Женени от пръв поглед - 5

  • 56 357
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 096
Колкото и да ми е неприятен като типаж мъж Георги, написаното от него ме разсмя. А щом успя да ме разсмее, значи не е толкова зле човекът.  Grinning

# 46
  • Мнения: 17 546
Как хората съдят по някого само от един поглед на улицата...
Ами усет. При всичките ми запознанства с хора през всичките тези години, ми е достатъчен един поглед и знам дали харесвам човека насреща, или не. Никога не съм грешала. 

# 47
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Запис и от мен. Благодаря за темата   bouquet

# 48
  • Мнения: 5 481
Нямам фейсбук, моля, кажете какво е написал Георги!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Нямам фейсбук, моля, кажете какво е написал Георги!
Скрит текст:
George Veselinov
14 април в 14:43 ·
Значи разхождам си се аз по алеята с моя кордон жени, който включва майка ми и сестра ми (едва ли друга жена би се навила да излезе с ръб като мене) и се чудим накъде да се насочим. Кордонът ми се колебаеше дали да седнем за следобедно кафе или да използваме хубавото време за разходка в парка, когато аз прекъснах тази дискусия: „Дами (а може и да съм казал „Робини мои“, алфа-мъжкарите не помним такива подробности), нека ви водя към Нищото! Това е моят път!“. И така смело закрачихме към Нищото, когато изведнъж нещо се случи…
Измежду стотиците погледи, които усещах да лазят по гърба ми и да си шушукат „ей тва е тоя, дето се ожени по телевизията“, имаше един който така ме прониза, че клетките на костния ми мозък се парализираха. Не можах да продължа, обърнах се и я видях Нея! Деси!
С Деси се бяхме разминали по пътя, тя явно се връщаше оттам, накъде се бях запътил аз. И сега се беше спряла и обърнала, за да ме анализира.
Деси е от онези жени, които делниците работи като профайлър в специалните служби – следи за хора с психически проблеми и предотвратява инциденти като този в Лясковец, а на празници застава до отчето в църквата по време на служба и шибва по един шамар на миряните, за да им върне светлината в душата. Нека бъдем честни - тези опашки, които се вият пред църквите по Цветница и Великден не са хората да получат благословията на отчето, всъщност хората тръпнат в очакване за Нейния шамар – да ги избави от сивия хаос и да ги върне в правия път!
Деси определено владееше силата! Което всъщност никак не е чудно за човек, който е способен да попива енергията на случайните минувачи по улицата. Когато се обърнах към нея, нейните ръце вече правиха едни странни движения, които ми напомняха за Монк, който анализира мястото на престъплението, сещате се, нали? Сега Деси искаше да усети и моята енергия, което мене силно ме притесни, защото след това мексиканско, което обядвах, не съм сигурен дали енергийното ми поле бе достойно за анализа.
А трябваше да видите нейния поглед – същински ядрено-магнитен резонанс! Зениците й ме сканираха отдолу до горе, отвън навътре, всяка фибра в мен потреперваше, инстинктивно си свалих часовника и портфейла… чувал съм, че така се прави. И изведнъж погледът й спря, зениците й се разшириха, аз замръзнах…
Помислих си най-лошото: видяла е ракови образувания в мене, но бързо се светнах, че нито една туморна клетка не би издържала на такава лъчетерапия. Оказа се нещо много по-лошо – тя беше разкрила моите психически и душевни проблеми. Почувствах се като прочетена книга, гол и уязвим frown emoticon толкова години така успешно ги прикривах тези свои проблеми, и накрая един случаен минувач така да ме разобличи (въпреки че Деси определено не е от категорията „случайни минувачи“).
Исках да потъна в земата от срам, но не можех, а дори и да можех – ЯМР-то на Деси щеше да ме проследи и там, а може би и шистов газ щеше да намери…
Така и така бях разобличен – оставаше ми само едно – да отида при Деси да ми шибне един шамар, за да ме върне в правия път. Но Нейният поглед отново ме спря – гледаше ме толкова проницателно, че сякаш казваше „ти си изгубена овца и нито аз, нито който и да е било друг на земята може да те спаси, само Бог помага на такива хора!“. Това вече беше върхът, няма думи които могат да опишат колко изгубен се почувствах. Продължих си по пътя омерзен и разкаян и си мислех „дано поне Деси не сподели тази случка във фейсбук“, после се сетих, че аз съм толкова незначителен и разочароващ кадър, че Деси едва ли повече би си губила времето с мен, по-скоро би се заела да спасява обществото от психически неуравновесени хора и да им връща светлината в душата с Нейните шамари. Все пак Великден е…
Снимка на George Veselinov.
Вече не харесвам · Споделяне
Вие и още 148 други харесвате това.

Stefaniya Duncheva
14 април в 14:50 · Харесвам

Filip Nikolov Честно казано, аз се заавлявам с такива хора като Деси-то. Трява да има и такива хора. Те са солта (подправката) в "манджата"
14 април в 15:03 · Харесвам

Petya Petrowa Ехеее какви интересни неща ти са се случили
14 април в 15:07 · Харесвам · 1

Инна Иванова
14 април в 15:11 · Харесвам

Kamelia Kanzova
14 април в 15:13 · Харесвам

Елена Пейчева интересно ми е къде е това - ''напред към нищото'' ..но както и да е - и без да я поглеждам и да усещам енергията и мога да ви кажа, че има психически и душевни проблеми...такива объркани и сиви хора определено заслужават шамара на безразличието... ом...Вижте още
14 април в 15:21 · Харесвам

Martin Dyulgerov Така както виждам, доста внимание ти е отделила в 10.03 часа на 12 април
14 април в 15:21 · Харесвам · 3

Filip Nikolov Ама после е получила някакво просветление и е премахнал апубликацията си
14 април в 15:24 · Харесвам

George Veselinov https://www.facebook.com/Jeneni1.../posts/416140755230531...

Женени от пръв поглед
"Женени от пръв поглед" - риалити формат, базиран на научно телевизионен експеримент.
Харесвам страницата
14 април в 15:25 · Харесвам

Yolanta Tsaneva NYAMA TAKYV SMYAH  
14 април в 15:27 · Харесвам · 1

Търсимсе Администратор Хората не са капризни, а са просто различни и това ни прави интересни и забавни.
14 април в 15:28 · Харесвам

Siana Sasheva Georgieva Това е цената, да си в общественото полезрение. Едва ли си бил подготвен за това, но е неизбежно - повечето хорица винаги търсят под вола теле, просто защото живота им е случен и празен. Усмихвайте се и ти, и кордона от мадамите и да не ти пука. Всяко чудо за три дни, Жоре.
14 април в 15:29 · Харесвам · 3

George Veselinov така като ме гледаш, дали не се усмихвам
14 април в 15:30 · Харесвам · 4

Siana Sasheva Georgieva
14 април в 15:31 · Харесвам

Veronica Markova Разтърсващо провидение :о) определено някаква свръхсила и помага :о)
14 април в 15:32 · Променено · Харесвам · 1

Raina Marinova Ще има много писаници и виждания и смятам, че не е необходимо да се обръща внимание и дава обяснение на който и да е!
14 април в 15:33 · Харесвам

Мартин Колев Хаха, силно Жоре
14 април в 15:47 · Харесвам

Tsveta Dubarinova Хахахаха покъртих се и аз! Бог да ти помага, Жоре!
14 април в 16:05 · Харесвам

Tsveta Dubarinova Ааа Жоро, сега виждам, че Десито те е поздравила за Великден, еми тя те е сваляля с тоя пост! Пък ти да не се усетиш тц тц тц
14 април в 16:08 · Харесвам · 1

Denitsa Asparuhova Жоре, не се ядосвай  Такива злобни коментари ще срещаш и за напред, не ги удостоявай с отговор - губене на време е  Всички, които те познаваме знаем , че си пич
14 април в 16:12 · Харесвам

George Veselinov тука има някаква грешка.. аз злобните коментари ги пропускам. Просто по Великден имах среща със Силата и исках да ви разкажа за нея
14 април в 16:14 · Харесвам · 13

Vitoria Barbara Георги, не мисля, че трябва да се обяснявате на толкова незначителни и низки душици. Човешката злоба на българските люде към успелите е толкова голяма, че няма сила която да я промени. Нали се сещате какви жени, а и мъже могат да Ви плюят ?! Тези, които в живота са нереализирани, невзрачни, с ниско самочувствие, постоянно мачкани от всичко и от всеки. Жени, за които Вие сте просто недостижим !
14 април в 16:15 · Харесвам · 2

Руми Ана Само е искала да изтъкне, че те е видяла, но нямаше да се изложи така, ако просто беше написала "Ей, хора, пък аз видях Георги от предаването!" и стига толкоз... Ама бая те е вдъхновила, сменяй професията, Геш! :Р
14 април в 16:27 · Харесвам

Alexander Gatev Жоре, Жоре, докоснала те е за да и отделиш толкова време
14 април в 16:53 · Харесвам · 1

George Veselinov тя музата като те удари, времето спира
14 април в 16:54 · Харесвам · 2

Paolina Raya Buhova Xaxaxaxa
14 април в 16:55 · Харесвам

Vero Marie Амин!
14 април в 17:04 · Харесвам · 1

Vladimir Ivanov Deep, very deep...
14 април в 17:06 · Харесвам

Цветан Колев Много добър текст си сътворил, може би трябва да издадеш книга... Със сигурност е по-забавно и оригинално от плиткоумните шегички на Иво Сиромахов
14 април в 17:23 · Харесвам · 2

Milena Gineva Жената така ти вдига реномето... разхождал си се бил с "кордон жени", а ти вместо да й благодариш да вземеш да обясниш, че били майка ти и сестра ти :р
14 април в 19:37 · Харесвам · 1

Simona GR
14 април в 21:57 · Харесвам

Крис Божинова Поздравления за текста, рядко остроумен
14 април в 22:40 · Харесвам · 1

Dobromir Staykov Където отвратителното се приема за нормално,тогава за нормалното остава ролята на новото отвратително
Снимка на Dobromir Staykov.
Вчера в 00:08 · Харесвам

Anna Jones
Вчера в 00:41 · Харесвам

Juli Nikolov без думи ! чак и шамари
Вчера в 02:05 · Харесвам

Val Slb Поне Жоре виждаш кои са ти приятели  а хората, обичат да коментират други хора... Не се принизявай на тяхното ниво, но да призная отговора ти е супер! Всички те подкрепяме.
Подпис: Кордон от жени
Вчера в 09:45 · Харесвам

Penka Mihaylova Пропуснал си определения като "сухар и бастун", "доволните" от живота коментиращи не те определят само като "ръб"... а аз искрено се забавлявам с тънкото ти чувство за хумор
19 часа · Променено · Харесвам

Петя Николова Страхотно чувство за хумор!
20 часа · Харесвам

Ivaylo Halachev Браво Деси!
19 часа · Харесвам

Виктория Василева Много забавна жена!Нека да се пробва в НАТФИЗ макар,че й е доста късно!А пък чух,че там не приемат хора без УМСТВЕН БАГАЖ! Жалко.....
14 часа · Харесвам

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 10:31 от Doli

# 50
  • Мнения: 1 181
Какво сте се уловили всички за тази черна мивка? Много хора от обкръжението ми след всяко къпане например си бършат душкабините и смесителите по същата причина, макар че не са черни. Що никой не коментира черните мебели на С например, които събират адски много прах и съвсем логично Стефан не излага на показ нищо, за да улесни бърсанато на прах? Човекът е ерген, като си е обзавеждал едва ли е мислел как ще му остава време с две деца например, бързайки за работа да бърше капки. Често се случва хората да си купят или монтират нещо, за което после казват "Никога повече"  Simple Smile

На мен всички домове, с изключение на този на Антония, ми харесаха. Всеки е хубав по свой си начин.

# 51
  • Мнения: 2 466
Благодаря за новата тема!   bouquet

# 52
  • Мнения: 17 546
Doli бе, сложи го тоя вестник в скрит текст!  ooooh!

# 53
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Скрит текст:
Какво сте се уловили всички за тази черна мивка?

Ми Танаскин анцуг се изтъркА вече. Mr. Green Трета седмица ли него да дъвчем? Sunglasses

Барелина, благодаря за темата! Hug

Приятелки, моля Ви Praynig, бъдете добри и не се дръжте като



 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Поздрав!  bouquet

# 54
  • Мнения: 10 503
На Антония дома й е претъпкан просто. Аз бих се задушила в подобна обстановка. Обичам да ми е празно, всичко да е прибрано по шкафовете и да има пространство, а не някакви натрупани прахосъбирачи.

# 55
  • Мнения: 387
На Антония дома й е претъпкан просто. Аз бих се задушила в подобна обстановка. Обичам да ми е празно, всичко да е прибрано по шкафовете и да има пространство, а не някакви натрупани прахосъбирачи.
И аз така, докато гледах кадрите с нейният апартамент и се задуших. Признавам си,че ме засърбяха ръцете да хвърля нещо в коша, ей така да ми олекне  Mr. Green  Stop

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Doli бе, сложи го тоя вестник в скрит текст!  ooooh!
  bouquet

# 57
  • Мнения: X
А, в коша - направо през прозореца, като италианците на Нова година.

# 58
  • Мнения: 1 803
Цитат

Какво сте се уловили всички за тази черна мивка?

Ми Танаскин анцуг се изтъркА вече. Mr. Green Трета седмица ли него да дъвчем? Sunglasses


Ами дайте да обсъдим тогава как се ядат калмари в Барселона!? Wink
http://vbox7.com/play:481bebac8a

или шофьорските умения на Тонито!? Wink

http://vbox7.com/play:2b0489f864

# 59
  • Мнения: X
Ами дайте да обсъдим тогава как се ядат калмари в Барселона!? Wink
http://vbox7.com/play:481bebac8a

Това, което яде Наско, не са калмари, а скариди.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт