Ген, поддръжка или козметика...

  • 1 728
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 183
И аз мисля, че гена оказва влияние, но не само той Grinning
Условията на живот сега са различни от тези които са живяли нашите майки и баби  Flutter
Нито това което ядем е със същото качество, да не говорим за въздуха, който дишаме и за стреса, който ни заобикаля  Cry
Затова според мен не може да разчитаме на това  newsm78
Трябва да се поддържаме  Peace
Почвам да си мисля, че колкото повече козметика ползва човек, толкова по-зле става положението като цяло. Без значение дали козметиката е евтина или скъпа. Подозирам конспирация на козметичните гиганти.
Над, пробвай една седмица да не ползваш нищо Wink
Мисля,че в случай просто не си улучила подходящата козметика за твоя тип кожа  Thinking
Трябва да се има предвид, че различните марки козметика може да не са подходящи помежду си и затова да се получава различен ефект!!!
Аз от 4 години използват една и съща козметика /в смисъл на една и съща козметична компания/ като естествено се променят с възрастта и сезоните  Joy Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 183
Това под цитата съм го написала аз незнам защо излезе като цитат  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 10 310
Е, ама, тя, Надето, е изброила наличната комзетика. Аз не вярвам, примерно, да използва и трите дневни крема на веднъж?! Wink
Не се смей.. слагам и трите  Embarassed естествено не едновременно, но например когато усещам че кожата се бели, слагам от този за чуствителна кожа... а ако ме дразнят порите, от Юсерина... а Рок-а си го взех онзи ден и май не е за мойта кожа  Embarassed мазнее ми....

Говориш за лющене и за ексфолиращ тоник Thinking. Ами те са взаимосвързани, май. Тоника предизвиква лющенето.

С тоника минавам само местата с разширени пори!

Не ти трябва друго, освен:
дневен и нощен крем, хидратираща маска и ексфолиращ тоник 2-3х седм. Peace
Да... май наистина ще прибера цялата козметика и ще оставя дневен, нощен крем и измиващото на Авен.... мисля да махна маските поне за месец, а после ще видим  Laughing


Благодаря на всички за отговорите, май трябваше да си напиша нещата за да осъзная че ми идват в повече... инак някак всяко беше за определен проблем  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт