13.03-19.03 - Баба Марта носи чудеса-бебета за цялата тайфа!

  • 8 826
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
моми4ета здравейте.как сте днеска.снощи правих парти послу4ай рожденниа ми ден който беше на 17 и както се досещате се понапих малко Embarassed.легнах си в 5 4аса и станох в 12.измерих си температурата и се видях в 4удо #Crazy.температурата ми беше 37.5.сигорно е от алкохола.маи за днес не трябва да нанасям тази температурата.как мислите вие newsm78

# 256
  • Мнения: 3 154
Доби, правилно, няма да я нанасяш

# 257
  • Мнения: 2 120
Добито, температурата се мери между 5 и 7 сутринта, избираш си един час меду тези и само в този час мериш, например в 6ч. И ВСЯКА сутрин само в този час]. Другото мерене е все едно нищо не си направила, защото тя се променя. Най верните стойности за графика са именно между 5 и 7ч.

Момичета къде сте? Цяла сутрин лежах, защото беше мрачно, но сега има слънчице, май ще дойде пролетта. Laughing

# 258
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Сигурно са на разходка момичетата, и аз досега се мотах навън.
Аз пък не мога да се добера до компа от мъжа, купихме си нова клавиатура и тонколони с баскаса. Това беше първата стъпка от планираното обновяване на домашния център за развлечения  Laughing Следва да купим нов монитор.

Вчера се сдобих с комплект тестове за овулация Клиър Ову. Мисля да започна с тестването от 17-18 ден на цикъла, имайки впредвид че последните 3 месеца цикълът ми е по 34 дни. Обаче се притеснявам да не би да се смени дължината му, все пак не е от най-редовните  Confused Обикновено имам обаче от 4 до 5 дни с изявена фертилна ЦС. Та въпросът ми е дали да не изчакам появата й и тогава да започна с тестването... или да си започна от 17-18 ден независимо от вида на ЦС и така да продължа докато се появи положителен тест, макар че с моите непостоянни дължини не ми се дават луди пари за тестове.... Меря и БТ.

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 15:59 от Жабче

# 259
  • Мнения: 708
здравейте кукли,
как сте милички?Моя мъжо е болен и тази нощ даже спахме на отделни легла че да не ми лепне нещо и на мен баш сега. smile3516
Иначе сме ОК,едно хубаво слънчице тука и аз съm се настроила супер положително и пролетно.
Доби еми не я брой тая Т,виж утре как ще е.
Dare миличка много те прегръщам,не те познавам лично ама си ми близка да знаеш.Много се надявам да е станало бебо при теб този път.
Всички много си ви обичкам,нали знаете?
 smile3525 newsm51
А иначе моля ви сложете моето заглавие утре ако ви харесва за седичната темичка:
ИДАТ ПРЕЛЕТНИТЕ ПТИЧКИ-БЕБЕТА ЩЕ ИМАТ ВСИЧКИ!!!!
Казвам сложете,защото аз не съм много добра в откриването на нови теми.Ама само ако ви харесва де,иначе не бих се сърдила ако го промените.
А аз обещавам да ви се отплатя с някоя хубава новина скоро
smile3521  love001

# 260
  • Мнения: 2 120
Аз съм `ЗА` заглавието на Бимба. И вярвам, че скоро ще се похвали, дано съм добър пророк. Wink
Жабче, започни да правиш тестовете по-рано, и мери Т.

# 261
  • Мнения: 1 768
Здравейте Party

Как сте?Ох,о6е една седмица иии или 6е има лелка или не... #Cussing outДано НЕ...
Странното е,4е предните пъти по това време винаги имам болки в гърдите и яй4ниците,а сега ниии6о.. #CrazyЗна4и ли,4е може да е бременност? newsm78Мале,как се надявам.. Mr. Green

# 262
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дарушке, аз БТ си я меря в 8.00 часа! Абе нали двуфазност се иска /въпреки, че моята я хвана липсата този месец  Mr. Green/
   Бимбайче, идеята за име на темичката е жестока. Много ме изкефи! smile3501
   Жабчо, аз също се бях хвърлила в шах с тези ову-тестове. Ти сега да видиш като ги започнеш какво чудене ще падне, не е истина!
   Мацета, след малко се стягаме и ще ходим на ресторант. Мама има рожден ден и ще покупонясваме мъничко, че от утре тежка работна седмица започва!

# 263
  • Мнения: 2 120
Голдънче, честита ти Рожденичка/майчето/. Скоро да се обебиш и да я зарадваш Wink
Навсякъде по книгите пише, че се мери между 5 и 7 часа сутринта температурата и аз го спазвам това правило. Лошото е, че вампирясвам в ранни зори и вече се уморих да чувам алармата и да пъхам разни термометри в Д.  Mr. Green

Весе не се шашкай, рано е още.

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 18:48 от Дара

# 264
  • Мнения: 708
Мале как се кефя че сте ми харесали заглавието-като някое първолаче написало стихотворение се чуствам-хихихихи.А дано tea птички да донесат бебета на всички наистина. newsm44
Dare а дано пророкуваш добре.
 newsm10Голданче да ти е живо и здраво майчето и скоро баба да стане.
 smile3521
Весе прекалено се шашкаш,за пореден път ти го казвам.Всички сме катo тебе нетърпеливи ама успокой се малко и си изчакай-и без това и да насилваш нещата,нали знаеш че Божа работа.
 newsm10
 А иначе за Т и аз в 6.00 я меря ама и аз вамперясвам и все се будя към 5.00 часа и някой път сe налага малко по-рано да я премеря.Еййй голям стрес тая Т.
Цун на всички
  love001

# 265
  • Мнения: 2 120
Бимбе, да знаеш, че ако при теб е станало, цялата тайфа ще спим с чорапи.

# 266
  • София
  • Мнения: 1 067
Хей, как сте преди старта на новата седмица?

Аз нещо се поразболях, една грозна настинка ме хвана, с мускулни болки и червено гърло, а за капак, мъжа ми замина на военна комисия и сега няма кой да ме разтрива...

Оф, дано чайчета и билки и иналации помогнат, че за хапове не ща и да чувам! #2gunfire #Cussing out

Искам вече да е пролет.... и дуги неща искам, ама за тях ще изчакам до петъка  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 267
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Дара ми то аз по принцип си спя с чорапи зимата  Mr. Green  Embarassed . Ако трябва и още един чифт ще надяна, няма проблем  Laughing
Фъстъчка не се предавай, дано бързо се оправиш. И да ни зарадваш с хубави новини в петък Wink.
Розичке честита рожденничка, да е жива и здрава.
А за ову-тестовете усещам аз че ще има да се почесвам умно...
Дара овулацията ми обикновено е около 20ти ден, аз по-скоро се притеснявам да не би да се удължи цикъла, защото често стига и до 40 дни... А БТ меря, много добър ориентир ми е;)

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 19:15 от Жабче

# 268
  • Мнения: 998
Здравейте Party

Как сте?Ох,о6е една седмица иии или 6е има лелка или не... #Cussing outДано НЕ...
Странното е,4е предните пъти по това време винаги имам болки в гърдите и яй4ниците,а сега ниии6о.. #CrazyЗна4и ли,4е може да е бременност? newsm78Мале,как се надявам.. Mr. Green

Веси, кога ще правиш теста? Дано и двете тази седмица се похвалим  с добра новина!

Бимба, заглавието е много хубаво, дано донесе късмет на всички ни!

Общи условия

Активация на акаунт