The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 754
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Сидни
  • Мнения: 721
Аз съм Денерис Simple Smile

# 46
  • Мнения: 8 219
Най-накрая го пдкарах - аз пък съм Тирион

Цитат
Who Is Your “Game Of Thrones” Soulmate?

    You got: Tyrion Lannister
    When it comes to partners in crime, it’s brains and not brawn that matter, right? Like Tyrion, you’re sharp as a tack, and aren’t fooled by anyone. Have a large glass of wine, because you and Tyrion are meant to be buds for life.

# 47
  • Русе
  • Мнения: 652
Аз май съм малцинство.

Hodor? Hodor.


Какво ли значи това... исках Джайм Whistling

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 13:25 от Koronis

# 48
  • Мнения: 1 469
Те тва е Simple Smile

You got: Daenerys Targaryen

# 49
  • Мнения: 811
Падна ми се Санса.
Благодаря за темата, влизам да ви чета по диагонал и внимавам за спойлери. Реших да изчакам сериите по HBO, но не знам дали ще съм на същото мнение още 2-3 седмици. Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 442
На мен също ми се падна Аря  Grinning

П.П. Във връзка с Дисни версията  Joy

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
 smile3532

# 52
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Joy hahaha

# 53
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Дезидерата, кой е този благородник зад Вала  в книгите, дето казваш, че в книгите бил изумителен ? Не си спомням. Към момента най-прясна ми е пета книга, че я четох миналата година, но предишните съм ги позабравила.  newsm78

И да попитам
Скрит текст:
Някой спомня ли си какво стана с онзи - сир Бейлон Суон - Церсей го беше изпратила в Дорн да пази Мирцела. Той се влюби в някаква мадама там и после какво стана с него ? убиха ли го ? Или той сам се отказа да пази Мирцела ? Имаше някакава интрига там  newsm78

И се чудя  - Мартин беше отделил няколко глави в книгата на пясъчните змии и после пак ги заряза. Още една линия - започната и недовършена. Според мен няма толкова смисъл да им отделят екранно време в сериала. Но пък ако направят така, че да съкратят малко безкрайното пътуване на Тирион , ще е супер. Тези глави с пътуването ми бяха най- скучни .

# 54
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Залюби се с Ариан и го  утрепаха после като се опитваха да избягат с Мирцела, но това няма да го има в сериала.

Змиите са в 4-тата и в петата накрая като ги пратиха тук-там

# 55
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
тоест, Мирцела сега е в плен . Да, вярно, че май бягаха през някаква пустиня и ги заловиха .

А змиите - просто не ги харесвам и не виждам с какво биха могли да допринесат за сериала. Едната змия я пратиха уж като посланик, но по- скоро като шпионин в КЧ .

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Пак си я върнаха в градините.

Пред змиите предпочитам железните, ама йок  Crossing Arms

# 57
  • Сидни
  • Мнения: 721
с този Ройс почва пролога на 1вата книга...забравих му името.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Нещо съвсем се оплетохте.
Бейлон Суан не се е залюбвал с никого. В момента търси Тъмна звезда заедно с Обара и Арео Хота.

Арис Оукхарт беше гаджето на Ариан, но Арео го уби.

П.П. Мирцела не е в плен, тя би трябвало да пътува заедно с Тристан, Ним и Тиен по море към КЧ.

с този Ройс почва пролога на 1вата книга...забравих му името.

Веймар Ройс

# 59
  • Мнения: 5 357
Името на Сир Веймар Ройс ще го помня цял живот сигурно. Вероятно 10 пъти съм прочела пролога на първата книга Joy
А от теста и аз съм от малцината, на които им се падна Ходор.

Общи условия

Активация на акаунт