Лидл ::63::

  • 95 546
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 453
Сега погледнах четката, която ще е в продажба в събота- моята е абсолютно същата, еднакъв дизайн, еднакви накрайници и функции. Мисля, че просто марката е с ново име.

Похвалвам чери доматите в чашка, много са вкусни.

# 706
  • Мнения: 27 701
Сега погледнах четката, която ще е в продажба в събота- моята е абсолютно същата, еднакъв дизайн, еднакви накрайници и функции. Мисля, че просто марката е с ново име.
И на мен ми изглеждаха доста еднакви двете марки четки. Може и просто да са сменили името... Rolling Eyes
Днес съм доволна, след две ходения до Лидъл. Mr. Green Към обяд отидох специално заради дигиталната везна за багаж- нямаше нито 1 бройка, само етикетът стоеше. Shocked Веднага звъннах на нац. телефон ако могат да ми доставят от везните. Привечер се върнах в магазина /и за да проверя дали случайно са извадили бройки от склада/ и изненада Laughing - имаше 6-7 броя везнички и взех две, за мен и за нашите. Везните са страхотни, засега /мерила съм само леки неща/ мерят точно, бързо и лесно. Освен това са и красиви и удобни. Heart Eyes Обикновено си чакам да ми звъннат от нац. телефон, обаче казаха, че ще ми звъннат чак утре, а като видях везните в магазина нямаше как да ги пропусна.  Blush За пръв път взех и аспержи за около 4,50 лв 500 грама /сега ще търся идеи как да ги сготвя/, морковен сок 1 л, някаква шунка малка за 2 и нещо, салфетки...Много ми харесаха и калъфите за куфари, но засега съм с куфари на които колелцата са им долу по средата и май нямаше да паснат. Разбира се, трябва да си подновя куфарите в не много далечно бъдеще, затова може и да обмисля покупката на тези калъфи- още повече като казвата какви са им цените на други подобни. newsm78 Освен това, бяха много сладурски картинките. Laughing
В Пловдив на Пещерско шосе също имаше джегингси в бяло и в синьо, пускани са преди. Дрехите не ми се сториха нещо кой знае какво- нормални и на вид, и на качество. При намалените неща имаше някакви диетични салами Линеса за около лев и нещо. Peace От банановата напитка имаше количества, което ме учуди- обикновено всякакви сокове на промоция се разграбват доста бързо... newsm78

# 707
  • Мнения: 330
Да се похваля - днес си купих 2 туники и 2 блузки - супер са! Много съм доволна! Simple Smile

# 708
  • Мнения: 69 051
Някой купи ли сутиен? Отзиви?

# 709
  • Мнения: 459


Пунчик

Благодаря!  bouquet
След измиването май го сглобих по добре пулвелизатора.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 440
Кафемашината, която си купих декември, вече не работи. Sad

От дрехите нищо не си харесах, бикините са сладурски, но толкова полиестер по тялото си не слагам.

Изпуснах одеалото за пикник от миналаа седмица. Ако някой е виждал в София, моля да пише, много ми трябва такова одеало.  Peace

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 221
А на каква цена са?  Praynig

14,99 лв., като има размер М за 60 литрови куфари и размер L за 90

# 712
  • София
  • Мнения: 10 369
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=22257
Някой може ли да ми даде отзиви за този уред? Става ли за пилене на мъртвата кожа от петите?  Embarassed Че това ми е болната тема.

# 713
  • Мнения: 113
Одеяло за пикник имаше вчера в магазина до Западен Парк  Peace

# 714
  • Мнения: 2 822
Туко що изпробвах уреда за прозорци.
Като щяло съм доволна с две малки забележки, споделете как се справяте с тях?
Първо пръскалката капе и се мокри около гърлото докато я използвам и второ: когато минавам с перото покрай дограмата остава един см. не почистено.

Не съм забелязала моята пръскалка да капе...  Rolling Eyes И неизсмуканото до дограмата точно, го забърсвам с кухненска хартия. Не ми е проблем.
И моята пръскалка не капе и също обирам с кухненска ролка по края.

Някъде случайно да има останали от хлебопекарните? Ще звъня на телефона им, но искам да питам за всеки случай, за да не получа направо стандартния отговор.

# 715
  • Мнения: 69 051
Кафемашината, която си купих декември, вече не работи. Sad


Какво не й е наред на машината?
Питам, защото моята по едно време не пускаше кафе и фъскаше като изваждах ръкохватката - оказа се, че нещо се е запушило и ММ я оправи..не разбрах кое точно, дупчиците вероятно.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 10 801
От двата вида тоници има ли поне един без алкохол?

# 717
  • София
  • Мнения: 165
Здрравейте, включвам се относно проблема с кафемашина на ТоНu. Както е писала Teta 75 най-вероятно се дължи на запушена ръкохватка. Аз съща съм имала този проблем с моята кафемашина . Не купувам мляно пакетирано кафе. Защото е ситно и запушва ръкохватката. Купувам кафе на зърна и го меля вкъщи. Оттогава нямам този проблем.

# 718
  • Мнения: 6 722
Отзиви за дамските блузки с якичка?

# 719
  • Мнения: 3 020
И аз исках джегинси и туники, вчера нямаше нито едното, нито другото. Явно днес ще пообиколя да потърся.  Rolling Eyes
Взех си един дезодорант на Сиен - учудващо приятен аромат за без пари.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт