„Като две капки вода” - 3 сезон, 4 тема

  • 37 315
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 811
Много силна вечер, страхотни бяха 99 % от участниците.
Криско наистина беше много добър, признавам, направо ми се насълзиха очите, представях си какво им е на близките на Дими с тази добра имитация  Peace
Фил обаче също беше страхотен, а като прибавим и танца  Crazy
Жана- наистина беше много намахана, много добро сценично поведение, пеенето- тя си го може  Peace
Ненчо- ами справи се супер с иначе ужасно тъпа песен.
Джуджи- абе досега май не е имало толкова лошо пеене, а  newsm78 Доста отслабнала ми се струва
Азис- като пя като себе си, беше по- добре
Маца винаги си е в образ, много добре и се получи също снощи.
Нона- най- добре от всеки път, но доста слабо, сравнени с останалите
Мислех да пиша повечко, но няма смисъл.  Laughing
Такова е и моето мнение.

Все пак да кажа и аз - жалко, че Криско не спечели. Надявам се в някой друг концерт да има шанс, но снощи беше страхотен, много ме докосна и мен.
Азис....пял ,не пял.....ами я си представете,че на Джуджи се беше паднало да имитира Янка Рупкина... Shocked ...

newsm43  Joy

# 691
# 692
  • Мнения: 5 435
 hahaha hahaha hahaha Оххх, от сърце съм се смяла.

# 693
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ненчо – гениален. Тембър, мимика, жестове, дори и пот. Не знам как журито не забеляза енегията му на сцената. Малко го разсейваха букетите /или по-точно мен ме разсейваха/. Само талант и чар извира от това момче. Радост за очите, ушите и душата!

Маца – симпатично се справи, на места фалшивичко, но и Мадона не пее вярно. За мен беше най-доброто й изпълнение досега.

Азис пее страхотно народни песни и очаквах, че ще гръмне залата от изпълнението му. Гротескно беше съчетанието: лицето на Азис - облеклото – песента. Да не говорим за проблясващия му зъб горе вдясно. Разочаровах се.

Жана за първи път ми хареса.

Преди ми правеше впечатление, че участниците почти не се поздравяваха след края на изпълненията си. Сега Жана разцелува всички, започвайки с Азис.

Джуджи – пълна трагедия.

Филип се разглоби на сцената. Браво, браво и браво на него!

Нона – повече от трагедия. Фалшиво пеене, запъна се още на третата дума. А къде отидоха танците? Пълен провал... Ама да й имам самочувствието!

Как само се измъкнаха от реалното оценяване на Нона... Ха, ха!

Много харесвах Дими и мислех, че Криско няма да се справи. Чудесно изпълнение.

За мен златната тройка на формата е: Ненчо, Криско и Филип.

# 694
  • София
  • Мнения: 349
Кой спечели в понеделник?

Прочетох три страници назад и не можах да разбера кой е. Разбрах само, че трябва да изгледам изпълнението на Криско. Явно повечето сте го харесали.

# 695
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кой спечели в понеделник?

Прочетох три страници назад и не можах да разбера кой е. Разбрах само, че трябва да изгледам изпълнението на Криско. Явно повечето сте го харесали.

Спечели Филип.

# 696
  • Мнения: 164
Аз също мисля, че Азис не се справи добре. Той си пее много добре, но не в това е смисълът на шоуто все пак. Маца - да, май наистина й беше най-сполучливото изпълнение досега  Peace Ненчо си го гласят за победител, а и като се има предвид, че цяла бгМамма е зад гърба му, място за притеснение няма  bowuu

# 697
  • Мнения: 1 211
Аз също мисля, че Азис не се справи добре. Той си пее много добре, но не в това е смисълът на шоуто все пак. Маца - да, май наистина й беше най-сполучливото изпълнение досега  Peace Ненчо си го гласят за победител, а и като се има предвид, че цяла бгМамма е зад гърба му, място за притеснение няма  bowuu

И не само. Фен Клуба му расте с такава скорост, че направо лудна. Най-актуалния в момента е той. И почти сигурен победител.

# 698
  • Мнения: 208
То добре ще Ненчо не спечели в понеделник ще ако беше спечелил щеше отново да тръгнат злобни коментари по негов адрес и на финалът на капките 1 юни щеше да се случи със него това което със Нети миналата година.То тогава не остана много време то вече е ясно кои са четиримата финалисти това са Ненчо ,Фицата ,Криско и Василка Азис.Крайна сметка за Ненчо е най добре на финалът да спечели то това чакаме ние неговите фенове да дойде финалът на капките и отново тогава пак да го подкрепим.Който и да спечели капките пак ще има злобни подмятания  изводът на нас Българите угодия няма все сме недоволни.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Харесвам Ненчо,ама с това навиране навсякъде май предпочитам Криско да спечели тази година.

# 700
  • Мнения: 18 010
Харесвам Ненчо,ама с това навиране навсякъде май предпочитам Криско да спечели тази година.

 Peace

Май много си е повярвал нещо. Тъкмо в Папараци открихме любовта му, на другия ден чета, че го зарязала, защото излизал с още една едновременно  Crazy Бре, аз онзи ден чух за него, те ще се избият вече жените за него  Laughing

# 701
  • Карлово
  • Мнения: 4 670
Харесвам Ненчо,ама с това навиране навсякъде май предпочитам Криско да спечели тази година.
A аз май съм за Фицата. Wink

# 702
  • Мнения: 843
Харесвам Ненчо,ама с това навиране навсякъде май предпочитам Криско да спечели тази година.

+ 1  Peace

# 703
  • Berlin
  • Мнения: 11 288
Може ли да ми кажете как гласуваха участниците? Blush На мен това ми е интересно също. Само Криско и Нона изпуснах последната вечер, ще ходя да гледам само Криско обаче. Laughing

# 704
  • Испания
  • Мнения: 37 503
То добре ще Ненчо не спечели в понеделник ще ако беше спечелил щеше отново да тръгнат злобни коментари по негов адрес и на финалът на капките 1 юни щеше да се случи със него това което със Нети миналата година.То тогава не остана много време то вече е ясно кои са четиримата финалисти това са Ненчо ,Фицата ,Криско и Василка Азис.Крайна сметка за Ненчо е най добре на финалът да спечели то това чакаме ние неговите фенове да дойде финалът на капките и отново тогава пак да го подкрепим.Който и да спечели капките пак ще има злобни подмятания  изводът на нас Българите угодия няма все сме недоволни.

Яяяяяяяяя, гостът ни си е сменил дрешката.  Wink


Тъкмо в Папараци открихме любовта му...

Открихме? Това недоразумение Николета оправи своя живот  и с чуждите се зае.  Sick

И защо да не се "избиват"жените за него? Хубав е, много талантлив, има излъчване... Не виждам нищо лошо.

Общи условия

Активация на акаунт