Вечерни излизания

  • 17 406
  • 231
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 21 620
 Мен друго ме притеснява. Приятелката ли се опитва да и вмени вина?

# 106
  • Мнения: X
Не се сърди, човече за мен е по-важно начинът, по който отговори девойката Laughing

Ако беше кредит по доход, щеше да го напише, какво е толкова трудно да знаеш какъв кредит си взел Peace но тъй като тя/той не знае, защото просто няма такъв, се върза на питането ми за поръчител/обезпечение и започна да увърта - приятелка в Англия го била обезпечила.
Е, ти ако вярваш на историята, аз -не Simple Smile

Iris04 тя/той нарочно пише така, за да не се разбере нищо. читателите са идиоти, един вид.

# 107
  • Мнения: 54 714
Че тя си има вина, да не би да го отрича.
Дали някой ѝ вменява, значение няма.
Кой нормален човек тегли кредит за обзавеждане на къща, която е чужда?
Дори и брак нямат.

# 108
  • Мнения: 809
Lucky.me, Кредита е потребителски , със заплата моя чиста 970 лв и нейната не помня точно но ако държиш мога да ти покажа договора с точно с този цел за да не се изисква някакъв залог в замяна е 14000 до 15000 са без залог на нещо или поне когато аз го теглих беше така  , какъв би ми бил интереса да лъжа хората и да ги пързалям за чий интерес просто ей така да си натоварваме психиката .

# 109
  • Мнения: X
Титке, на мен нищо не ми натоварваш  Mr. Green

А на теб - гуд лък дет се вика Peace

# 110
  • Мнения: 21 620
   А защо казваш,  че приятелката ти вменява вина, но ти няма да се поддадеш? Тя ти е услужила доста непредпазливо...

# 111
  • Мнения: 809
Нямах предвид за приятелката а за приятелят ми
Всеки има право на мнение , разбира се .Смятам че поне на мен не ми е нужно заяждане ако мислите че си уплътнявам времето просто да си пиша разни работи по форуми  Peace

# 112
  • Мнения: 46 573
Не се сърди, човече за мен е по-важно начинът, по който отговори девойката Laughing

Ако беше кредит по доход, щеше да го напише, какво е толкова трудно да знаеш какъв кредит си взел Peace но тъй като тя/той не знае, защото просто няма такъв, се върза на питането ми за поръчител/обезпечение и започна да увърта - приятелка в Англия го била обезпечила.
Е, ти ако вярваш на историята, аз -не Simple Smile

Когато трябва да отговориш на сума ти народ въпросите се размиват... Аз разбрах, че отговаря за поръчител. Както и да е. Всяка тема може да е пързалка, няма как да разберем  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 13 603
Момиче, вземи се в ръце.  Прехвърли кредита за изплащане от майка му и го зарежи. Няма значение колко си вложила в къщата му и, че ще започваш всичко отначало. Финансово си добре, млада си, той тепърва няма да се оправи. На него си му е добре така, защо да променя нещо в живота си? Ти имаш проблем, но той няма да ти го реши.

# 114
  • Мнения: X
Дали темата е пързалка или не, няма кой знае какво значение.
По-тревожен е факта, че подобна история се среща все по-често.....жените кютат у дома, с дете или без, а мъжете им хойкат насам-натам като ергени.Направо се превръща в стил на живот.
И си е обезпокоително...все повече деца растат без бащи, а майките им са с промито съзнание, че няма нищо лошо едно дете да израсне без баща.
Та, може и някоя друга заблудена "овца" да попадне на темата и да се светне, че не е редно тя да опъва каиша сама, докато милото се лута като муха без глава с аверчетата.

# 115
  • Мнения: 7 006
Защо се чудят някои съфорумки "С кой акъл Титка изтегли кредит? Тя не е добре." ? Момичето си каза: има проблеми с отношенията си с родителите си, била е малка, когато се е "взела" с нейния Убостник. Влюбена-загубена тегли кредит... В даден момент авторката и гаджето й решават да направят следващата крачка - дете. Само че има проблеми. Тя изпада в депресия, приятелят й пък решава да забрави за проблема и намира решението - купоните. Това е, което аз разбрах от темата. Обаче и аз да питам авторката някои неща:

- "Златен" ли му е, че толкова години търпи този нехранимайко?

- Защо си мисли, че той ще се промени след снощния им пореден разговор?!
Титке, докато ти не се превърнеш в негово огледално отражение и не му покажеш как се държи, той на думи ще е "силен", на действия - не!

- Първите две години само авторката ли плаща вноски по кредита или и муньо се е включвал?

- Когато решихте да си направите бебе и двамата ли го искахте, или ти му предложи и той кимна с глава?

# 116
  • Мнения: 809
неЖност правилно сте разбрали всичко  бях на 15 когато станахме гаджета нямах 18 когато се преместих в тях , че не му е златен то е ясно а й нямам база за сравнение за да твърдя нещо такова отношенията се влошиха в последните 6-7 месеца след опитите ни да имаме дете В негово огледало не знам дали мога да се превърна в смисъл аз съм по импулсивен човек емоционален обичам да общувам с хора , докато той си е спокоен мълчалив излиза си с приятели  , но ако това може да помогне бих опитала но не мисля че дълго мога да издържа  . Преди да спре да работи (което е от миналият септември )не съм се замисляла кой какво плаща парите ни бяха общи оставяли сме по % от заплатите си за да довършим ремонта и с останалите пари сме плащали разходи (ток вода телефони кредит ) и каквото остане е за храна и джобни като неговият приход е бил двойно над моята но не сме си държали сметка за нищо
преди време аз предлагах но той се дърпаше след което той предложи да не се пазим и когато стане тогава но то не ставаше година две и тогава тръгнах по лекари първо аз в последствие и той се съгласи да дойде пих хапчета правих лапаро заради ПКЯ и щяхме да правим инсеминация но нещата взеха да се объркват аз се предадох и затворих в себе си той започна да излиза и така

# 117
  • Мнения: 54 714
А ти какво работиш?
Като си се преместила у тях на 18, завършила ли си средно образование, или по приятелска линия са те назначили във фирмата?
Заплатата ти не е малка, интересно ми е какво образование имаш?

# 118
  • Мнения: 2 860
Преди да спре да работи (което е от миналият септември )не съм се замисляла кой какво плаща парите ни бяха общи оставяли сме по % от заплатите си за да довършим ремонта и с останалите пари сме плащали разходи (ток вода телефони кредит ) и каквото остане е за храна и джобни като неговият приход е бил двойно над моята но не сме си държали сметка за нищо

Титка, той доброволно е спрял работа септември 2014г. за да започне негов бизнес. Защо още не го е започнал?

Защо е трябвало ти да теглиш кредит при положение, че неговата заплата е била двойна спрямо твоята?

# 119
  • Мнения: 809
Завърших средно специално в търговска гимназия с математика  , учих след това  счетоводство и контрол по приятелска линия ме назначиха но смятам че си върша добре работата  като отчетник в склад за авто консумативи и отговарям за поръчки на едро  внос и износ (работя по 10-12 часа  пон-петък в събота до 16ч)
Той спря защото съкратиха целият колектив (нов собственик на фирмата който смени всички работници и началници ) Тогава той имаше кредит с който беше платена земята под къщата която беше на общински терен и при прехвърлянето решиха с родителите му той да си покрие прехвърлянето и закупуването на мястото и нямаше как да му отпуснат втори осигуровките му бяха ниски
За това което той иска да прави инвестицията ще бъде голяма и няма как  майка му да му даде тази сума  на един път постепенно започна да закупува машините който са нужни и предполагам че до края на лятото ще наеме помещение но нищо сигурно няма ( автобояджия  е )

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 16:17 от titkata89

Общи условия

Активация на акаунт