Вечерни излизания

  • 17 399
  • 231
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 849
Титка, имаш образование, опит и работа, ще се справиш сама. За дълго сама няма да останеш, ще се събереш с мъж, който може да носи отговорност и двамата да искате еднакви неща.

# 121
  • Мнения: 21 506

 Сега, като даде толкова много информация нещата малко по друг начин изглеждат. Оказва се май, че той не е перманентен хаймана, а с вероятност съвсем скоро пак да работи..
  Ами в такъв случай, защо просто не се отпуснеш и да спреш да се нервираш, да си изкарате едно хубаво лято Автобояджиите не стоят без пари, доколкото знам и при положение, че сега е по-свободен, може би е нормално, че излиза и се забавлява? Мъжете като него това правят - в библиотеката ли да иде?

  Доколкото описваш, живели сте хубаво и задружно. Но - помисли си добре как да направиш така, че от всичко, в което влагаш да имаш дял. А не да благоустрояваш чужда къща. Особено докато все още нямате дете.

# 122
  • Мнения: 1 375
6 месеца стои без работа и чака от някъде да му паднат пари за бизнеса.А  за всекидневните разходи чака на жена си?????А това ,че има някакъв занаят е добре,ако е съкратен както се е случило това означава ли ,че не може да работи нещо друго-всеки ден си има харчове.Не се знае още колко време ще е така докато си започне неговия бизнес.А и дори да почне,докато се наложи, не се знае как ще тръгне работата и поне половин година най-малко не може да очаква  печалби на които да разчита...А пък иначе с претенции-не искал да работи за друг.Ами да седи в къщи,да спи до обяд,после да хапне и хайде с приятелите-лесно...
Ирис,всичко си е до човек.Колкото и да е свободен ако не му идва отвътре да хайманосва няма да излиза.А тоя пък и всяка вечер-егати и безкрайния купон.Но явно той си е такъв.Приятели......зарязали си жените,а някои и децата и скитосват-как ще е нормално,ами не е нормално.Хайде де....само той е млад и има нужда да се забавлява и да си живее безгрижно.
Ами като са намерили кой да ги търпи...балами жени.

# 123
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А защо не иска да работи той?
30 годишен мъж, да чака жени да го издържат? Twisted Evil

'Щот е принц  Mr. Green






Чета тази тема и се сещам за другата кудето мацката се тръшка че мъжа и е в чужбина от 2 месеца ..... Дамммм

# 124
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Дес е дала много правилни съвети. Не съм съгласна с Лунно момиче, хората са различни, жената може и да си изглежда нормално красиво, да се държи нормално и той пак да си митка.
Няма значение как изглежда, а какво е вътрешното й състояние.Ако се държи като майка, поела е всички отговорности, носи пари...То може да очаква всичко, но не и отношение като към жена.

# 125
  • Мнения: 1 817
Lunno momi4e, ми то излиза, че мъжете са някакви бездушни предмети, демек огледала...Нещо теорията ти много куца. Познавам такива връзки и бракове, че като се замисля, няма нищо общо дори с тази теория. Аз също съм много грижовен човек, всичко редя, пренареждам... Може да се каже, че на моменти се държа наистина като майка, но не съм видяла мъжът ми нито да "митка", нито вечер да виси някъде и да търси друга жена. Говорим си всеки ден как е минал денят му/моя ясен-бебето, града и така/, а вечер.... Blush Heart Eyes Така че не ми се връзват тези ти приказки!!! Психологията е хубаво нещо, но не важи за всички хора, защото един с един не си приличат!!

