Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 34

  • 64 882
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 711
Харесвам боядисани стени много повече от тапети  Crazy, само че приятелят ми държи навсякъде да сме с тапети(става въпрос за дебелите тапети, които не се цапат и дерат), защото мазилката само да се чукне и си личало. Винаги съм предпочитала това, което е "по-красиво" пред това, което е "по-практично", ама ха! върви го убеждавай.  ooooh! Tired Tired

# 736
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Харесвам боядисани стени много повече от тапети  Crazy, само че приятелят ми държи навсякъде да сме с тапети(става въпрос за дебелите тапети, които не се цапат и дерат), защото мазилката само да се чукне и си личало. Винаги съм предпочитала това, което е "по-красиво" пред това, което е "по-практично", ама ха! върви го убеждавай.  ooooh! Tired Tired
Е, не бива така за тапетите, има толкова красиви, дори едноцветни, които придават някаква топлина от текстурата и са много красиви. Естествено хубавите тапети са много по-скъпи от латекса.
За кабинет светли бамбукови тапети с тъмно дърво  не е зле.
Колкото до боядисването, че е по-лесно- зависи от стените, ако се налага шпакловка, мръсотията е неизбежна, а и кофти направена е ужасно след боя - всички дефекти стават по-видими.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз харесвам тапети - при мен спалнята и антрето са с тях. При правилен избор стоят по-красиво от латекс.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Може би защото точно вчера бях в един нов офис с тапети, много ме впечатли, ако не ме беше срам щях да го фотна, но стиснах зъби и се въздържах  Joy

# 739
  • Мнения: 481
medissa, ако цветът е този, ще стои чудесно. Бих си претапицирала и дивана в същия цвят, при все, че жълтите възглавнички няма да са особено подходящи. Тапети - еднакви на всички стени. Сиво е чудесно, бих избрала сиви тапети, но не тъмни, към по-светло сиво.
Боги , една седмица ме нямаше и съм изпуснала всичко, много ме е яд! Ще чакам пак да покажеш снимки, много се радвам на коментарите на момичетата, че е хубаво, не че се съмнявах де Hug. И....аман от майстори, просто в България "майстор" е "мръсна" и обидна дума за съжаление.

# 740
  • Мнения: 11 747
Ех, Визибъл не се е появявала от цяла вечност!

# 741
  • Варна
  • Мнения: 4 057
medissa има много хубави тапети на OMEXCO, за мен са доста скъпи, но могат да се приемат като идея и да се потърси нещо подобно на по-поносими цени

Цената е смущаваща 46 лв на л.м.:
http://www.atg.bg/product/12143/poa-4-kolektsia-peonia-deset-tsvyata.html

Но пък тези от конски косъм са 162 на л.м. Mr. Green


http://www.atg.bg/product/12117/zea1-kolektsia-zephyr-pet-tsvyata.html

# 742
  • Мнения: 677
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт