13.03-19.03 - Баба Марта носи чудеса-бебета за цялата тайфа!

  • 8 836
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 120
Жабче има символика в тази работа и сигурно е свързано с демографския сриф. По този начин май фирмата за тестове си прави реклама, а държавниците се тупат в гърдите. Нали появата на бебе в приказките между хората е свързана с щъркел. Не е лоша идея въпреки всичко.

Последна редакция: сб, 18 мар 2006, 06:10 от Дара

# 226
  • Мнения: 2 120
Добро утро. Много съм ранобудна Wink, ама имам работа, утре ще спинкам. Хубав ден мацки, предпролетен, пълен с емоции. Hug

# 227
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета здравейте  bouquet.аз също съм ранобудни4ка понеже отивам в майка ми и от 10.15 съм на лекар.да видим какво ще каже 4и4о доктор.дано вси4ко е наред.стискайте ми палци.после ще докладвам като се върна,а на вас ви пожелавам приатен ден newsm51

# 228
  • София
  • Мнения: 2 044
  bouquetДобро утро момичета LaughingВчера тамън си викам цял ден ще си стоя пред компютъра,и като ми се заредиха задача след задача,но днес мисля да си почивам наистина пред компютъра JoyМного мрачно навън ,бе Sadужас.  Доби честит рожден ден със закъснение Hug

# 229
  • Мнения: 708
Добро утро бисквитки,
наспинках те ли се?Аз покрай това мерене на Т в тъмни тъми се събуждам,та от там и мъжо се буди,та сега ми се спи че две не виждам,ама .....
И тука времето едно никакво,уфф искам вече слънчице.
Dare тая нощ спах без чорапи и пак същата работа-имаш право ей  newsm62
Весе по-малко шашкaне бе момиче,ще стане бебо само споко.
 smile3503Айде цун и успех на всички и весела събота без лелички!!!!

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро момичета!Днес съм много щастлива,моята приятелка и колежка която роди преди близо 2 месеца изненадващо доиде да ме види-побъбрихме си наволя.Оф и аз си искам бебчето вече.

# 231
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета върнах се от доктора Simple Smile.вси4ко е нормално.нямам кисти слава богу.пусна ми изследваниа и ще излязат в 4етвъртък.каза ми да правя секс на 18,20,22 и 24.също така ми изписа утрогестан ама ги няма на нито една аптека и накрая ми каза да взема дуфастон.трябва да ги пия от 22-10 дена по 1 .вие пиели ли сте такива хап4ета и помагат ли на бебеправенето.  bouquetцелувам ви и ви прегръщам

# 232
  • Мнения: 2 120
Аз ги пия сутрин и вечер по едно и това е минималната доза, когато се подпомага евентуална бременност. `утрогестан` е прогестеронов продукт, подпомага жълтото тяло и бременността, ако има такава. Много малка доза ти е предписал, и на опаковката пише, че минималната е две на ден - сутрин и вечер.

# 233
  • Мнения: 1 925
Добро утро, момичета ! Искам само да ви помоля да ми стискате палци, защото вече ми закъснява 5 дена  Praynig Дано не е фалшива тревога...  Praynig
dobito, и аз пих преди 3-4 месеца Дуфастон... но по 1 хапче - сутрин и вечер. Не знам дали помагат, още не са се появили двете чертички, но определено ми регулира цикъла и от тогава ми идва като по часовник за пръв път в живота ми.  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 2 120
Страчитела, ще стискаме палци, ама ти тест прави ли?

# 235
  • Мнения: 1 925
Дара, още не съм, притеснявам се да не се разочаровам и ще изчакам още 5 дена и тогава... Praynig

# 236
  • Мнения: 3 376
Щъркелът от софийския зоопарк е осиновен от фирма производител на тестове за бременност.   hahaha

Мерси за тази новина, Жаби, ха дано те споходи тоз осиновен щъркел  bouquet Между другото, аз тази вечер мислих за теб, ама не е това дето си мислите Embarassed а просто се сетих, че отдавна не си писала Simple Smile Надявам се, че всичко покрай теб е екстра и ще вземеш да ни се похвалиш с някоя новина Peace

# 237
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Гризка чета ви, но просто рядко имам възможност да пиша за съжаление. Имам ужасно много работа, бях и в командировка за седмица. Нямам и с какво да се похваля, освен че като никога имам 3 поредни цикъла с еднаква дължина и то по 34 дни всеки. Миналия месец изпуснахме овулацията заради мъжовата командировка, та затова съвсем спокойно си чаках лелката миналата седмица. Сега я отпратих и ще се захващаме с мъжО сериозно. От няколко дни меря БТ, ще мина през аптеката да си взема и тестове за овулация и да видим какви ще ги измъдрим.
Майка ми взе да ми мрънка за внуче... Преди мрънкаше да се женя, сега за внуче, няма оправия  Laughing Не съм споделила че опитваме за бебе, единствено кумата ни знае Simple Smile

# 238
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
за утрогестана ми написа да пия по две на ден ама ги няма никаде.и затова му се обадих и го попитах дали има някакви други които мога да пия и ми каза дуфастон.по едно за дест дена и да ги по4на от 16 ден.незнам как мислите да пя ли по две.ще ми навредят  ли нещо.при положение 4е е казал по едно.

# 239
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Доби,нищо не разбирам,но надявам се доктора ти да разбира. Sick
Слушай го него.

Общи условия

Активация на акаунт