Отговори
# 150
  • Мнения: 193
Здравейте и аз да се включа моето кръвно от както забременях и по това разбрах че нещо се случва е 118/100 на 55/65 ,забелязала съм че доста често през деня кихам от началото си мислех че настивам но вече от доста време е така и все едно носа ми е вечно запушен ,а не е  newsm78 .Момичета някоя от вас боли ли я таза мен от няколко дни ме боли като ходя  Cry оплаках се набързо хубав ден от мен  bouquet

# 151
  • Italia
  • Мнения: 705
Нормалното кръвно за една бременна трябва да е 90/60, като в повечето случай се приема за нормално , 120/ 70 -80.
Напълно подкрепям! Това бяха и точните думи на кардиолога, при който ходих!

# 152
  • Мнения: 2 159
моето го мериха 120/80 на ЖК и ми казаха, че е ок. Но аз по принцип съм с такова. Тези стойности за мен 90/60 са непосилни дори и през двете бременности. Но имам апарат и си го следя. Понякога ми е било и 140. С тази бременност ще видим.

# 153
  • Мнения: 3 200
И моето на прегледа беше 120/80, каквото ми беше нормално и преди да забременея. Но АГ ме предупреди да избягвам солени неща, за да не вдигам кръвно. В нас като го меря повечето пъти, когато ме заболи глава е около 110-120/60-70 (явно долната граница ми идва ниска).

# 154
  • Мнения: 434
Добро утроооо  Rolling Eyes
Сега ставаме...голям сън  Hug
malachika аз съм навита да пробваме басейна на Мазнейкова  Peace гледах в сайта на Мария Шпицер от 30.04 - 06.05 ще правят профилактика и ремонт, 10 лева посещение, малко са странни часовете...хмммм може би събота-неделя може да идем.
Относно кръвното....на мен също не ми е мерено  Rolling Eyes мисля, че един от симтомите беше главоболие , ще взема и аз да си го измеря....

# 155
  • Мнения: 115
Здравейте да ви питам от вчера имам вътрешна температура(топло ми е,не се потя много,но не мога да заспя,изнервящо е) В началото на 4 месец съм ..МиСля ако утре съм така понеделник на доктор....

# 156
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Сутринта бях в аптеката,където има лекар,измери ми кръвното130/80, видя,че съм уплашена, но ми казс,че е нормално по време на бременност кръвното малко да се покачва. По принцип и преди това го поддържах 120,130. Обясни,че вчера може би се е вдигнало инцидентно от срещата с доктора,което може и да е така,понеже хич не го харесвам и ще го сменям. Купйхме хубав апарат и ще се следя

# 157
  • Мнения: 102
 Flowers Four Leaf Clover Слънчеми момичета привет,чета ви и прзелувам здраво,всякаква гимнастика мие забранена и за туй съм + 3кг ,но голяма работа,това е радостата от щастието октомври да гуша младежите.А за кръвното какво да кажа аз съм принципно с много ниско 90/60
хубав ден на всички

# 158
  • Мнения: 9
Здравейте, на всички!
Не успявам да изчета всичко и често пропускам, но благородно завиждам на всички дами, които вече знаят пола на мъничетата си! Като че ли тайно се надявам и аз на сини гащи  Grinning, но, ще разбера, евентуално, в края на месеца, че чак тогава имам записан час.
Поздравления на спортуващите мами, аз успявам само да ходя по час, час и половина на ден - действа ми като терапия след работния ден Simple Smile И в тази връзка съм от групичката на качилите килограми мами - имам само няколко чифта дънки, които успявам да закопчея, и това е благодарение на модела и кройката. Със старите сутиени приключих, купих нови.
И все пак много се надявам да не стана кит и да не ме е срам да стигна до плажа, но в крайна сметка, най-важно си остава бебо да е здраво!
Искам да ви питам, някоя изпитва ли на моменти болка ниско в ляво, наподобяваща идващ цикъл?
Поздрави на всички и хубави почивни дни!

# 159
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета, да се похваля и да ви почерпя с виртуални бонбони, днес с моя съпруг прави 6 месеца от сватбата ни. Пожелавам си много години щастлив семеен живот и да отгледаме здрави и щастливи деца, както и на  вас.
Може за някои от вас, които са имат дългогодишен брак да ви се стори смешно, но аз днес съм безкрайно щастлива Simple Smile  Two Hearts Heart Eyes 1dating

# 160
  • Мнения: 9
Честита половин годишнина! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот и много споделени радости!
 На мен ми предстои след месец сватба Simple Smile

# 161
  • Мнения: 47
йеее, успех и дано всичко мине такакакто вие си го представяте Simple Smile

# 162
  • Мнения: 9
Благодаря!
Всъщност се надявам да мине малко по-добре, че си се представям като онова разплутото от междузвездни войни - Джаба май се казваше  Laughing
Ама здраве да е!

# 163
  • Мнения: 47
имах предвид това, което си представяш в най-смелите си мечти Simple Smile и нашата сватба не беше перфектна, организирахме си я сами с ММ, имаше доста гафове, заради амбициозни родители и роднини, който се намесиха в ДЕНЯт, но пък това на което си държахме двамата най-много си беше точно така като искаме и  се получи НАШАТА сватба, весела, даже на моменти комична, малко  селски тип на моменти, ама какво да се прави. Ако ги нямаше тези неща, щеше да е просто сватба, поне аз така си мисля Simple Smile

# 164
  • Мнения: 9
Благодаря, още веднъж!
Радвам се, че сте запомнили хубавото и е останал мил и скъп спомен. Пожелавам ви много хармония и разбирателство и само приятни емоции около новия член на семейството!
А за нашата, донякъде се успокоявам, че щом съм се настроила, че ще е катастрофална, няма как да остана разочарована, а само приятно изненадана!

Общи условия

Активация на акаунт