„Като две капки вода” - 3 сезон, 4 тема

  • 37 316
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 141
Точно това щях да пиша, gost32 е дошъл при нас, но с друго име.  Laughing

# 706
  • Мнения: 4 690
 hahaha smileys, и аз си помислих същото, но не знаех дали и на други е познат - то такъв словоред, то чудо  Laughing


Нещо не ми е интересен бутонът за другата седмица. Любопитно ми е Криско как ще го преобразят, дупе трябва да му присъдят.

# 707
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Може ли да ми кажете как гласуваха участниците? Blush На мен това ми е интересно също. Само Криско и Нона изпуснах последната вечер, ще ходя да гледам само Криско обаче. Laughing

Криско => Жана
Жана=> Криско
Фицата=> Джуджана
Азис=> Жана
Нона=> Криско
Маца=> Криско

Ненчо и Джуджи не си  спомням за кого гласуваха, май за Фицата...

# 708
  • Испания
  • Мнения: 37 503
hahaha smileys, и аз си помислих същото, но не знаех дали и на други е познат - то такъв словоред, то чудо  Laughing

...

Неподражаема Златина. Вероятно не е разбрала, че мултиакаунтът е забранен.

# 709
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Фънки определено не е на мястото си. Никога не знае какво да каже. Като се сетя как размазваше Криско от критика, сега само го четка. То верно не е конкурс за пеене, но кога е бил истински?

Нона- излагация право пропорционална на мнението ѝ за себе си.
Азис- напъва се човекът, старае се, но не му се получава.
Джуджи, според мен, е поканена да весели публиката с излагациите си. Винаги има един такъв аутсайдер, който дори в банята си не е отварял уста. Предишните поне бяха актьори и имаха някакво държание на сцена, а горката Джуджана е не само аут, а направо сайдер.

Борбата ще е между Филип, Криско и Ненчо.

Не знам дали сте го коментирали, но мисля, че има известен подбор на всеки изпълнител. Нали имаше шанс песен на Криско да се падне на самия Криско, а сега песен на Жана на ...Жана. Или Филип да пее опера...Не мога да се отърва от тая предопределеност, според мен тук играе роля Дони.

# 710
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054


Борбата ще е между Филип, Криско и Ненчо.


оо, не забравяй и Васко и огромната му фенска маса, която пуска смс-и  Peace
Имам някакво усещане, че именно  той ще е победител, което няма да е хич честно.

Не мога да си представя, че има хора ,които допускат, макар и минимално, че бутона е на случаен принцип. Не е  Peace Той е забавна част от предаването, реквизит нямащ никаква друга роля  Wink Не би било практически възможно да е другояче.  Peace

# 711
  • Мнения: 18 010

Не знам дали сте го коментирали, но мисля, че има известен подбор на всеки изпълнител. Нали имаше шанс песен на Криско да се падне на самия Криско, а сега песен на Жана на ...Жана. Или Филип да пее опера...Не мога да се отърва от тая предопределеност, според мен тук играе роля Дони.

Самурай не се ли падна на Азис? Малко в просъница ги гледах накрая  newsm78

# 712
# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
За мен Филип си е победител. Много ми хареса изпълнението му. Да, и Криско ми хареса, но не мога да кажа, че беше по-добър от Филип, слагам ги наравно и който и от двамата да е победител е справедливо.

# 714
  • Мнения: 387

Самурай не се ли падна на Азис? Малко в просъница ги гледах накрая  newsm78
Да, ще вади меча бат`Азьо, само да не ни бутне главите Crazy Mr. Green
А на Жана като й казаха "Сега остава да ти се падне Азис" и тя доста погнусена отговори "О, ужас, недей" или нещо от сорта, ама не беше ентусиазирана. И веднага видях физиономията на Азис каква намръщена беше след нейните думи  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 164
Харесвам Ненчо,ама с това навиране навсякъде май предпочитам Криско да спечели тази година.
+1  Peace

# 716
  • Мнения: 208
То пък като чили Жана не се навира навсякъде.Спомнете си рекламата Аз съм Happy със нейното участие.Отърване от нея няма ха ха  Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watc?v=n4nZA9cORYM

# 717
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Успях да ви изчета  Mr. Green

smileys   bouquet Страхотни линкове си пуснала - дано да успея да изгледам и останалитв

Много ме е яд, че Криско не спечели - изпълнението му беше Невероятно  Heart Eyes

Нещо не ми е интересен бутонът за другата седмица. Любопитно ми е Криско как ще го преобразят, дупе трябва да му присъдят.

И аз това си мисля  hahaha hahaha И отпред и отзад трябва да му присаждат по много  Joy

# 718
  • София
  • Мнения: 20 183
Уф, Гост32 и тази ли тема налази...  Confused

# 719
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Борбата ще е между Филип, Криско и Ненчо.
оо, не забравяй и Васко и огромната му фенска маса, която пуска смс-и  Peace

Аз имах предвид пеенето. Иначе си е така- Васко ще разчита на почитателите си, което го кача нагоре. Но пък видимо се старае и му личи, когато не е оценен. Най-много от всички се "връзва" на оценките на журито.
Не знам защо, но Жана не ми харесва. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт