Професионални серии за коса - тема 78

  • 60 799
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Няма майтап  hahaha
Ама и ангелите слабииии,слаби,братче  Laughing

# 721
  • Мнения: X
Цветните спрейчета на Label M след колко измивания падат? Иска ми се да пробвам от новите им цветове, но косата ми е бяло руса и след една розова боя, брах поне половин година ядове.
Моля ако някой е имал от тях да сподели  Praynig Praynig Praynig
Жаки°, защо не пробваш с тонерите на шварцкопф? Виж колко готино се получава https://www.youtube.com/watch?v=FPpL9NtS_-8 и се измивало за седмица, две, зависи от косъма.

# 722
  • Мнения: 2 576
Кое е плодовото мляко на Милкчейк? Онова с 12 ефекта ли?

Да  Peace  http://zakosata.com/milkshake-incredible-milk-12-effects-150ml

# 723
  • Мнения: 2 255
Привет, привет Simple Smile
Днес си направих първата маслена маска bowuu
Сега разбирам защо толкова се пише за маслата, но тъй като не му е тук мястото продължавам напред Sunglasses
Та направих си маслена маска, седях с нея около 3 часа, след което отмих с ДПШ, след него с ш-н за обем на Клоран(в аптеката до нас продават малки шишенца- стана ми интересно какво не им харесвате  Grinning ), след което сложих от 2 р-р, излязох, подсуших, стори ми се малко суха косата и по дължините сложих от сметаната на милкшейк и малко от термото на Митик Ойл.
Косата ми е много хубава, плътност има по целия косъм, бляскава ииии от маслената маска малко паднаха розовите кичури Party , но това което всъщност не съм направила както трябва явно е самото отмиване- имам 2 тънки кичура, които си имат още масла по тях  Laughing и тъй като много ме домързя да вляза в банята пак утре тази красота, която се получи ще трябва да в на плитка през деня Laughing #2gunfire

# 724
  • Мнения: 259
А такаааа,тоя Детанглър от къде дойде сега  Crazy
Моля разкажете повече за ефекта от него,гледам ,че го водят балсам по принцип  Whistling ooooh!

# 725
  • Мнения: X
Аз го пробвах, благодарение на мила съфорумка  Hug Хареса ми, много лек, омекотяващ финиш с уникален аромат  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 785
Мисля, че цитрус и нероли
Потвърждавам - с цитрус и нероли  Grinning

Жани, ама ти си много бърза Mr. Green Hug Сега даже ми е леко притеснено, дано е читав тоя сайт. Аз затова предложих първа да поръчам, че да не ме биете после Joy Между другото, специално този детанглър си е на хубава цена и в naturisimo с код TREAT за -10%. Излиза 38-9 лв. Освен това предлагат и тестерчета на Джон Мастърс, което е супер просто. Никъде другаде не съм срещала техни тестерчета.

Цветичка, аз пуснах мухата, признавам си без бой Mr. Green Случайно го пробвах от травъл размер и страшно много го харесах. Разбира се, веднага последва поръчка Laughing Като консистенция е подобен на балсам (рядък балсам, не гъст), може да се нанася и в корените за укрепване на фоликулите. Съставът му е безупречен - алое вера, витамини, соев протеин, аминокиселини, масла, билкови екстракти. Тук го има състава - http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=502&type=Detangler&hair=1.
Има приятен, свеж аромат на цитруси. Според мен действието му е комплексно, подхранващо. Косата ми става блестяща, идеално разплетена (без лигаво усещане при изплакване, което се дължи на липсата на силикони), няма никакво утежняване или отнемане на обема, въпреки че може да се нанася и в корените, и е доста жива, подвижна, без да се разхвърчава. Може да се използва и без да се изплаква. Пробвах го веднъж и по този начин (само че не нанесох в корените) и пак много ми хареса. Опасявах се, че ще утежни, но не. И все пак предпочитам да си го ползвам с изплакване. Методът без изплакване ми се струва по-удачен за много сухи коси.

Пускам едни снимчици, които нащраках преди няколко дни. Тук съм с детанглъра и гела за къдрици на Лакме Curl Action. Само не помня какъв ш-н използвах преди детанглъра Blush
http://prikachi.com/images/329/8085329U.jpg
http://prikachi.com/images/331/8085331Y.jpg
http://prikachi.com/images/333/8085333h.jpg

Ама верно сме си луди в тая тема Crazy Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 01:47 от bellisssima

# 727
  • Мнения: 3 416
bellisssima,страхотни къдрици  Peace

# 728
  • Мнения: 1 304
Белисима, страхотни къдрици, и изглеждащи  толкова  подвижни,  еластични Grinning Heart EyesС балсама цитрус и нероли ли  е детанлглъра ти, води се  за сила и блясък на косата newsm78  bouquet
А детанглера подходящ ли  е за суха ,боядисвана коса, не се сещам без силикони щом е как ще ми действа на мен newsm78

# 729
  • Мнения: X
Бел , страхотни къдрички,мечта просто  Heart Eyes , браво  Hug
Аз иначе съм бърза,за къде да чакам,да го изкупите ли  Laughing Joy
Шегувам се,просто си знам,че харесваме горе-долу еднакви неща,къдричките ти са близки по форма като моите и предполагам,че ще ми хареса и на мен  Flutter Hug

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Уау Белисима разкошни къдрици.Много ми харесаха, а и цвета на косата.Нали е естествен?
До преди няколко години и моята се къдреше, но сега е съвсем леко чуплива само Sad .Вчерашната ми комбинация - витализиращото масло на Кхади, шампоан Биотик на Керастаз, маска хайвер хидратиращата и за финиш от жълтия еликсир ултим.Имам чувството, че най-горния пласт е леко разхвърчан и леко сухичък.Иначе ми харесва резултата без скалпа.Пак ми се лющи.Явно повече няма да взимам Керастаз.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 08:33 от maksimka

# 731
  • Мнения: X
Белисимка, обичам я тая твоята коса, разкош Hug
И като спомена за усещането при изплакване без силикони, чак сега се усещам за готиното чувство вчера като плакнех моята коса след новата ми маска на Rolland, също без силикони, с няколко масла, приятно хидратираща и лека. Чудих се откъде идва това усещане, макар че прочетох, че няма силикони (парабени, минерално олио и т.н.) а то това било значи. Много по ми харесва от лигавия ефект с повечето други маски. Една успешна покупка, наред с кристалите им. Peace Heart Eyes

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Белисима,страхотна коса и чудни къдрички и моята е чуплива и с малко помощ и дифузер и аз ставам тъка  и ще взема да ги пробвам и аз тези нещица....това гелче за къдрици все се въздържам ,че ме е страх да не лепне да не клечкосва не обичам твърда коса....моля те обясни  как го ползваш на влажна коса и с дифузер или съхне сама косата....друго какво слагаш под ред финишите ти.....аз слагам само Л2 и олио финиш Peace

# 733
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Цветните спрейчета на Label M след колко измивания падат? Иска ми се да пробвам от новите им цветове, но косата ми е бяло руса и след една розова боя, брах поне половин година ядове.
Моля ако някой е имал от тях да сподели  Praynig Praynig Praynig

Жаки, мисля че densi, се беше правила точно с розовия Лейбъл М. Питай я колко е издържало  Laughing
Но се подготви за ефекта коса-метла, той е неизбежен.

Белисима, какви къдрици - чудо  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: X
Белисима, разкошни къдрици, разкошна коса  Heart Eyes  bouquet

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт