Светлината на моя живот - Тема 2

  • 80 572
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 766

                                newsm51  Светлината на моя живот в Индия 07.04.15г.

          Епизодът започва с продължението на разговора на Мохит със Сандия:
"Отговори ни, кога ще накараш Анкур да разреши да видим Ванш за един ден поне. Помисли и за майка и татко."
Сурадж му казва да престане и поглежда към майка си, да каже нещо:
"Болката си остава, ще си я носим до живот. По-добре тръгвайте двамата...- говори на Сандия и Сурадж.
Той я кара да се усмихне:
   "Ако майка не ме беше накарала да тръгна, не знам какво щях да му отговоря.Но аз ще се оправя."
Сурадж си поглежда часовника:
   "Време да взема Вед от училище и знаеш ли какво  ми каза, да му купя гел за коса."
Сандия:
   "Само това оставаше, не трябва да го глезим толкова. Той гледа от другите деца."
Сурадж:
   "Иска да изглежда добре, обещавам че няма да прекаля с покупките Laughing"
Сандия определено не е  доволна от отговора Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В магазина на Сурадж, Вед му помага да прави сладки и го уговаря за гела Laughing
"Майка ти не дава да си слагаш, такива неща на косата."

Вед:
   "Всички в училището имат, искам и аз. Виж какви ладо направих, добър помощник съм ти" Laughing Laughing Laughing
Сурадж пак му отказва.."Майка ти и двамата ще ни накаже hahaha Joy"
Вед:
   "Откакто майка се прибра, малко си говорим с теб и вече не ме слушаш." Laughing
Сурадж в крайна сметка казва "добре" и точно в този момент се появява Сандия. Пита ги за какво са съгласни той и казва, че в училището организират конкурс и трябва да помислят с какво ще се представи Вед. Сандия отговаря, че като се прибере ще помислят заедно. А Вед е доволен, че Сурадж се съгласява и му казва, че е сладък като сладките които прави Laughing Heart Eyes

 
Скрит текст:
          bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          Пари е в стаята си и се опитва да убеди приятелката си по телефона, че баща и наистина е бил в чужбина. За доказателство и казва, че ще вземе паспорта на баща си в училище. Започва да го  търси и  в този момент влиза Голу, който и казва че ще слезе да пита майка и.
          Долу Сантош се вайка, че вече е започнала да забравя и не помни за какво е извикала Сандия, която и стои над главата и се оказва, че има главоболие. Голу слиза и пита Емили за паспорта. Всички чуват и се качват на пожар за да спрат Пари..в последният момент Мохит и го грабва от ръцете.
   "Кой ти е разрешил да взимаш лични документи."
Пари:
   "Нали си ми баща, мислех че може да видя.."
Сантош:
   "Да баща ти е, но паспорта е важен документ и може да се загуби. Татко ти не искаше да ти се скара.."
Сантош го прибира в нейната стая, но Сандия е притеснена:
   "Трябва да кажем на Пари преди някой чужд човек да го направи."
Сантош:
   "Ще и каже Емили, тя като майка най-добре ще може да и обясни. До тогава паспорта ще стои тук, ако трябва ще го унищожа, но няма да позволя Пари да се разочарова от баща си."

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В дневната Сурадж е с децата, Вед е щастлив защото вече си има гел. А Сурадж му казва,че ако разбере майка му ще си има проблеми.
Мишри:
   "Нищо не можете да скриете от леля, невъзможно е..трябва да измислим нещо."
Пристига Сантош която си търси светеното масло което слагат в молитвените свещници Laughing Мишри и казва, че е видяла Голу да се навърта около него Laughing
Голу:
   "Съжалявам няма го вече, в стомаха ми е Joy беше в такова шише и го помислих за сок" hahaha Joy
На Мишри веднага и идва идея как да скрият гела на Вед. Намират празна бутилка от друго ароматно масло за масажи и проблемът е решен Laughing Идва Сандия и се оплаква, че я боли глава..Сурадж сръчква Вед да обърне внимание на майка си. Той веднага реагира Laughing с една прегръдка и обещанието че сега ще и мине Laughing Heart Eyes и пак се включва Голу:
   "Когато не ми е добре, ми правят масажи на главата с ароматно масло" hahaha Joy
Сандия, започва да го търси а Мишри се чуди дали Голу наистина и е брат Joy Joy Joy Laughing Сандия вижда бутилката с масло, но Сурадж и казва, че това е коксово масло Laughing да потърси другото в стаята. Така успяват да скрият тайната Laughing Laughing Laughing Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В дневната Емили прави масаж на главата на Сандия, Мохит си лежи Сантош нещо си работи..Арун също е дневната...децата си играят Laughing Сурадж им казва, че имат една новина:
   "Вед ще участва в конкурс за най-хубав костюм, давайте идеи."
Голу предлага пръв да се яви с костюм на стар жрец hahaha Joy всички се чудят що за костюм ще е това Laughing
   "Ами те не носят много дрехи, ще си сложи една чалма и един гердан и е готов" Joy Joy Laughing
Арун:
   "Сантоош Мена я няма, ама Голу достойно я замества." hahaha Joy Joy Joy

На Мишри  и идва идея за рок звезда, като актьора Ранбир Капур. На Вед и това не му харесва LaughingПари му казва, че може да е принц. Той отива и целува ръката на майка си Laughing Heart Eyes Сантош си казва"боже господи" и предлага да бъде в традиционен индийски костюм Laughing Този път на Сурадж не му харесва:
   "Ще се представиш като майка си, офицер от полицията Laughing"
Вед:
   "Не искам да съм като мама полицай....." Heart Eyes Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          При семейство Котари, Ванш също се стяга за конкурса Laughing Анкур го пита дали има някаква идея, той им казва че ще им я покаже направо Laughing
Анкита:
   "Булбул можеше да направи нещо за него. Да му ушие национална носия, трябва да и кажем."
В този момент детето им се представя:
   "Аз съм Ванш Анкур Котари, полицай в служба на държавата." Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
          


В промото: Носят на Сандия и Сурадж, документи с препоръчано писмо от Анкур.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
                                    bouquet       bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          
         

Миха, хиляди благодарности за страхотния превод на вчерашния епизод в Индия! Супер си ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Малките са опасни скици - Голу вярно е като Менакши - все похапва нещо и все говори повече, отколкото трябва - много е забавен ...  Joy Joy Joy Останалите също са много сладки.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes За Мохит нямам думи - как се нахвърли на дъщеря си заради паспорта - наистина някой трябва да й каже истината - ако разбере от друг ще страда ...  Wink Всички деца дават интересни идеи - харесват ми ...  Hug Hug Hug Сурадж и Сандия бяха супер в началото - той като я накара да се усмихне ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Спомена й и за гела, но тя не се очарова - той затова първоначално отказа на Вед, но после бързо се съгласи и му угоди ...  hahaha hahaha hahaha Интересно как ще се облече Вед за празника - видяхме, че Ванш иска да е като майка си Сандия - това много ми хареса ...  smile3501 Много ми ха и момента, когато Вед прегърна майка си ...  txtloves  Kissing Heart Two Hearts

# 46
  • Мнения: 11 766
Скрит текст:


          Благодаря ти!!! за новата ни и прекрасна тема Роси txtloves txtloves txtloves newsm76  love001
                                txtloves txtloves


Великолепен колаж Миха! txtloves txtloves txtloves Няма за какво да ми благодариш ...  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз ти благодаря за всичко, което правиш за нас и темата - за хубавите преводи, снимки и информация. Страхотна си ... newsm51  Kissing Heart Two Hearts

      Много мило txtloves Роси txtlovesхаресва ми, всичко е подбрано с вкус txtloves
Колажа наистина е супер, пак заслуга на още едно чудесно момиче Hug   Всички момичета се справят страхотно newsm76 txtloves

Така е! newsm10 Благодаря ти за прекрасните думи Миха.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Те означават много за мен ...  Two Hearts newsm76 smile3525

Радвам се, че всички харесахте темата ...
Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Намерих една нова невероятна снимка на Анас - както винаги е супер готин, сладък и чаровен - много го обичам ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves smile3521  ura



          Благодаря ти Роси Hug Heart Eyes за новичката и страхотна снимка newsm44 newsm76 txtlovesизглежда супер Heart newsm76 txtloves

Няма за какво да ми благодариш!  Hug И аз много харесвам снимката ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Анас така хубаво се е излегнал и е погледнал, че направо се разтапям само като го гледам ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts    love001 smile3521   ura Oha!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:

                                newsm51  Светлината на моя живот в Индия 07.04.15г.

          Епизодът започва с продължението на разговора на Мохит със Сандия:
"Отговори ни, кога ще накараш Анкур да разреши да видим Ванш за един ден поне. Помисли и за майка и татко."
Сурадж му казва да престане и поглежда към майка си, да каже нещо:
"Болката си остава, ще си я носим до живот. По-добре тръгвайте двамата...- говори на Сандия и Сурадж.
Той я кара да се усмихне:
   "Ако майка не ме беше накарала да тръгна, не знам какво щях да му отговоря.Но аз ще се оправя."
Сурадж си поглежда часовника:
   "Време да взема Вед от училище и знаеш ли какво  ми каза, да му купя гел за коса."
Сандия:
   "Само това оставаше, не трябва да го глезим толкова. Той гледа от другите деца."
Сурадж:
   "Иска да изглежда добре, обещавам че няма да прекаля с покупките Laughing"
Сандия определено не е  доволна от отговора Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В магазина на Сурадж, Вед му помага да прави сладки и го уговаря за гела Laughing
"Майка ти не дава да си слагаш, такива неща на косата."

Вед:
   "Всички в училището имат, искам и аз. Виж какви ладо направих, добър помощник съм ти" Laughing Laughing Laughing
Сурадж пак му отказва.."Майка ти и двамата ще ни накаже hahaha Joy"
Вед:
   "Откакто майка се прибра, малко си говорим с теб и вече не ме слушаш." Laughing
Сурадж в крайна сметка казва "добре" и точно в този момент се появява Сандия. Пита ги за какво са съгласни той и казва, че в училището организират конкурс и трябва да помислят с какво ще се представи Вед. Сандия отговаря, че като се прибере ще помислят заедно. А Вед е доволен, че Сурадж се съгласява и му казва, че е сладък като сладките които прави Laughing Heart Eyes

 
Скрит текст:
           bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          Пари е в стаята си и се опитва да убеди приятелката си по телефона, че баща и наистина е бил в чужбина. За доказателство и казва, че ще вземе паспорта на баща си в училище. Започва да го  търси и  в този момент влиза Голу, който и казва че ще слезе да пита майка и.
          Долу Сантош се вайка, че вече е започнала да забравя и не помни за какво е извикала Сандия, която и стои над главата и се оказва, че има главоболие. Голу слиза и пита Емили за паспорта. Всички чуват и се качват на пожар за да спрат Пари..в последният момент Мохит и го грабва от ръцете.
   "Кой ти е разрешил да взимаш лични документи."
Пари:
   "Нали си ми баща, мислех че може да видя.."
Сантош:
   "Да баща ти е, но паспорта е важен документ и може да се загуби. Татко ти не искаше да ти се скара.."
Сантош го прибира в нейната стая, но Сандия е притеснена:
   "Трябва да кажем на Пари преди някой чужд човек да го направи."
Сантош:
   "Ще и каже Емили, тя като майка най-добре ще може да и обясни. До тогава паспорта ще стои тук, ако трябва ще го унищожа, но няма да позволя Пари да се разочарова от баща си."

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В дневната Сурадж е с децата, Вед е щастлив защото вече си има гел. А Сурадж му казва,че ако разбере майка му ще си има проблеми.
Мишри:
   "Нищо не можете да скриете от леля, невъзможно е..трябва да измислим нещо."
Пристига Сантош която си търси светеното масло което слагат в молитвените свещници Laughing Мишри и казва, че е видяла Голу да се навърта около него Laughing
Голу:
   "Съжалявам няма го вече, в стомаха ми е Joy беше в такова шише и го помислих за сок" hahaha Joy
На Мишри веднага и идва идея как да скрият гела на Вед. Намират празна бутилка от друго ароматно масло за масажи и проблемът е решен Laughing Идва Сандия и се оплаква, че я боли глава..Сурадж сръчква Вед да обърне внимание на майка си. Той веднага реагира Laughing с една прегръдка и обещанието че сега ще и мине Laughing Heart Eyes и пак се включва Голу:
   "Когато не ми е добре, ми правят масажи на главата с ароматно масло" hahaha Joy
Сандия, започва да го търси а Мишри се чуди дали Голу наистина и е брат Joy Joy Joy Laughing Сандия вижда бутилката с масло, но Сурадж и казва, че това е коксово масло Laughing да потърси другото в стаята. Така успяват да скрият тайната Laughing Laughing Laughing Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          В дневната Емили прави масаж на главата на Сандия, Мохит си лежи Сантош нещо си работи..Арун също е дневната...децата си играят Laughing Сурадж им казва, че имат една новина:
   "Вед ще участва в конкурс за най-хубав костюм, давайте идеи."
Голу предлага пръв да се яви с костюм на стар жрец hahaha Joy всички се чудят що за костюм ще е това Laughing
   "Ами те не носят много дрехи, ще си сложи една чалма и един гердан и е готов" Joy Joy Laughing
Арун:
   "Сантоош Мена я няма, ама Голу достойно я замества." hahaha Joy Joy Joy

На Мишри  и идва идея за рок звезда, като актьора Ранбир Капур. На Вед и това не му харесва LaughingПари му казва, че може да е принц. Той отива и целува ръката на майка си Laughing Heart Eyes Сантош си казва"боже господи" и предлага да бъде в традиционен индийски костюм Laughing Този път на Сурадж не му харесва:
   "Ще се представиш като майка си, офицер от полицията Laughing"
Вед:
   "Не искам да съм като мама полицай....." Heart Eyes Laughing

            bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
          При семейство Котари, Ванш също се стяга за конкурса Laughing Анкур го пита дали има някаква идея, той им казва че ще им я покаже направо Laughing
Анкита:
   "Булбул можеше да направи нещо за него. Да му ушие национална носия, трябва да и кажем."
В този момент детето им се представя:
   "Аз съм Ванш Анкур Котари, полицай в служба на държавата." Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
         


В промото: Носят на Сандия и Сурадж, документи с препоръчано писмо от Анкур.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
                                    bouquet       bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
         
         

Миха, хиляди благодарности за страхотния превод на вчерашния епизод в Индия! Супер си ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts Малките са опасни скици - Голу вярно е като Менакши - все похапва нещо и все говори повече, отколкото трябва - много е забавен ...  Joy Joy Joy Останалите също са много сладки.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes За Мохит нямам думи - как се нахвърли на дъщеря си заради паспорта - наистина някой трябва да й каже истината - ако разбере от друг ще страда ...  Wink Всички деца дават интересни идеи - харесват ми ...  Hug Hug Hug Сурадж и Сандия бяха супер в началото - той като я накара да се усмихне ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Спомена й и за гела, но тя не се очарова - той затова първоначално отказа на Вед, но после бързо се съгласи и му угоди ...  hahaha hahaha hahaha Интересно как ще се облече Вед за празника - видяхме, че Ванш иска да е като майка си Сандия - това много ми хареса ...  smile3501 Много ми ха и момента, когато Вед прегърна майка си ...  txtloves  Kissing Heart Two Hearts

           Привет   Роси Two Hearts Ако вяpваме на една статия която прочетох преди дни Laughing Вед ще се облече като баща си и това ще му донесе подигравки в училище Cry, даже си мисля че може би няма да каже на майка си и баща си ако стане такова нещо  Cryняма да му е лесно Heart Eyes ново училище пълно с богаташки деца Confused Но може би точно брат му ще му помага в последствие. Защото рано или късно братоците ще станат партия- кръвта на вода не става txtloves
Мерси за хубавите думи Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/soorajs-halwai-identity-e … -baati-hum-150403

Ето тази снимка си мисля, че е от епизода със сътезанието. Облечен е официално Heart Eyes и какво му е изглежда си страхотно Hug Laughing
                                                                                  
 

# 49
  • Мнения: 11 766
           Привет   Роси Two Hearts Ако вяpваме на една статия която прочетох преди дни Laughing Вед ще се облече като баща си и това ще му донесе подигравки в училище Cry, даже си мисля че може би няма да каже на майка си и баща си ако стане такова нещо  Cryняма да му е лесно Heart Eyes ново училище пълно с богаташки деца Confused Но може би точно брат му ще му помага в последствие. Защото рано или късно братоците ще станат партия- кръвта на вода не става txtloves
Мерси за хубавите думи Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/soorajs-halwai-identity-e … -baati-hum-150403

Ето тази снимка си мисля, че е от епизода със сътезанието. Облечен е официално Heart Eyes и какво му е изглежда си страхотно Hug Laughing
                                                                                  
 

Благодаря ти Миха!  Страхотна си ... bouquet Hug Heart Eyes Явно наистина малкия ще се облече като баща си, което е страхотно.  newsm76 Като го гледам на снимката много му отива ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Просто децата в това богаташко училище са научени на други неща и все гледат да тъпчат и да се подиграват на по-бедните и различни от тях ...  Naughty Като нищо малкия ще си замълчи и няма да каже на Сурадж и Сандия, но ще видим ...  newsm78 И аз вярвам, че малко по малко Ванш ще започне да помага на Вед и двамата ще се сприятелят - все пак са братя ...  Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 13 725
Миха  smile3525 благодаря ти за превода  Simple Smile
Роси   bouquet, Ени   bouquet, благодаря за всичко споделено  Grinning
От превода на Миха на вчерашния епизод какво ми направи впечатление - историята с гела за коса  Sick Значи Сурадж не отказа на сина си, обяснявайки му защо не е добре да се мазоти с химикали, а се оправда със Сандия - тя ще ги накаже и двамата  newsm78 Странно защо продължава да плаши детето с майка му  Mr. Green Определено Вед не се чувства добре в присъствието на майка си - тъгува за времето, когато нея я е нямало и си е говорил добре с баща си  Mr. Green Тая линия в сценария - на неглижиране на Сандия - хич не ми харесва.
А иначе да, всички се справят добре с ролите си, а децата са наистина големи образи  Simple Smile, много са добри  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 11 766
Уау, излезе още една нова невероятна снимка зад кадър на Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия с малкия Вед! Много са готини и сладки и така хубаво са се усмихнали - не мога да им се нагледам ...  newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves smile3521  ura smile3525 family

# 52
  • Мнения: 11 766
Току-що изгледах новият епизод на "Светлината" в Индия! Беше много интересен ...  newsm44   Kissing Heart Two Hearts В началото пак дадоха как Сурадж предложи на Вед да се облече като майка си и да отиде като полицейски инспектор - много беше сладък как козируваше и гледаше в Сандия ...   smile3521  love001 Two Hearts Вед обаче отказа - не искал да е като майка си, искал да се облече като баща си и да отиде като сладкар - Сандия, Сурадж и всички останали много се зарадваха ...  smile3501 Сурадж седна до Сандия и двамата се чудеха как ли ще се облече Ванш - какъв ли иска да стане ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тогава дадоха как Ванш се беше облякъл като майка си Сандия в полицейска униформа - искал да стане полицай.  Hug На Анкур направо му призля ...  Joy Joy Joy Ужасен е - веднага забрани на детето да се облича така, каза да облече друг костюм. Ванш му се молеше, че иска този, но той не му даде - накрая го облякоха като астронавт ...  Naughty Сурадж и Сандия бяха толкова щастливи - радваха се, че щом ще има тържество за всички деца и те ще отидат и ще гледат и двамата си сина ...   newsm51 Two Hearts family Сандия дори каза, че ще вземат фотоапарат или камера, за да ги снимат - така ще си имат и Ванш, за да си го гледат. Сурадж нямаше търпение и броеше часовете до тържеството сутринта - много хубав момент с двамата ...  txtloves txtloves txtloves Точно тогава видяха, че пощальона носи съдебна заповед и Вед го посреща - слязоха долу и мислеха, че е нещо свързано с Мохит. Човека обаче им каза, че заповедта е от Анкур Котари за Сурадж Рати. Те я взеха и този си тръгна ...  Rolling Eyes Много тежък момент за Сурадж и Сандия - когато отвориха плика видяха, че това е ограничителна заповед и че им се забранява да се доближават до Ванш. Горките направо се разплакаха - очите им бяха пълни със сълзи ...  cry cry cry На всичкото отгоре Анкур ги викаше в съда на сутринта - направо нямам думи. Направил го е нарочно, та те да не отидат на тържеството и да не видят сина си ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Двамата много се натъжиха ...  no no no На сутринта приготвяха малкия Вед - на Арун му имаше нещо и реши да се намаже да се разстрие, така попадна на шишенцето с гела и викна Сандия да види защо е такова ...  hahaha hahaha hahaha Сандия каза, че това не е от специалното масло/мехлем, а е гел - започна да се чуди на кого ли е и се сети, че малкия беше искал Сурадж да му купи ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сурадж и Вед така гледаха - Сандия дойде и се скара защо е взел това, но Сурадж защити малкия, нали се молел много. В крайна сметка май и Сандия се съгласи - много се смях обаче ...  smile3533 За мен Сандия и Сурадж са много добри родители на Вед - забавно са го направили, не че Сурадж плаши малкия със Сандия, просто малкия има респект само от нея. Но не смятам, че се страхува - дори вече често си я прегръща, говорят си. Вед си обича и двамата родители и те го обожават ...  newsm10 Малкия тръгна за училище, но Сурадж и Сандия му казаха, че няма да могат да дойдат с него до там и няма да успеят за тържеството - извиниха му се, защото им е изникнала важна работа ...  Sad Малкия каза, че няма проблем и после Арун го закара до автобуса ...  Peace Мохит и той не спря да мърмори и да се заяжда - веднага тръгна да прави забележка на Сандия и Сурадж, че явно работата им е по-важна от детето им - кой го казва. Той дето зарязал жена си и детето си да ходи кой знае къде ...  Naughty Сурадж и Сандия се ядосаха, но не казаха че ги викат в съда и затова няма да успеят - на тях толкова им се искаше да видят и двамата си сина, да ги снимат - а сега Анкур им развали плана ...  #Sniper Мохит реши да се прави на добър баща и предложи да иде с Пари и Мишри до училището - те се зарадваха, отвън пиха някакъв сок - но после някакъв се появи и викна Мохит. Той се уплаши - явно пак е забъркал нещо - онзи го теглеше, Мохит го удари и избяга оставайки децата насред улицата - нямам думи ...  newsm78 Сурадж и Сандия се видяха с Анкур и Анкита пред съда - Сурадж явно го питаше как може да прави подобно нещо, но Анкур пак им заговори злобно и влезе в залата.  Crossing Arms Не разбрах нищо от това, което си казаха, но с хубавия превод на Миха всичко ще ни стане ясно ...   smile3525 Иначе малките Вед и Ванш се видяха - единя като космонавт, другия като готвач! Пак се заканиха един на друг за победата ...  Grinning Малкия Ванш се представи, а утре ще е ред на Вед ...  Wink Миха е права, че ще му се смеят, че се е облякъл като баща си. Горкия - няма да му е лесно, но малко по малко дано с Ванш се сближат, а и Вед е борбен ... Praynig Praynig Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 1 822
Миха  smile3525 благодаря ти за превода  Simple Smile
Роси   bouquet, Ени   bouquet, благодаря за всичко споделено  Grinning
От превода на Миха на вчерашния епизод какво ми направи впечатление - историята с гела за коса  Sick Значи Сурадж не отказа на сина си, обяснявайки му защо не е добре да се мазоти с химикали, а се оправда със Сандия - тя ще ги накаже и двамата  newsm78 Странно защо продължава да плаши детето с майка му  Mr. Green Определено Вед не се чувства добре в присъствието на майка си - тъгува за времето, когато нея я е нямало и си е говорил добре с баща си  Mr. Green Тая линия в сценария - на неглижиране на Сандия - хич не ми харесва.
А иначе да, всички се справят добре с ролите си, а децата са наистина големи образи  Simple Smile, много са добри  Heart Eyes

          Диди Hug наистина сценаристите малко прекаляват с образа на Сандия в момента Laughing но според мен, Вед просто има по-голям респект от майка си нищо повече Heart Eyes когато го записаха в училището той за първи път благодари и прегърна първо майка си Laughing тоест дават как лека по лека Вед започва да се отпуска  и да показва любовта си към нея. Така че в момента не мисля че я неглижират, напротив Heart Eyes Според мен, го правят за да дадат сближаването на двамата което явно ще става постепенно. Иначе за мен поне си личи любовта му тях txtloves

               

# 54
  • София
  • Мнения: 1 822
Уау, излезе още една нова невероятна снимка зад кадър на Анас и


         Страхотна снимка! Прилича на киноафиш Two Hearts txtloves txtloves txtloves newsm44 Роси Hug Hug Hug
Току-що изгледах новият епизод на "Светлината" в Индия! Беше много интересен ...  newsm44   Kissing Heart Two Hearts
Скрит текст:
В началото пак дадоха как Сурадж предложи на Вед да се облече като майка си и да отиде като полицейски инспектор - много беше сладък как козируваше и гледаше в Сандия ...   smile3521  love001 Two Hearts Вед обаче отказа - не искал да е като майка си, искал да се облече като баща си и да отиде като сладкар - Сандия, Сурадж и всички останали много се зарадваха ...  smile3501 Сурадж седна до Сандия и двамата се чудеха как ли ще се облече Ванш - какъв ли иска да стане ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тогава дадоха как Ванш се беше облякъл като майка си Сандия в полицейска униформа - искал да стане полицай.  Hug На Анкур направо му призля ...  Joy Joy Joy Ужасен е - веднага забрани на детето да се облича така, каза да облече друг костюм. Ванш му се молеше, че иска този, но той не му даде - накрая го облякоха като астронавт ...  Naughty Сурадж и Сандия бяха толкова щастливи - радваха се, че щом ще има тържество за всички деца и те ще отидат и ще гледат и двамата си сина ...   newsm51 Two Hearts family Сандия дори каза, че ще вземат фотоапарат или камера, за да ги снимат - така ще си имат и Ванш, за да си го гледат. Сурадж нямаше търпение и броеше часовете до тържеството сутринта - много хубав момент с двамата ...  txtloves txtloves txtloves Точно тогава видяха, че пощальона носи съдебна заповед и Вед го посреща - слязоха долу и мислеха, че е нещо свързано с Мохит. Човека обаче им каза, че заповедта е от Анкур Котари за Сурадж Рати. Те я взеха и този си тръгна ...  Rolling Eyes Много тежък момент за Сурадж и Сандия - когато отвориха плика видяха, че това е ограничителна заповед и че им се забранява да се доближават до Ванш. Горките направо се разплакаха - очите им бяха пълни със сълзи ...  cry cry cry На всичкото отгоре Анкур ги викаше в съда на сутринта - направо нямам думи. Направил го е нарочно, та те да не отидат на тържеството и да не видят сина си ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Двамата много се натъжиха ...  no no no На сутринта приготвяха малкия Вед - на Арун му имаше нещо и реши да се намаже да се разстрие, така попадна на шишенцето с гела и викна Сандия да види защо е такова ...  hahaha hahaha hahaha Сандия каза, че това не е от специалното масло/мехлем, а е гел - започна да се чуди на кого ли е и се сети, че малкия беше искал Сурадж да му купи ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сурадж и Вед така гледаха - Сандия дойде и се скара защо е взел това, но Сурадж защити малкия, нали се молел много. В крайна сметка май и Сандия се съгласи - много се смях обаче ...  smile3533 За мен Сандия и Сурадж са много добри родители на Вед - забавно са го направили, не че Сурадж плаши малкия със Сандия, просто малкия има респект само от нея. Но не смятам, че се страхува - дори вече често си я прегръща, говорят си. Вед си обича и двамата родители и те го обожават ...  newsm10 Малкия тръгна за училище, но Сурадж и Сандия му казаха, че няма да могат да дойдат с него до там и няма да успеят за тържеството - извиниха му се, защото им е изникнала важна работа ...  Sad Малкия каза, че няма проблем и после Арун го закара до автобуса ...  Peace Мохит и той не спря да мърмори и да се заяжда - веднага тръгна да прави забележка на Сандия и Сурадж, че явно работата им е по-важна от детето им - кой го казва. Той дето зарязал жена си и детето си да ходи кой знае къде ...  Naughty Сурадж и Сандия се ядосаха, но не казаха че ги викат в съда и затова няма да успеят - на тях толкова им се искаше да видят и двамата си сина, да ги снимат - а сега Анкур им развали плана ...  #Sniper Мохит реши да се прави на добър баща и предложи да иде с Пари и Мишри до училището - те се зарадваха, отвън пиха някакъв сок - но после някакъв се появи и викна Мохит. Той се уплаши - явно пак е забъркал нещо - онзи го теглеше, Мохит го удари и избяга оставайки децата насред улицата - нямам думи ...  newsm78 Сурадж и Сандия се видяха с Анкур и Анкита пред съда - Сурадж явно го питаше как може да прави подобно нещо, но Анкур пак им заговори злобно и влезе в залата.  Crossing Arms Не разбрах нищо от това, което си казаха, но с хубавия превод на Миха всичко ще ни стане ясно ...   smile3525 Иначе малките Вед и Ванш се видяха - единя като космонавт, другия като готвач! Пак се заканиха един на друг за победата ...  Grinning Малкия Ванш се представи, а утре ще е ред на Вед ...  Wink Миха е права, че ще му се смеят, че се е облякъл като баща си. Горкия - няма да му е лесно, но малко по малко дано с Ванш се сближат, а и Вед е борбен ... [/b][/color][/size] Praynig Praynig Praynig

         Съгласна съм  Hug епизода беше много интересен, благодаря зя разказа txtloves  по-късно ще се включа и аз Laughing с превод Laughing

Не съм очаквала от Анкур, друго в момента  Mr. Green как ще му разреши да се облече като полицай, него самата мисъл за това го потриса, поне от реакцията му която видях. Между другото Wink много добре си играе ролята Laughing А иначе Мохит, кой знае какви ги е забъркал за тези шест години Mr. Green Ще изникнат от там интересни неща Laughing
Вед и Ванш са сладури Laughing Laughing Laughing съперничеството между тях е представено по забавен начин Laughing Но постепенно ще си станат близки, ще е интересно за гледане Laughingтова сближаване Hug
            На този кадър от епизода бяха много хубави, тъкмо си представяха как ще видят Ванш отново Hug Hug Hug 

             

# 55
  • Мнения: 13 725
Миха  Hug, предполагам, че това е причината за този, да речем, респект, от Сандия. Просто на мен ми се искаше да не излизат много от образа на нежна и разбираща жена, снаха, майка  Sad
Роси  Hug, благодаря ти за преразказа на вчерашната серия.
 Разбирам защо Анкур иска да прекъсне връзката на детето с родителите му, но не разбирам защо е тази злоба и агресия към сестра му  Sick В крайна сметка до сега тя не е направила нищо, с което да я провокира  newsm78 Честно казано, в сцената, преди Ванш да се появи пред тях с полицейска униформа и двамата - и Анкур, и Анкита, ми бяха доста противни  Mr. Green Изглеждаха толкова самодоволни  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire И как не -всичко им е наред, Булбул е доволна, богаташи, имат и син с фамилия Котари, що да не се облизват доволно като котки пред сметана  ooooh! А че са разбили на някой сърцето - това са подробност  #2gunfire
Може пък препятствията, пред които ще ги постави Анкур, да са наказанието им за грешките, които  допуснаха по отношение на децата си  Sick

# 56
  • Мнения: 11 766
Уау, излезе още една нова невероятна снимка зад кадър на Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия с малкия Вед!


         Страхотна снимка! Прилича на киноафиш Two Hearts txtloves txtloves txtloves newsm44 Роси Hug Hug Hug
Току-що изгледах новият епизод на "Светлината" в Индия! Беше много интересен ...  newsm44   Kissing Heart Two Hearts
Скрит текст:
В началото пак дадоха как Сурадж предложи на Вед да се облече като майка си и да отиде като полицейски инспектор - много беше сладък как козируваше и гледаше в Сандия ...   smile3521  love001 Two Hearts Вед обаче отказа - не искал да е като майка си, искал да се облече като баща си и да отиде като сладкар - Сандия, Сурадж и всички останали много се зарадваха ...  smile3501 Сурадж седна до Сандия и двамата се чудеха как ли ще се облече Ванш - какъв ли иска да стане ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тогава дадоха как Ванш се беше облякъл като майка си Сандия в полицейска униформа - искал да стане полицай.  Hug На Анкур направо му призля ...  Joy Joy Joy Ужасен е - веднага забрани на детето да се облича така, каза да облече друг костюм. Ванш му се молеше, че иска този, но той не му даде - накрая го облякоха като астронавт ...  Naughty Сурадж и Сандия бяха толкова щастливи - радваха се, че щом ще има тържество за всички деца и те ще отидат и ще гледат и двамата си сина ...   newsm51 Two Hearts family Сандия дори каза, че ще вземат фотоапарат или камера, за да ги снимат - така ще си имат и Ванш, за да си го гледат. Сурадж нямаше търпение и броеше часовете до тържеството сутринта - много хубав момент с двамата ...  txtloves txtloves txtloves Точно тогава видяха, че пощальона носи съдебна заповед и Вед го посреща - слязоха долу и мислеха, че е нещо свързано с Мохит. Човека обаче им каза, че заповедта е от Анкур Котари за Сурадж Рати. Те я взеха и този си тръгна ...  Rolling Eyes Много тежък момент за Сурадж и Сандия - когато отвориха плика видяха, че това е ограничителна заповед и че им се забранява да се доближават до Ванш. Горките направо се разплакаха - очите им бяха пълни със сълзи ...  cry cry cry На всичкото отгоре Анкур ги викаше в съда на сутринта - направо нямам думи. Направил го е нарочно, та те да не отидат на тържеството и да не видят сина си ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Двамата много се натъжиха ...  no no no На сутринта приготвяха малкия Вед - на Арун му имаше нещо и реши да се намаже да се разстрие, така попадна на шишенцето с гела и викна Сандия да види защо е такова ...  hahaha hahaha hahaha Сандия каза, че това не е от специалното масло/мехлем, а е гел - започна да се чуди на кого ли е и се сети, че малкия беше искал Сурадж да му купи ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сурадж и Вед така гледаха - Сандия дойде и се скара защо е взел това, но Сурадж защити малкия, нали се молел много. В крайна сметка май и Сандия се съгласи - много се смях обаче ...  smile3533 За мен Сандия и Сурадж са много добри родители на Вед - забавно са го направили, не че Сурадж плаши малкия със Сандия, просто малкия има респект само от нея. Но не смятам, че се страхува - дори вече често си я прегръща, говорят си. Вед си обича и двамата родители и те го обожават ...  newsm10 Малкия тръгна за училище, но Сурадж и Сандия му казаха, че няма да могат да дойдат с него до там и няма да успеят за тържеството - извиниха му се, защото им е изникнала важна работа ...  Sad Малкия каза, че няма проблем и после Арун го закара до автобуса ...  Peace Мохит и той не спря да мърмори и да се заяжда - веднага тръгна да прави забележка на Сандия и Сурадж, че явно работата им е по-важна от детето им - кой го казва. Той дето зарязал жена си и детето си да ходи кой знае къде ...  Naughty Сурадж и Сандия се ядосаха, но не казаха че ги викат в съда и затова няма да успеят - на тях толкова им се искаше да видят и двамата си сина, да ги снимат - а сега Анкур им развали плана ...  #Sniper Мохит реши да се прави на добър баща и предложи да иде с Пари и Мишри до училището - те се зарадваха, отвън пиха някакъв сок - но после някакъв се появи и викна Мохит. Той се уплаши - явно пак е забъркал нещо - онзи го теглеше, Мохит го удари и избяга оставайки децата насред улицата - нямам думи ...  newsm78 Сурадж и Сандия се видяха с Анкур и Анкита пред съда - Сурадж явно го питаше как може да прави подобно нещо, но Анкур пак им заговори злобно и влезе в залата.  Crossing Arms Не разбрах нищо от това, което си казаха, но с хубавия превод на Миха всичко ще ни стане ясно ...   smile3525 Иначе малките Вед и Ванш се видяха - единя като космонавт, другия като готвач! Пак се заканиха един на друг за победата ...  Grinning Малкия Ванш се представи, а утре ще е ред на Вед ...  Wink Миха е права, че ще му се смеят, че се е облякъл като баща си. Горкия - няма да му е лесно, но малко по малко дано с Ванш се сближат, а и Вед е борбен ... [/b][/color][/size] Praynig Praynig Praynig

         Съгласна съм  Hug епизода беше много интересен, благодаря зя разказа txtloves  по-късно ще се включа и аз Laughing с превод Laughing

Не съм очаквала от Анкур, друго в момента  Mr. Green как ще му разреши да се облече като полицай, него самата мисъл за това го потриса, поне от реакцията му която видях. Между другото Wink много добре си играе ролята Laughing А иначе Мохит, кой знае какви ги е забъркал за тези шест години Mr. Green Ще изникнат от там интересни неща Laughing
Вед и Ванш са сладури Laughing Laughing Laughing съперничеството между тях е представено по забавен начин Laughing Но постепенно ще си станат близки, ще е интересно за гледане Laughingтова сближаване Hug
            На този кадър от епизода бяха много хубави, тъкмо си представяха как ще видят Ванш отново Hug Hug Hug 

             

Така е Миха!  newsm10 Напълно споделям мнението ти ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Снимката на тримата зад кадър наистина прилича на кино афиш - уникално сладки са заедно!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm76 Two Hearts smile3521  ura От както я видях не мога да й се нарадвам ...  Flushed Flushed 1swing А сцената със Сурадж и Сандия от вчерашния епизод ми е любима - затова й пуснах стоп кадър от нея.  Hug Двамата бяха толкова щастливи, че ще видят заедно и двата си сина. Правеха планове как ще снимат Ванш ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart  family Жалко, че после Анкур им развали плановете с тази ограничителна заповед - чак в съда ги викна. Тази жестокост е прекалена ...  #2gunfire Очаквам превода ти с нетърпение ... newsm51 ppp  Hands Clap

# 57
  • Мнения: 11 766
          Диди Hug наистина сценаристите малко прекаляват с образа на Сандия в момента Laughing но според мен, Вед просто има по-голям респект от майка си нищо повече Heart Eyes когато го записаха в училището той за първи път благодари и прегърна първо майка си Laughing тоест дават как лека по лека Вед започва да се отпуска  и да показва любовта си към нея. Така че в момента не мисля че я неглижират, напротив Heart Eyes Според мен, го правят за да дадат сближаването на двамата което явно ще става постепенно. Иначе за мен поне си личи любовта му тях txtloves


Миха  Hug, предполагам, че това е причината за този, да речем, респект, от Сандия. Просто на мен ми се искаше да не излизат много от образа на нежна и разбираща жена, снаха, майка  Sad
Роси  Hug, благодаря ти за преразказа на вчерашната серия.
 Разбирам защо Анкур иска да прекъсне връзката на детето с родителите му, но не разбирам защо е тази злоба и агресия към сестра му  Sick В крайна сметка до сега тя не е направила нищо, с което да я провокира  newsm78 Честно казано, в сцената, преди Ванш да се появи пред тях с полицейска униформа и двамата - и Анкур, и Анкита, ми бяха доста противни  Mr. Green Изглеждаха толкова самодоволни  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire И как не -всичко им е наред, Булбул е доволна, богаташи, имат и син с фамилия Котари, що да не се облизват доволно като котки пред сметана  ooooh! А че са разбили на някой сърцето - това са подробност  #2gunfire
Може пък препятствията, пред които ще ги постави Анкур, да са наказанието им за грешките, които  допуснаха по отношение на децата си  Sick

И аз мисля като Миха ... newsm10 Малкия Вед просто има респект към майка си - явно нарочно са го направили така, но и ни показват как се засилва връзката им във всеки един момент ...  Hug На мен много ми хареса как след като го записаха в училище - малкия прегърна първо Сандия, в предната серия също я гушна много хубаво ...  newsm51 Two Hearts  Kissing Heart Той обича както майка си, така и баща си - и те двамата също го обожават  txtloves txtloves txtloves Сурадж и Сандия са много добри родители на Вед - личи си, че много го обичат ...  smile3525 newsm76 1swing Диди - права си за Анкур и Анкита - определено изглеждаха много самодоволни, обаче като видяха как се е облякъл малкия им призля - най-вече на Анкур ...  Mr. Green Каквото и да говорим аз не мога да приема жестокостта му - всичко си има граници, но неговото се е превърнало в тотална омраза към сестра му ...  #2gunfire Не мога да разбера как може да е толкова жесток - те само искат да виждат Ванш. Не са му казали нищо, макар да се вижда колко го обичат и колко съжаляват за постъпката си и че малкия не е с тях ...  Peace  no cry Те се зарадваха толкова искрено като го видяха - решиха да ходят всеки ден, за да го виждат поне за малко. Вместо това - Анкур говори неща от рода на: долу ръцете от него ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как може такова нещо - сега и това със заповедта и съда - много е жестоко ...  Naughty Особено след като именно те му дадоха детето си, за да е добре неговата дъщеря. Можеше поне да им разреши да го виждат по малко ...  Crossing Arms Със сигурност ще има още доста неща да се случат, но се надявам после Сурадж и Сандия някак да си върнат Ванш ... Praynig Praynig Praynig

# 58
  • Мнения: 11 766
Ето 2 нови репортажа от сета на Светлината! Има интервю с Анас и малкия Вед - много са сладки. Анас дори му пее ...   Two Hearts Two Hearts Two Hearts   ura Oha! Изглежда след като ще му се смеят в училище малкия Вед няма да иска да яде от сладките и джелебито на баща си. Така ми се струва - започна да ги подбутва ... newsm78 От друга страна явно Пари ще намери одеждите на Мохит и ще разбере, че ги е лъгал ...  Thinking Има интервю и със Сантош, Емили, Мохит и Пари - дават ги за малко ...  smile3525 Накрая ми харесват Анас и малкия как се снимат ...  txtloves Two Hearts 1swing Дипика я няма - вероятно не е била по време на тези сцени.  Wink Показаха я за секунди накрая ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



http://www.dailymotion.com/video/x2m55q1_choti-pari-ke-samne-aay … 9th-april-2015_tv

http://www.dailymotion.com/video/x2m5fzl_from-the-sets-of-diya-b … h-april-2015_news

# 59

Общи условия

Активация на акаунт