Професионални серии за коса - тема 78

  • 60 821
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 670
Не знам дали го видяхте, не е добре
https://www.facebook.com/zlatnaribka.com/posts/968783166487839?notif_t=notify_me

Скъпи приятели, фенове и клиенти,
бихме искали да Ви уведомим, че продуктите на Macadamia ще бъдат с нови по-високи цени от 1-и юни.

На какво се дължи предстоящото увеличение?

Както знаете, продуктите на Macadamia се произвеждат в САЩ и всички разходи по производството на бранда се калкулират в щатски долари. Именно това, както и продължилото повече от година поскъпване на долара спрямо еврото с повече от 30%, наложи на ръководството на компанията да вземе трудното, но необходимо решение да повиши цените на Macadamia за Европа.
Това се налага, за да се осигури нормалното функциониране на компанията без трупане на загуби, както и да се гарантира същото безпрецедентно качество на продуктите.

Благодарение на разбирането на ръководството на Macadamia, в България повишението на цените ще бъде само около 15% за повечето артикули. По този начин ние отново гарантираме най-добрите цени в световен мащаб, съобразени с българския пазар.

Вярваме, че Macadamia си заслужава всяка стотинка.

Благодарим Ви за разбирането!

# 706
  • Мнения: 318
Може би за момента ще се въздържа, имам да доизхабявам някои неща и не обичам да се затрупвам. А много ми се иска да пробвам нещо без тези силикони и химикалчета, да видя как ще се отрази на косата. Peace

# 707
  • Мнения: 2 257
Благодаря за отговорите момичета  Hug Може би ще взема да пробвам този на Лейбъл М, нищо тяхно не съм използвала все още  Mr. Green
Аз предлагам, когато пишем за продукти, които не са ни харесали да опишем също и какви коси имаме, защото аз например не знам коя каква коса има Simple Smile   bouquet

# 708
  • Мнения: 785
Valkirja, аз периодично като развален грамофон си го хваля тук този детанглър hahaha  За мен е страхотен продукт Heart Eyes Къдравата ми коса оценява липсата на силикони в него и е много по-витална и подвижна, отколкото със силиконовите маски и балсами. Ползвам го най-вече като балсам с изплакване, а не като финиш за разплитане на косата. Подходящ е и за скалп като допълнителна грижа Peace
Този сайт, който си посочила, и аз го открих точно преди няколко дни и оттогава много му се чудя newsm78 Тук цените са почти като в американския сайт, което направо ми се струва невероятно. Досега съм намирала продуктите на Джон Мастърс само в английските сайтове, а там цените определено са завишени. Мисля като ми свърши детанглъра да си го поръчам от този сайт parfimo.bg. Така ще имам база за сравнение и ще докладвам дали са читави продуктите Whistling

# 709
  • Мнения: 1 324
Valkirja, все още не съм се сдобила с дитанглъра на Джон Мастърс.


За последен път ще направя опит с протеинов продукт. Досега каквото пробвах нищо не води до втвърдяване, изсушаване и т.н. от протеина. И не мога да разбера - нямам нужда от протеинови продукти, или все още не се е наситила и затова не се пресушава косъма.  newsm78
Мацата, и при мен е така. Косата ми може да се каже, че е здрава. Не я третирам с абсолютно нищо освен безамонячна боя 2-3 пъти в годината. Дори не я суша. Нооо протеинът го няма за нищо. Няколко поредни пъти ползвам двустъпковия протеин на Афоджи и протеинова маска и косата ми е от мека по-мека. Суха и твърда става от балансирани продукти. От хидратиращите се смачква и няма виталност Rolling Eyes
А чели ли сте какво бях писала за протеините и здравата коса? Теизобщо не се задържат в косъма, защото няма дупки, които да запълват. Затова не ви се втвърдява косата от тях. Ще си намеря поста довечера и ще го сложа на 1стр.  Ето го
Скрит текст:
Искам да споделя най-новите си впечатления относно силните протеини и протеиновите реконструктори.

Както съм споделяла неведнъж косата ми в самото начало, когато започнах да използвам проф. козметика за коса, беше натурална, нетретирана и здрава. Бях си взела това http://www.enzo.bg/matrix/total-results-pro-solutionist-grizha-z … -i-uvredena-kosa/ , като си бях наумила,че е добре да имам такъв продукт, въпреки че косата ми реално не е изтощена. Ефекта от продукта определено ми харесваше, прилича на 2 мин. р-р на Афоджи, но се усещаше дори по-балансиран от него. Ползвала съм го няколко пъти, със загряване и без.

Това лято изрусявах кичури няколко пъти и естествено косата ми се изтощи и промени структурата си на химически третираните части. Преди две три седмици отново го ползвах, тъй като ми предстоеше боядисване и исках да напротеинча косата. Нанесох обилно количество от реконструктора и загрях щедро със сешоар два три пъти, стоях около 40мин. След като измих и изсуших, косата ми беше много по-различна отколкото преди, когато съм го ползвала. Беше доста твърда, суха дори и уплътнена, нямаше и помен от балансираното гъвкаво усещане, което имах преди, когато косата ми бе здрава.

До какъв извод стигнах: Здравата нетретирана коса НЕ СЕ нуждае от чист протеин или протеинови реконструктори! Достатъчни са само продуктите с някакъв вид протеин в състава, не е нужно да се използва допълнително заздравяващ специален продукт, защото неговото усвояване няма да бъде пълно.

Косата ми не се втвърдяваше и се усещаше балансирана, защото не е поела много от протеина, понеже не е изтощена и пореста, т.е. косъмът не задържа допълнителните вещества, които трябва да полепнат по изтощения отворен косъм и да му помогнат да се реконструира до колкото е възможно. По-голямо въздействие са оказали другите съставки, които балансират продукта и затова ефекта все пак ми е харесвал. А протеина, изцяло или в по-голямата си част е заминал в канала без да се задържи в косата.

Сега успях да видя пълния ефект и предназначение на протеините, а именно да подпомогнат на увредения косъм да подобри структурата си, уплътнявайки го допълнително. Здравата коса не се нуждае от запълване увредени участъци, следователно използването на такива продукти е напълно ненужно.


Странното е, че косата ми с продукти богати на протеин изглежда и я усещам по-добре  Thinking

# 710
  • Мнения: 318
Valkirja, аз периодично като развален грамофон си го хваля тук този детанглър hahaha  За мен е страхотен продукт Heart Eyes Къдравата ми коса оценява липсата на силикони в него и е много по-витална и подвижна, отколкото със силиконовите маски и балсами. Ползвам го най-вече като балсам с изплакване, а не като финиш за разплитане на косата. Подходящ е и за скалп като допълнителна грижа Peace
Този сайт, който си посочила, и аз го открих точно преди няколко дни и оттогава много му се чудя newsm78 Тук цените са почти като в американския сайт, което направо ми се струва невероятно. Досега съм намирала продуктите на Джон Мастърс само в английските сайтове, а там цените определено са завишени. Мисля като ми свърши детанглъра да си го поръчам от този сайт parfimo.bg. Така ще имам база за сравнение и ще докладвам дали са читави продуктите Whistling
Bellisssimа  bouquet  Hug , ще очаквам с нетърпение. Защото и аз подозирам, че тези силикони страшно ме разхвърчават. И докато търсех инфо за детанглъра, срещнах коментара ти за Алтерна хидр. балсам - и аз подозирах, че той ме разхвърчава допълнително. Не се бях сетила, че е от силикона ooooh!

# 711
  • Мнения: X
Лелеее,аз като му видях цената на детанглър-а на Джон Мастърс,направо го поръчах  Laughing Mr. Green,знам си аз,че четенето тук ме разорява  Laughing

# 712
  • Мнения: 1 304
Може ли линк на този детанглър, за моята коса дали  е подходящ  newsm78 Laughing Laughing

# 713
  • Мнения: 318
Може ли линк на този детанглър, за моята коса дали  е подходящ  newsm78 Laughing Laughing
http://www.parfimo.bg/index.php?qsearch=John+Masters+Organics

·•Жана•·, би ли споделила след това, ако си го ползвала и преди, дали е ок.
И много, много моля, за John Masters Review Simple Smile

# 714
  • Мнения: 1 304
Благодаря  bouquet

# 715
  • Мнения: X
Valkirja ,не съм го ползвала преди,само съм мислила кога ще стигна до него след като съм чела добрите отзиви на Белисима  Blush
За тази цена обаче абсолютно си заслужава да се купи,едва ли да не е наред качеството,не ми се вярва. Разбира се,че ще се отчета с мнение  Laughing  Hug

# 716
  • Мнения: 318
Страхотно Party , и хиляди благодарности на Bellissima, че ни светна Heart Eyes

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Прави ми впечатление,че са два вида,кой по точно е ползвала Белисима Hug http://www.parfimo.bg/kozmetika-john-masters-organics-rosemary-a … permint-detangler или този http://www.parfimo.bg/kozmetika-john-masters-organics-citrus-and-neroli-detangler   

# 718
  • Мнения: 318
Мисля, че цитрус и нероли

# 719
  • Мнения: X
Лелеее,аз като му видях цената на детанглър-а на Джон Мастърс,направо го поръчах  Laughing Mr. Green,знам си аз,че четенето тук ме разорява  Laughing
Темата е като сбирка на анонимните маниачки на продукти за коса hahaha  Joy  Най е забавно като те питат "А ти каква маска използваш?", въздъхваш и се чудиш дали изобщо да започваш да отговаряш.

Общи условия

Активация на акаунт