Лидл ::63::

  • 95 587
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 551
Долче,аз съм доволна от душ геловете им.Обичам също така Палмолив и Нивеа.Харесвах и интимния гел на марката,но от много време не го виждам,да не би да са го спрели.
Значи душ-геловете са страхотни....а някой да каже за шампоаните...как са?  bouquet

# 691
  • Мнения: 2 453
Някой обърнал ли е внимание каква е цената на салатата айсберг?

2.49

Взех от доматите Кумато, досега не съм ги опитвала.
Трецветните чушки са намалени на 1.99.

# 692
  • София
  • Мнения: 13 261
Някой обърнал ли е внимание каква е цената на салатата айсберг?

2.49

  bouquet

# 693
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Здравейте - някой погледна ли панталоните и тениските с якичка към тях как са?
Ако останат туники ще си взема една за плаж.
Дрешките от Италианския каталог са страхотни - момчешките. Ако ги пуснат тук дали ще са на тази цена обаче?
Миналата седмица гледах гръцкия каталог и шунка на Дулано там е 10лв/кг на редовна цена - тук е 16.75, ако не ме лъже паметта. Беше в промоция 300гр. за 1 EUR.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Останах приятно изненадана от калъфите за куфари, които дори не бяха обявени в брошурата. Иначе подобни се продават по 70-80 лв.  Grinning

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Останах приятно изненадана от калъфите за куфари, които дори не бяха обявени в брошурата. Иначе подобни се продават по 70-80 лв.  Grinning

Какви са тези калъфи? А куфарите как са?

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Останах приятно изненадана от калъфите за куфари, които дори не бяха обявени в брошурата. Иначе подобни се продават по 70-80 лв.  Grinning

Какви са тези калъфи? А куфарите как са?


От еластичен полиестер, има отвори за колелцата,страничната дръжка и за тази, която се издърпва.
Ето като това, но с други десени

Куфарите не мога да коментирам, не ми трябва и не съм ги гледала.

# 697
  • Мнения: 3 675
Ако трябва да сравнявам примерно душ геловете Дискавър на Орифлейм и Финале,разлика не намирам,освен в цената.Като качестви ги оприличавам като такива,по хубави са от Сенсис на Ейвън.За мен най добрите са на Палмолив и Нивея с масла.Адидас също съм купувала,нищо особено не е.

# 698
  • Мнения: 459
Туко що изпробвах уреда за прозорци.
Като щяло съм доволна с две малки забележки, споделете как се справяте с тях?
Първо пръскалката капе и се мокри около гърлото докато я използвам и второ: когато минавам с перото покрай дограмата остава един см. не почистено.

# 699
  • Мнения: 122
Останах приятно изненадана от калъфите за куфари, които дори не бяха обявени в брошурата. Иначе подобни се продават по 70-80 лв.  Grinning

Какви са тези калъфи? А куфарите как са?


От еластичен полиестер, има отвори за колелцата,страничната дръжка и за тази, която се издърпва.
Ето като това, но с други десени

Куфарите не мога да коментирам, не ми трябва и не съм ги гледала.
А на каква цена са?  Praynig

# 700
  • София
  • Мнения: 3 611
Туко що изпробвах уреда за прозорци.
Като щяло съм доволна с две малки забележки, споделете как се справяте с тях?
Първо пръскалката капе и се мокри около гърлото докато я използвам и второ: когато минавам с перото покрай дограмата остава един см. не почистено.
Туко що установих, че пълно щастие няма. Joy

# 701
  • Мнения: 4 785
Туко що изпробвах уреда за прозорци.
Като щяло съм доволна с две малки забележки, споделете как се справяте с тях?
Първо пръскалката капе и се мокри около гърлото докато я използвам и второ: когато минавам с перото покрай дограмата остава един см. не почистено.

Не съм забелязала моята пръскалка да капе...  Rolling Eyes И неизсмуканото до дограмата точно, го забърсвам с кухненска хартия. Не ми е проблем.

# 702
  • Мнения: 69 195
Куфарите ги загледах аз, но искам шарен-скоро пускаха такива..
Калъф не видях, но не съм и гледала ..

Уреда за прозорци - аз пръскам директно от препарата за прозорци, после размазвам с бърсалката от комплекта, без монтиран пулвелизатор..
Остава съвсем мъничко в края до дограмата, но не чак 1 см...аз даже не го и бърша, бърша само отдолу малко и пак е ок.. Peace

Бикините са готини, а как са сутиените, че им се чудих? newsm78

# 703
  • Мнения: 3 020
Бельото е много хубаво.
Исках туника, нямаше нито една в 18ч.  ooooh!
Взех много други хранителни, но до дрехите не успях да се вредя... дано поне успея при пижамките...

# 704
  • Варна
  • Мнения: 758
Туко що изпробвах уреда за прозорци.
Като щяло съм доволна с две малки забележки, споделете как се справяте с тях?
Първо пръскалката капе и се мокри около гърлото докато я използвам и второ: когато минавам с перото покрай дограмата остава един см. не почистено.

За първата забележка - разглоби и сглоби отново и би трябвало да се оправи. И при мен беше така при първото сглобяване.
За втората съм обяснила още в деня преди да пуснат уредите. Някъде около поста с клипчетата.

Общи условия

Активация на акаунт