# 126
  • Мнения: 4 418
Всички сме уникални, значи никой не е?

# 127
  • Мнения: 1 817
Всички сме уникални, значи никой не е?
Или пък някой са по-уникални пред други?! Rolling Eyes Grinning

# 128
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Прекрасната, не знам, това са си мои размишления. Вероятно всеки случай е различен, но най-лесно е да търсим вината в другия, без да разбираме, че сами привличаме неща и хора в живота си. Необходима е промяна, а не търсене на виновник, върху който да излеем агресията си. Жената трябва да умее да котка, да бъде мека, да променя както водата мени камъка, бавно, незабележимо. То народа си го е казал, да е шията, а не все да иска да е главата. Защото нали за това става дума, когато жената е глава на семейството, то там за мъж място няма, само за мъж-юноша или дете. И най-важното, да е наясно със собственото си сърце, защото ако не обича, то нищо не се получава.А ние сме царици на това да се заблуждаваме, че обичаме даден мъж.Май това е ключът за палатката.

# 129
  • Мнения: 3 132
Никой мъж не иска да спи с майка си, така че жените които се изживяват като майки на мъжете си, в един момент ще трябва да си ги поделят с някоя друга. Ако докато сте в къщи заедно ти само домакинстваш, ще спре да вижда нещо привлекателно в теб след време. При авторката е започнал вече.

# 130
  • Мнения: 1 817
Както казах, прекалено общо говорите. Хората са различни. Понякога човек не може да избяга от себе си. Както ти идва, така ще го направиш. Не може да гледам мърсотия, но да не я чистя, че мъжът ми ще види майка...Не може да не сготвя и да няма какво да ядем, че ще види...майка. Не може да не си гледам детето, защото ще съм...майка... Какво е постоянно домакинстване?? newsm78 Аз пък съм на мнение, че жената трябва да намира време за всичко-и да е домакиня, и да е съпруга. Ако само домакинстваш, означава, че не си добра съпруга, защото просто не можеш да си разпределиш времето, тоест не си и добра жена!!!  Wink

# 131
  • Мнения: 10 068
Никой мъж не иска да спи с майка си, така че жените които се изживяват като майки на мъжете си, в един момент ще трябва да си ги поделят с някоя друга. Ако докато сте в къщи заедно ти само домакинстваш, ще спре да вижда нещо привлекателно в теб след време. При авторката е започнал вече.
Не помагате на авторката. Ще я вкарате в по-голяма емоционална дупка.
Проблемите й са сериозни. ooooh!

# 132
  • Мнения: 2 222
На уникално готини жени мъжете им са кръшкали. Едва ли Рийз Уидърспун или Ума Търман са били някога отчаяни домакини.  Mr. Green Тук още се изневяра не се е и говори да речем, какво има да се обсъжда въобще.

Чисто и просто мъж, който не седи до теб, когато си на 26, за какво ще ти е като си на 36 примерно  #Crazy Плаче за смяна отвсякъде. Виж, за кредита е по-сериозния въпрос... там не знам - ако има начин авторката да се опита да се спаси, но как...

# 133
  • Мнения: 11
Само авторката изчетох,

БЯГАЙ това ще ти кажа, аз си хванах багажа с малко дете, бях на твоята възраст, с кредит. Накрая ще ходиш да палиш свещ, че нямаш дете от него. Ако те уважава поне на половина колкото ти него, изобщо нямаше да казва, че не знаел как се чувстваш. Дай му да подпише един договор за заем по между ви, все пак ти изплащаш негов ремонт.

# 134
  • Мнения: 46 535
Може да работи като автобояджия и в чужда фирма, докато майка му му даде пари за собствена  Crazy тъкмо и ще има заплата и по-бързо ще стане. Да не говорим, че работейки си създава клиенти, които после ще идат в неговата фирма, защото те няма как да паднат от небето, но ако са доволни от работата му след това ще го последват. Не знам глупав ли е, за да не използва такава златна възможност или просто е мързелив и гледа да отложи колкото се може повече работата.

На уникално готини жени мъжете им са кръшкали. Едва ли Рийз Уидърспун или Ума Търман са били някога отчаяни домакини.  Mr. Green Тук още се изневяра не се е и говори да речем, какво има да се обсъжда въобще.

И за Адриана Лима се сещам. Не стига, че мъжът й не е кой знае какъв хубавец, не стига че тя го е харесала, че 2 деца му роди и цял свят въздиша по нея, той и изневерява  Crazy

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 00:52 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт