Светлината на моя живот - Тема 2

  • 80 568
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 766
Миха Hug мерси за превода  smile3525
Стана ми интересно какво е това масло с което му намазаха на Вед косичката  newsm78.В индийския форум казват ,че  според тях Сурадж се бил мажел с жасминовво олио ,а то миришело на много хубаво и освен това от него имало много ползи за косата ,а също било много хубаво да си прави човек  с него масажи на главата като го боли  А и мама Сантош нали казва ,че Сурадж като бил малък тя все му слагала на косата такова масло и затова той сега бил без бели коси  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyа и Сандийчето като гледам не се е дърпала от Сурадж значи на хубаво си мириши човека  newsm78/В индийския форум се смеят  ,че са открили тайната на красотата на Сурадж,всичко било от това масло  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА тия от това ново училище с много префинени носове ще излезнат  smile3511,а Ванш просто трябва  да иде за няколко дена на гости при истинското си семейство и ще захареса и маслото и джелебито  и всички други хубави работи от живота  smile3521
Гледах и новата серия .Ванш ми харса много като се измъкна облечен като полицай Анкурджи направо му стана лошо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyПич това е положението кръв е това кръв и колкото и да се пънеш срещу гените не можеш да застанеш  smile3521
Малките Рати бяха страхотни и заедно със Сурадж смениха маслото в тубичката с друго ,сигурно да мириши по хубаво ,че горкия Вед да не трябва пак да се къпе в тоалетните..Не разбрах предложенията за облеклото на Вед  за какво  бяха -дали заради училище или какъв иска да стане ,ама бяха много забавни- принц,при което Вед целуна майка си по ръката и баба Сантош горката направо си збърчи носа от тая показност  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy,другото предложение беше рок звезда и накрая Сурадж предложи полицай . smile3521
Друга готина сцена беше когато  стана ясно ,че Сандия я боли глава и Сурадж веднага подбутна Вед да иде да я прегърне.Много добре е възпитано това детенце ,както и всички други малки Рати  smile3521
А на Мухит какъв  му е проблема  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 какво само лежи и   се прави на жертва  smile3511И какъв е устатник малееееее  smile3511Е верно ,че и Сандийка и Сурадж са виновни ама  Мухит да не се прави на ощипан щото той пък за 5 години изобщо се беше изгубил от радарите  в търсене  на Бог пък детето му кой ще гледа ееееее нали там са мама ,татко ,Емили  и Сурадж те ще се погрижат  smile3511



Здравей Ени!  Hug Благодаря ти за всички прекрасни колажи и снимки, които си ни пуснала ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Радвам се, че темата ти харесва ...  newsm51 По отношение на това, с което си намаза косата Вед - напълно възможно е да е жасминово олио!  Two Hearts Сантош каза, че е много полезно и явно мирише добре - просто тези в училището са много префинени и до сега не са попадали на такъв мирис, но ако Ванш иде при Сурадж и Сандия и на него ще му хареса ...  smile3521 Със сигурност Сурадж мирише добре - на Сандийка й е супер с него - няма оплаквания ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Дори малкия Вед затова искаше да се намаже - нали каза, че чул как майка му Сандия казала на баща му Сурадж, че бил нейния герой. txtloves txtloves txtloves Харесвало й - та и малкия искал същото като баща си ... smile3533 Благодаря ти и за разказа на новият епизод - аз го гледах само от части, защото не успях да седна като хората тази вечер - но след малко ще го изгледам нормално ...  Hug Hug Hug Обаче гледах как Ванш се облече на полицай и на Анкур му призля ...  Joy Joy Joy То кръвта си е кръв, каквото и да прави ...  Flushed ppp    Hands Clap Тези снимки на Сурадж и Сандия са Великолепни - много харесвам този момент!  txtloves Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts hug  Двамата бяха много забавни той как ходеше след нея, да я убеждава за училището на Вед ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Освен това са облечени супер стилно и са много красиви - обожавам ги ... Oha! Flushed Heart Eyes

# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 11 766

Красота!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Любима моя сцена ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Сурадж и Сандия отново са много готини и стилни, а като видяха Ванш ... txtloves txtloves txtloves  smile3521 Oha!

# 34
  • Мнения: 11 766


          Благодаря ти!!! за новата ни и прекрасна тема Роси txtloves txtloves txtloves newsm76  love001
                                txtloves txtloves


Великолепен колаж Миха! txtloves txtloves txtloves Няма за какво да ми благодариш ...  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз ти благодаря за всичко, което правиш за нас и темата - за хубавите преводи, снимки и информация. Страхотна си ... newsm51  Kissing Heart Two Hearts

# 35
  • Мнения: 427
и аз се записвам с благодарност в Новата тема!!! Благодаря Рокси

# 36
  • Мнения: 177
Страхотна тема,Рокси😍Записвам се ,за да не изпусна нищо от сериите и коментарите ви. Hug Hug Hug
Следя ви редовно,но нямам време да изкоментирам любимия сериал с вас.
Благодаря на всички момичета в темата,за коментарите,снимките,колажите,разказите и на Миха за страхорния превод.
Желая ви всичко хубаво.👌💋😍

# 37
  • София
  • Мнения: 1 822
Страхотна тема,Рокси😍Записвам се ,за да не изпусна нищо от сериите и коментарите ви. Hug Hug Hug
Следя ви редовно,но нямам време да изкоментирам любимия сериал с вас.
Благодаря на всички момичета в темата,за коментарите,снимките,колажите,разказите и на Миха за страхорния превод.
Желая ви всичко хубаво.👌💋😍


          Ширин txtloves  Благодаря ти за хубавите думи    bouquet  сериала ни е супер  Hug радвам се, че намираш време да следиш темата  Heart Eyes липсваш   Heart Eyesда знаеш  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Намерих една нова невероятна снимка на Анас - както винаги е супер готин, сладък и чаровен - много го обичам ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves smile3521  ura

# 39
  • Мнения: 11 766
Страхотна тема,Рокси😍Записвам се ,за да не изпусна нищо от сериите и коментарите ви. Hug Hug Hug
Следя ви редовно,но нямам време да изкоментирам любимия сериал с вас.
Благодаря на всички момичета в темата,за коментарите,снимките,колажите,разказите и на Миха за страхорния превод.
Желая ви всичко хубаво.👌💋😍


          Ширин txtloves  Благодаря ти за хубавите думи    bouquet  сериала ни е супер  Hug радвам се, че намираш време да следиш темата  Heart Eyes липсваш   Heart Eyesда знаеш  Heart Eyes

Добре дошла отново при нас Ширин!  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Съгласна съм с Миха - определено липсваш на всички ни ...  smile3525 newsm76 Two Hearts Хубаво е, че редовно четеш и следиш нещата около любимия ни сериал ...  newsm51 ppp  Hands Clap

# 40
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Роси, Hug Страхотно се получи новата тема! Миха  Благодаря за превода на песента.  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 822


                                 newsm51  Светлината на моя живот в Индия 07.04.15г.



          Епизодът започва с продължението на разговора на Мохит със Сандия:
"Отговори ни, кога ще накараш Анкур да разреши да видим Ванш за един ден поне. Помисли и за майка и татко."
Сурадж му казва да престане и поглежда към майка си, да каже нещо:
"Болката си остава, ще си я носим до живот. По-добре тръгвайте двамата...- говори на Сандия и Сурадж.
Той я кара да се усмихне:
   "Ако майка не ме беше накарала да тръгна, не знам какво щях да му отговоря.Но аз ще се оправя."
Сурадж си поглежда часовника:
   "Време да взема Вед от училище и знаеш ли какво  ми каза, да му купя гел за коса."
Сандия:
   "Само това оставаше, не трябва да го глезим толкова. Той гледа от другите деца."
Сурадж:
   "Иска да изглежда добре, обещавам че няма да прекаля с покупките Laughing"
Сандия определено не е  доволна от отговора Laughing


            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В магазина на Сурадж, Вед му помага да прави сладки и го уговаря за гела Laughing
"Майка ти не дава да си слагаш, такива неща на косата."

Вед:
   "Всички в училището имат, искам и аз. Виж какви ладо направих, добър помощник съм ти" Laughing Laughing Laughing
Сурадж пак му отказва.."Майка ти и двамата ще ни накаже hahaha Joy"
Вед:
   "Откакто майка се прибра, малко си говорим с теб и вече не ме слушаш." Laughing
Сурадж в крайна сметка казва "добре" и точно в този момент се появява Сандия. Пита ги за какво са съгласни той и казва, че в училището организират конкурс и трябва да помислят с какво ще се представи Вед. Сандия отговаря, че като се прибере ще помислят заедно. А Вед е доволен, че Сурадж се съгласява и му казва, че е сладък като сладките които прави Laughing Heart Eyes


            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          Пари е в стаята си и се опитва да убеди приятелката си по телефона, че баща и наистина е бил в чужбина. За доказателство и казва, че ще вземе паспорта на баща си в училище. Започва да го  търси и  в този момент влиза Голу, който и казва че ще слезе да пита майка и.
          Долу Сантош се вайка, че вече е започнала да забравя и не помни за какво е извикала Сандия, която и стои над главата и се оказва, че има главоболие. Голу слиза и пита Емили за паспорта. Всички чуват и се качват на пожар за да спрат Пари..в последният момент Мохит и го грабва от ръцете.
   "Кой ти е разрешил да взимаш лични документи."
Пари:
   "Нали си ми баща, мислех че може да видя.."
Сантош:
   "Да баща ти е, но паспорта е важен документ и може да се загуби. Татко ти не искаше да ти се скара.."
Сантош го прибира в нейната стая, но Сандия е притеснена:
   "Трябва да кажем на Пари преди някой чужд човек да го направи."
Сантош:
   "Ще и каже Емили, тя като майка най-добре ще може да и обясни. До тогава паспорта ще стои тук, ако трябва ще го унищожа, но няма да позволя Пари да се разочарова от баща си."

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В дневната Сурадж е с децата, Вед е щастлив защото вече си има гел. А Сурадж му казва,че ако разбере майка му ще си има проблеми.
Мишри:
   "Нищо не можете да скриете от леля, невъзможно е..трябва да измислим нещо."
Пристига Сантош която си търси светеното масло което слагат в молитвените свещници Laughing Мишри и казва, че е видяла Голу да се навърта около него Laughing
Голу:
   "Съжалявам няма го вече, в стомаха ми е Joy беше в такова шише и го помислих за сок" hahaha Joy
На Мишри веднага и идва идея как да скрият гела на Вед. Намират празна бутилка от друго ароматно масло за масажи и проблемът е решен Laughing Идва Сандия и се оплаква, че я боли глава..Сурадж сръчква Вед да обърне внимание на майка си. Той веднага реагира Laughing с една прегръдка и обещанието че сега ще и мине Laughing Heart Eyes и пак се включва Голу:
   "Когато не ми е добре, ми правят масажи на главата с ароматно масло" hahaha Joy
Сандия, започва да го търси а Мишри се чуди дали Голу наистина и е брат Joy Joy Joy Laughing Сандия вижда бутилката с масло, но Сурадж и казва, че това е коксово масло Laughing да потърси другото в стаята. Така успяват да скрият тайната Laughing Laughing Laughing Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В дневната Емили прави масаж на главата на Сандия, Мохит си лежи Сантош нещо си работи..Арун също е дневната...децата си играят Laughing Сурадж им казва, че имат една новина:
   "Вед ще участва в конкурс за най-хубав костюм, давайте идеи."
Голу предлага пръв да се яви с костюм на стар жрец hahaha Joy всички се чудят що за костюм ще е това Laughing
   "Ами те не носят много дрехи, ще си сложи една чалма и един гердан и е готов" Joy Joy Laughing
Арун:
   "Сантоош Мена я няма, ама Голу достойно я замества." hahaha Joy Joy Joy

На Мишри  и идва идея за рок звезда, като актьора Ранбир Капур. На Вед и това не му харесва LaughingПари му казва, че може да е принц. Той отива и целува ръката на майка си Laughing Heart Eyes Сантош си казва"боже господи" и предлага да бъде в традиционен индийски костюм Laughing Този път на Сурадж не му харесва:
   "Ще се представиш като майка си, офицер от полицията Laughing"
Вед:
   "Не искам да съм като мама полицай....." Heart Eyes Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          При семейство Котари, Ванш също се стяга за конкурса Laughing Анкур го пита дали има някаква идея, той им казва че ще им я покаже направо Laughing
Анкита:
   "Булбул можеше да направи нещо за него. Да му ушие национална носия, трябва да и кажем."
В този момент детето им се представя:
   "Аз съм Ванш Анкур Котари, полицай в служба на държавата." Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
         


В промото: Носят на Сандия и Сурадж, документи с препоръчано писмо от Анкур.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
                                    bouquet       bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
         

         

# 42
  • София
  • Мнения: 1 822
Роси, Hug Страхотно се получи новата тема! Миха  Благодаря за превода на песента.  bouquet

           Глори Hug наистина темата е страхотна Hug Роси Hug се е справила чудесно txtloves много мило, че ми благодариш, но точно този превод не е мой, да не си приписвам чужди заслуги Laughing аз имам друг който е пак някъде в темите Hug още веднъж благодарности,че следиш хубавата тема  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:


          Благодаря ти!!! за новата ни и прекрасна тема Роси txtloves txtloves txtloves newsm76  love001
                                txtloves txtloves


Великолепен колаж Миха! txtloves txtloves txtloves Няма за какво да ми благодариш ...  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз ти благодаря за всичко, което правиш за нас и темата - за хубавите преводи, снимки и информация. Страхотна си ... newsm51  Kissing Heart Two Hearts

      Много мило txtloves Роси txtlovesхаресва ми, всичко е подбрано с вкус txtloves
Колажа наистина е супер, пак заслуга на още едно чудесно момиче Hug   Всички момичета се справят страхотно newsm76 txtloves

# 44
  • София
  • Мнения: 1 822
Здравейте! Намерих една нова невероятна снимка на Анас - както винаги е супер готин, сладък и чаровен - много го обичам ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves smile3521  ura



          Благодаря ти Роси Hug Heart Eyes за новичката и страхотна снимка newsm44 newsm76 txtlovesизглежда супер Heart newsm76 txtloves

Общи условия

Активация на акаунт