаме от Сф и Пл. Винарията ми хареса. Дегустирахме малко, купихме си много ...  Mr. Green По едно време взеха всичките да ми харесват много като ги опитвам. Викам на мъжа ми `давай да си ходим, явно прекалихме с дегустациите`  Laughing
Имаше и тежки случаи, като например един явно съвсем прекалил беше припаткал на земята още към 12 единия ден, край него ченгета, доктори ... лоша работа.
Съжалих, че не си взех фотото. Единия ден още към 11 едно бабе, ама прехвърлила 70те, старомодно такова - със забрадка, шлиферче и торбичка метната на сгъвката на лакътя, потропваше доволно с пълна пластмасова чашка пред щанда на Пещерска гроздова  ooooh!
Наздраве!  Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Наистина си е било за снимки - не мислех пък че на Винарията ще позволяват такива изцепки - не е ли платен входа?

Ох, кога ще се оправи това време...Толкова ми е подтиснато, че ми идва да се разрева... Абе днес не ми е ден нещо  Sad

Общи условия

Активация на акаунт