Лидл ::63::

  • 95 486
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 626
И на мен ми е интересна центрофугата за салата, но днес не ми се излиза.
Изпробвах най-накрая препарата за почистване на перални и съм доволна.

# 46
  • Мнения: 459



pticasprujina
Благодаря!

# 47
  • Мнения: 3 819

Ягодите в Лидл хубави ли са?

Няколко пъти съм взимала тази година, бяха страхотни- сладки и ароматни, за разлика от тези, които онзи ден взех от Била.

Благодаря ти   bouquet
Аз вече си взех и ги изядохме с шоколадова глазура  Heart Eyes Хубави бяха.
Купих и центрофугата за салати, но нея довечера ще я ползвам.

# 48
  • Мнения: 19 501
Центрофугата за салати си я взех от нашия магазин по 4,60 лв, точно същата. В Лидл цената е двойна.

# 49
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Центрофугата за салати си я взех от нашия магазин по 4,60 лв, точно същата. В Лидл цената е двойна.
И в Джъмбо я има беше около 5 лева мисля..)))Имаше два вида..))) Peace

# 50
  • Мнения: 5 215
И аз преди месеци си мислех, че центрофугата ще я ползвам 1-2 пъти и ще отиде забутана в някой шкаф, но я ползвам почти всеки ден. Любим помощник е!  Heart Eyes Листните зеленчуци се изсушават напълно и салатата има съвсем друг вид и вкус.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 611
Уредът за прозорци ми е изключително полезен. Препоръчвам! Peace

# 52
  • Мнения: 115
Здравейте, една приятелка ми спомена че преди време си е купила мини фурна но от Испания. Та да питам пускали ли са тук, на какви парички и отзиви евентуално.
Благодаря   bouquet

# 53
  • Мнения: 5 626
Машината за вакумиране я пускаха втората половина нанмай месец.

# 54
  • Мнения: 2 453
Момичета, одеве стана дума за ролерите, мен ме интересува дали пускат отделно каски и наколенници?

# 55
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Уредът за прозорци ми е изключително полезен. Препоръчвам! Peace

Има ли вариант за удължена дръжка, отделно да се продава? Че на Керхер единия модел има, а аз искам да мога да чистя на къщата отвън прозорците и ми трябва удължител. И продават ли резервни микрофибърни?

И аз за ролери да питам - какъв модел са и наистина кога ги пускат, май не съм виждала досега?
Мярнах надпис за разпродажба, кога ще бъде, не разбрах.

# 56
  • София
  • Мнения: 44 133
Ролери, каски, наколенки(комплект с налакътници и  за дланите предпазители) пускат обикновенно лятото. Обаче от ролери нищо не разбирам и няма как да кажа какъв модел са.

# 57
  • София
  • Мнения: 10 317
Момичета, одеве стана дума за ролерите, мен ме интересува дали пускат отделно каски и наколенници?

Каски за деца, видях в магазина в Студентски град.

# 58
  • Мнения: 27 585
Машината за вакумиране я пускаха втората половина нанмай месец.
Мерси. Grinning Ще я чакам значи! Simple Smile А някой има ли я да каже отзиви?  Laughing
Просто не мога да се нарадвам на ел. рендето  Grinning Утре отивам за още морковчета и разни подобни.  Twisted Evil
Центрофуги и аз съм виждала на по-ниска цена, ама и качеството им беше по-ниско, лидълските повече ми допадат. Thinking
Да кажа, че изобщо не ми харесаха балсамите за устни Сиен със слънцезащитен фактор! Naughty Тези които са в опаковка по 3 броя, сини. Единственото хубаво е, че правят устните наистина меки, обаче /поне за мен и майка ми/ имат адски гаден вкус, на химия, нещо горчиво.... Sick Хвърлих ги направо... Naughty

Последна редакция: пн, 13 апр 2015, 22:53 от dolce miele

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Уредът за почистване на прозорци тежък ли е?

Общи условия

Активация на акаунт