Лидл ::63::

  • 95 486
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 167
Едва ли има наплив за този уред, дори напротив. Ще ми бъде любопитно да споделите при използване и вашето мнение за него?!

Peace И аз се нареждам за 1 бройка... Simple Smile

# 736
  • Плевен
  • Мнения: 715
Имам уреда за маникюр , добър е. Стабилна изработка. За моите пети върши работа,но ако са мнооого загрубели пример http://zdrave.ws/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0%B8.jpg  няма да стане само с него. Първо в банята с пемза или метална пила,после с уреда.
С него определено се постига максимална гладкост. Мощен е,имах и други три.
Самите пръсти около ноктите стават идеално.

Аз го взех на промо за 14-15лв. от Лидл

# 737
  • Варна
  • Мнения: 169
Кафемашината, която си купих декември, вече не работи. Sad

От дрехите нищо не си харесах, бикините са сладурски, но толкова полиестер по тялото си не слагам.

Изпуснах одеалото за пикник от миналаа седмица. Ако някой е виждал в София, моля да пише, много ми трябва такова одеало.  Peace


През декември за мой празник ми подариха кафемашина, мелница за кафе и 1 кг лаваца от промоцията.В момента  кафе машината ми е на ремонт и срока за отремонтирване е 2 май, още не са ми се обадили да си я взема.Проблема беше ,че не пуска кафе, пробвах със смляно от мен, купено кафе  за кафемашина и  само с чиста вода.Предпочитам да ми върнат парите и да си купя някоя по добра марка, но все още законовия срок тече -30 дни.

# 738
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 098
Дайте линк да ги видя тези машинки, моля.
Аз в четвъртък също ще отида да взема пижамка на малката.  Peace

# 739
  • Мнения: 27 585
Киса, ти ли питаше за тоника? Grinning Днес погледнах съдържанието на розовия Сиен /за суха и/или чувствителна кожа/- не забелязах да има алкохол. Аз имам синия и той е с алкохол, за нормала/смесена кожа е. Пропуснах да купя от розовия тоник и лакочистител, щях да гледам и ексфолианта...но забравих за козметиката. Mr. Green Само мернах някакви дезодоранти които ми се сториха без капачки- така ли са си по принцип опаковките? newsm78 Или някой "вандал" е свалил капачките и е "забравил" да ги постави обратно... Crazy
Да се похваля- взех си уредчето за миене на прозорци! Grinning Много съм доволна, прегледах частите, прочетох упътването- сега се зарежда и остава и да ми хареса как работи. Laughing Невероятно колко е компактно уредчето когато е разглобено и в кутията си... Simple Smile Моето също имаше някакъв заряд, макар, че избрах възможно най-малко отваряната кутия- или поне не си личеше явно прозрачната лепенка да е била разлепяна и залепвана отново. При нас /на Пещерско шосе в П-в/ имаше доста останали уредчета за миене на прозорци, но като че ли почти всичко беше отваряно или останало от предна промоция; имаше и поне 2 уредчета извадени от кутиите им, сглобени/разглобени.. Crazy Искаше мис е да взема и от малките безкабелни прахосмукачки, но ще им се почудя още. В четвъртък съм рано в Лидъл за един комплект за маникюр- предния път когато ги пускаха дори не ги видях как изглеждат, по обед нямаше нито 1 брой... Shocked Пижамите не ме вълнуват хич, обаче имам подозрение, че може да извадят от сладурските детски дрешки които ги има по чужбинските сайтове....заедно с пижамките.... newsm78
Освен уреда за прозорци взех и една мини кексова форма- намалена на 2,65 лв Simple Smile и сега ще си имам две- тъкмо в двете формички ще се побира 1/2 от дозата за голям кекс. Laughing Доста намалени неща имаше при нас. Peace Малката накрая, малко преди да излезем, се подхлъзна на плочките в Лидъл и падна по лице и нос, потече и кръв от носа, поплака... ooooh! Добре, че се разминахме само с това /е, сигурно и някоя синина ще избие утре/- доста се хлъзга по тези настилки.... Rolling Eyes

# 740
  • Русе
  • Мнения: 7 058
..........Само мернах някакви дезодоранти които ми се сториха без капачки- така ли са си по принцип опаковките? newsm78 Или някой "вандал" е свалил капачките и е "забравил" да ги постави обратно... Crazy
Такива са си Wink

# 741
  • Мнения: 27 585
За пръв път виждам подобни опаковки.  Blush А на живо ми се видяха доста по-обикновени "капачките", отколкото в каталога. Laughing

# 742
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Киса, ти ли питаше за тоника? Grinning Днес погледнах съдържанието на розовия Сиен /за суха и/или чувствителна кожа/- не забелязах да има алкохол. Аз имам синия и той е с алкохол, за нормала/смесена кожа е.

Аз, благодаря!  Grinning

# 743
  • софия
  • Мнения: 25 480
Заповядайте в

Общи условия

Активация на акаунт