Женени от пръв поглед - 5

  • 56 356
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 077
Георги е интересен типаж , Гери ми е все по-досадна. Сигурно е симпатично момиче наживо , но кадрите които дават са на самовлюбена , повърхностна мадамка с мнооооого обувки . И религия - кросфит Grinning

Жал ми е за Георги , както беше писал някой по-горе - като хванат в капан . Според мен изобщо не ги уцелиха тия двамата.

# 31
  • Мнения: 1 227
Нова тема  Simple Smile

Барелина   bouquet

Дразни ме това, че е само веднъж седмично
и съм убедена, че не ни представят нещата коректно...
Ще видим какво ще излезе от този "експеримент" Grinning

# 32
  • Мнения: 17 987
И на мен ми дожаля за Георги. Те се ми фаворити, те.е те са ми най- любопитни като типажи.
Той най- ми харесва от мъжете  Peace

# 33
  • Мнения: X
Изпуснах цялата предишна тема, сигурна съм че всичко вече е коментирано.

В Гергана освен всичко останало ме дразни и начинът по който говори, влачииии ли влачиии, едва я слушам.

# 34
# 35
  • Мнения: 4 864
Как хората съдят по някого само от един поглед на улицата...

# 36
  • Мнения: X
Отговорът на Георги в страницата му във ФБ ми харесва. Такъв пост може да напише само интелигентен човек. всъщност не знам той ли го е писал или някой поддържа страницата му.
Какво е написал
Много е дълго. Отговор на един пост. Ако нямаш възможност да го прочетеш във ФБ, ще ти го пратя на лични
Може ли и на мен?

# 37
  • Мнения: 387

Не знам какво ви дразни Гергана, но мен повече ме дразни Светлана. Гергана, която уж била "кифла" се помъчи поне да изпържи едни яйца на Георги, а Светлана стоеше със скръстени ръце и чакаше Стефан да й сготви.
Добре де, защо Стефан да не й направи нещо за закуска, няма лошо в това. Аз разбрах, че той имаше желание да направи закуската. Ако моя човек реши да ми направи закуска, хич не се дърпам  Mr. Green
Благодаря за темата   bouquet

# 38
  • Мнения: 9 054
Добро утро и от мен и за темата -Барелина   bouquet
За прическата на Светла,съгласна за бретон Laughing,но като поведение е здраво стъпила на земята,адмирации,а наше Гери с тоя Букай,Куелю ,гири и здравословен начин на живот ooooh!,кифленско ,та кифленско.Нищо против такъв начин на живот,но някак си не звучи естествено,не и вярвам newsm78
А Гогата ако е търсил известност...е намери я,той и тук и в фейса е най-коментираната личност(нищо че повечето е жлъч),нали казват няма лоша реклама LaughingАз не бих се подложила на това,но пък хора всякакви newsm78

# 39
  • Мнения: 5 481
Отговорът на Георги в страницата му във ФБ ми харесва. Такъв пост може да напише само интелигентен човек. всъщност не знам той ли го е писал или някой поддържа страницата му.
Какво е написал
Много е дълго. Отговор на един пост. Ако нямаш възможност да го прочетеш във ФБ, ще ти го пратя на лични
Може ли и на мен?

А може ли поста и отговорът в един скрит текст? Някои нямат фейсбук, а защо на лични да се пращат неща, които са интересни на всички в темата?

# 40
  • Мнения: 7 848
Благодаря на Балерина за труда!   bouquet

Запис!  Mr. Green

Отговорът ми от анкетата, че в името на сделката Гери ще си мълчи. Тази опция-

"Ще продължи да се муси под кифленските цайси и да цупи джучки", защото я дават по телевизора, че да не вземе да излезе и със слаби нерви.

Поста на Георги, за които нямат фб

Скрит текст:
Значи разхождам си се аз по алеята с моя кордон жени, който включва майка ми и сестра ми (едва ли друга жена би се навила да излезе с ръб като мене) и се чудим накъде да се насочим. Кордонът ми се колебаеше дали да седнем за следобедно кафе или да използваме хубавото време за разходка в парка, когато аз прекъснах тази дискусия: „Дами (а може и да съм казал „Робини мои“, алфа-мъжкарите не помним такива подробности), нека ви водя към Нищото! Това е моят път!“. И така смело закрачихме към Нищото, когато изведнъж нещо се случи…
Измежду стотиците погледи, които усещах да лазят по гърба ми и да си шушукат „ей тва е тоя, дето се ожени по телевизията“, имаше един който така ме прониза, че клетките на костния ми мозък се парализираха. Не можах да продължа, обърнах се и я видях Нея! Деси!
С Деси се бяхме разминали по пътя, тя явно се връщаше оттам, накъде се бях запътил аз. И сега се беше спряла и обърнала, за да ме анализира.
Деси е от онези жени, които делниците работи като профайлър в специалните служби – следи за хора с психически проблеми и предотвратява инциденти като този в Лясковец, а на празници застава до отчето в църквата по време на служба и шибва по един шамар на миряните, за да им върне светлината в душата. Нека бъдем честни - тези опашки, които се вият пред църквите по Цветница и Великден не са хората да получат благословията на отчето, всъщност хората тръпнат в очакване за Нейния шамар – да ги избави от сивия хаос и да ги върне в правия път!
Деси определено владееше силата! Което всъщност никак не е чудно за човек, който е способен да попива енергията на случайните минувачи по улицата. Когато се обърнах към нея, нейните ръце вече правиха едни странни движения, които ми напомняха за Монк, който анализира мястото на престъплението, сещате се, нали? Сега Деси искаше да усети и моята енергия, което мене силно ме притесни, защото след това мексиканско, което обядвах, не съм сигурен дали енергийното ми поле бе достойно за анализа.
А трябваше да видите нейния поглед – същински ядрено-магнитен резонанс! Зениците й ме сканираха отдолу до горе, отвън навътре, всяка фибра в мен потреперваше, инстинктивно си свалих часовника и портфейла… чувал съм, че така се прави. И изведнъж погледът й спря, зениците й се разшириха, аз замръзнах…
Помислих си най-лошото: видяла е ракови образувания в мене, но бързо се светнах, че нито една туморна клетка не би издържала на такава лъчетерапия. Оказа се нещо много по-лошо – тя беше разкрила моите психически и душевни проблеми. Почувствах се като прочетена книга, гол и уязвим
frown emoticon
толкова години така успешно ги прикривах тези свои проблеми, и накрая един случаен минувач така да ме разобличи (въпреки че Деси определено не е от категорията „случайни минувачи“).
Исках да потъна в земата от срам, но не можех, а дори и да можех – ЯМР-то на Деси щеше да ме проследи и там, а може би и шистов газ щеше да намери…
Така и така бях разобличен – оставаше ми само едно – да отида при Деси да ми шибне един шамар, за да ме върне в правия път. Но Нейният поглед отново ме спря – гледаше ме толкова проницателно, че сякаш казваше „ти си изгубена овца и нито аз, нито който и да е било друг на земята може да те спаси, само Бог помага на такива хора!“. Това вече беше върхът, няма думи които могат да опишат колко изгубен се почувствах. Продължих си по пътя омерзен и разкаян и си мислех „дано поне Деси не сподели тази случка във фейсбук“, после се сетих, че аз съм толкова незначителен и разочароващ кадър, че Деси едва ли повече би си губила времето с мен, по-скоро би се заела да спасява обществото от психически неуравновесени хора и да им връща светлината в душата с Нейните шамари. Все пак Великден е…

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 09:31 от Билян@

# 41
  • Мнения: 8 526
Прочетох поста на Георги и не разбрах нищо Embarassedсигурно не съм се събудила още,но коя е Деси?

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Кога и къде й видяхте дрехите на Гергана?  newsm78
2 чифта дънки и една карирана ризка,и една пола с висока талия  Crossing Arms Туй видях аз. И какво като има 50-100 кутии обувки. Има разлика дали са от по 50 лв чифта,или от по 250  Mr. Green. Не я намирам за кифла, не я харесвам визуално-много рижава и опушена и меланхолична ми идва.

Светлана ми е по-естествена. Верно,че с тия нарисувани гащи и яке ми простее. С рокли и кожени якета, с това тяло ще е много секси  Peace

Стефчо с тая мивка  ooooh!...
Аз съм така взискателна към тоалетните вкъщи,ама веднъж дневно ги минавам с препарат,не след всяко ползване  Blush То не ,че е кой знае какво-наливам малко препарат и забърсвам с гъбата,ама не изисквам от домашните да го правят.
Той и Стефчо не е казал на жена си,да си забърсва...
Чешити сме си всички.

Георги-объркан човечец.Кат не му е кеф да каже и да се ОТкаже. Голям мъж,ще се куми и мае.
Имат ли някаква неустойка,ако откажат да спазят условията по договора?

Не мож' ме накара да живея с някой, ако ми е неприятен, хеле и да ме дават по телевизора.  Naughty

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Прочетох поста на Георги и не разбрах нищо Embarassedсигурно не съм се събудила още,но коя е Деси?
Някаква девойка,която го е "видяла" по Великден в морската градина във Варна-с орди жени наоколо, и съответно го оплюла.

# 44
  • Мнения: 11 737
Прочетох поста на Георги и не разбрах нищо Embarassedсигурно не съм се събудила още,но коя е Деси?
Под неговия пост е поста на Деси Сапаревска, която беше писала на страницата на предаването. Георги и отговори, но в страницата на предаването изтриха коментарите.
Погледни пак след поста на Георги и ще видиш този на Деси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт