The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 750
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 687
Коя беше третата изнасилена главна героиня ? Денерис,Санса и..?

Церсей в миналия сезон.

Това с Джайм ли?

# 721
  • Мнения: 3 181
Церсей от кого е била изнасилена, извинявайте, обърках се, гледах последните сезони на куп?

Да ви отвлека малко от спора/ лично аз намирам за тъпо, решението на създателите да бъде изнасилена Санса от Рамзи/, защо Аря отиде при безликите и каква е идеята за там? Въобще защо стои при тях......абсолютно ми е странно? И тези глави, които и показаха Sickкакво трябваше да означава......съжалявам, не разбирам.
Като цяло ми идва в повече насилието във филма. Нали гледах предишните сезони на куп, директо превъртах на брутални сцени.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Да, от Джайм.
Аря отиде да се обучава да става безлика. А онова на стените бяха лицата, които безликите свалят от мъртвите и ползват, когато искат да си сменят външния вид.

# 723
  • Мнения: 442
Коя беше третата изнасилена главна героиня ? Денерис,Санса и..?

Церсей в миналия сезон.

Това с Джайм ли?

Да.

Най-тъпото, че създателите на сериала са се изцепили нещо от рода на това, че изнасилването направило Санса по-силна. Айде няма нужда.. Stop

Ясно им е, че направиха гаф с тази сцена и сега ще кажат всичко, за да ie оправдаят.

# 724
  • Мнения: 687
Не мисля,че Джайм изнасили Церсей. Натисна я малко,но после тя откликна на желанието му.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Не мисля,че Джайм изнасили Церсей. Натисна я малко,но после тя откликна на желанието му.

Не и в сериала.

# 726
  • Мнения: 1 367
.....защо Аря отиде при безликите и каква е идеята за там? Въобще защо стои при тях......абсолютно ми е странно? И тези глави, които и показаха Sickкакво трябваше да означава......съжалявам, не разбирам.


Пффф, жива да си!   bouquet
Вече мислех, че само аз нещо не успявам да вдяна...И пак не ми става ясно - защо иска да стане безлика?  newsm78
А това за лицата също не го разбрах. Сега ми светна - там ги носят след като ги измият. Алилуя, ще спя спокойно тази нощ  Joy Joy Joy
А лицето, пред което се спря Аря само на мен ли ми заприлича на септата на Санса?

# 727
  • Мнения: 442
Да не споменаваме, че и на тази сцена и се ядосваха отново по причини, които според мен бяха грешни. Вместо да я намират за неправилна, защото жена е била изнасилена, те я намираха за неправилна, защото в книгите я няма, но пък иначе Церсей била зла, пък Джайм бил добричък и всичко е в реда на нещата. Забрави се, тя си остана гаднярка, той - любимец и всеки си продължи напред.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Пффф, жива да си!   bouquet
Вече мислех, че само аз нещо не успявам да вдяна...И пак не ми става ясно - защо иска да стане безлика?  newsm78
А това за лицата също не го разбрах. Сега ми светна - там ги носят след като ги измият. Алилуя, ще спя спокойно тази нощ  Joy Joy Joy
А лицето, пред което се спря Аря само на мен ли ми заприлича на септата на Санса?

Не помня септата.
Аря иска да стане безлика за да отмъсти. Нали затова си повтаря списъка с имена.

# 729
  • Мнения: 9 144
Да не споменаваме, че и на тази сцена и се ядосваха отново по причини, които според мен бяха грешни. Вместо да я намират за неправилна, защото жена е била изнасилена, те я намираха за неправилна, защото в книгите я няма, но пък иначе Церсей била зла, пък Джайм бил добричък и всичко е в реда на нещата. Забрави се, тя си остана гаднярка, той - любимец и всеки си продължи напред.

Точно затова двамата идиоти решиха, че пак ще им се размине... но срива в рейтингите е показателен.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт