The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 777
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
шести епизод е с най-ниския рейтинг

http://watchersonthewall.com/game-of-thrones-episode-506-wins-ni … viewership-falls/

# 706
  • Мнения: 2 040
Я да разсея малко напрежението в темата  Flutter
Страхотно е! Laughing


От мен това





Вестероска сватба с симпсън стил  Joy hahaha

# 707
# 708
# 709
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Някой попадал ли е на информация в кой епизод ще се появи Планината? И дали ще го видим изобщо извън залите на Кибърн?

# 710
  • Мнения: 1 469
Планината ако не се появи като бродник, едва ли ще се появи с неговото си лице.


Върти ми се една идея, че Денерис ще види Джора да се бие като роб на арената и ще иска да спре боевете и ще станат последващите събития, да видим Simple Smile

Също Мерин Трант дали няма да се опита да убие Мейс Тирел и Аря да му попречи Simple Smile

# 711
  • Мнения: 701
Планината ако не се появи като бродник, едва ли ще се появи с неговото си лице.


Върти ми се една идея, че Денерис ще види Джора да се бие като роб на арената и ще иска да спре боевете и ще станат последващите събития, да видим Simple Smile

Също Мерин Трант дали няма да се опита да убие Мейс Тирел и Аря да му попречи Simple Smile



Много интересна идея за Денерис и Джора Simple Smile

Но как Аря ще спре Мерин Трант да убие Мейс Тирел? Не са ли и тримата много далече един от друг?

# 712
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Планината ако не се появи като бродник, едва ли ще се появи с неговото си лице.

Върти ми се една идея, че Денерис ще види Джора да се бие като роб на арената и ще иска да спре боевете и ще станат последващите събития, да видим Simple Smile

Също Мерин Трант дали няма да се опита да убие Мейс Тирел и Аря да му попречи Simple Smile



Много интересна идея за Денерис и Джора Simple Smile

Но как Аря ще спре Мерин Трант да убие Мейс Тирел? Не са ли и тримата много далече един от друг?

Церсей прати Мейс в Браавос да уговаря Желязната банка за заеми.

Защо Планината да е бродник, нали е при Кибърн?

# 713
  • Мнения: 442
Аз досега се въздържах от коментиране на последната сцена от последния епизод, но смятам да се включа.
Изчетох много мнения по въпроса, повече разбира се негативи, имаше и такива от сорта на "това не беше изнасилване", но в повечето случаи такова мнение завършваше с десетки коментари, които го оборват. И все пак, не смятам, че хората са прави. Да, това което се случи на Санса беше ненужно спрямо образа и, сринаха всичко, което бяха изградили до момента. Но това не се случва за първи път. Защо никой нищо не каза, когато в миналия сезон изнасилваха и пребиваха жените на Крастар? Защо почти никой не се обади, когато Рамзи осакатяваше Теон или когато уби онова момиче в гората, Танси? Защото тях никой не ги харесваше. Защото може да си случва на герой, когото не харесваш и си ОК, но когато направят нещо, на герой, когото харесваш - о, не! Как можаха! Не ме разбирайте погрешно - аз лично не харесва Санса и все пак сцената беше гадна и трудна за гледане. Но щеше да ми е гадно и трудно да гледам и ако това се беше случило на Джейн Пули или на което и да е друго момиче. Затова според мен хората са недоволни по грешна причина - защо това се случи на Санса, вместо защо това се случи изобщо.
Това си е мое мнение, разбира се  Peace

# 714
  • Мнения: 701
Хексе,благодаря   bouquet Това за Мейс го бях забравила


Somniator,напъпно подкрепям мнението ти

# 715
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Мислех да не коментирам повече по темата, но не мога да се сдържа. Blush
Да, това е основния проблем, че се случва на Санса. Затова е толкова покъртително. Защото героиня, която обичаме отново попада в ръцете на маниак. Освен това тя е вече третия главен женски образ, който бива изнасилен в сериала. Неглавните не ги броя вече наистина.
 Прекалено е, още повече , че не е необходимо за образа. Вече знаем какъв е Рамзи - няма нужда да ни се доказва. Теон и Санса са достатъчно мотивирани и без да бъдат подлагани на допълнително унижение.
Отделно загубата на цялата линия, която градиха в 4 сезон за да върнат Санса отново на ниво 2 сезон.

Лично за мен най-гадното е, че не възприемам случващото се и само като изнасилване, познавайки какъв е Рамзи е възможно и по-лоши разботи да й е сторил. Sick В крайна сметка решиха да не ни го покажат.

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 15:04 от Хексе

# 716
  • Мнения: 442
Мислех да не коментирам повече по темата, но не мога да се държа. Blush
Да, това е основния проблем, че се случва на Санса. Затова е толкова покъртително. Защото героиня, която обичаме отново попада в ръцете на маниак. Освен това тя е вече третия главен женски образ, който бива изнасилен в сериала. Неглавните не ги броя вече наистина.
 Прекалено е, още повече , че не е необходимо за образа. Вече знаем какъв е Рамзи - няма нужда да ни се доказва. Теон и Санса са достатъчно мотивирани и без да бъдат подлагани на допълнително унижение.
Отделно загубата на цялата линия, която градиха в 4 сезон за да върнат Санса отново на ниво 2 сезон.

Лично за мен най-гадното е, че не възприемам случващото се и само като изнасилване, познавайки какъв е Рамзи е възможно и по-лоши разботи да й е сторил. Sick В крайна сметка решиа да не ни го покажат.

Това и аз го казах - че съсипаха образ, граден 4 сезона. И да, Санса е имала гаден живот, но нима Джейн и жените на Крастар не са? Главен женски образ е, обичаме я - точно това е. Ако не беше така, на никого нямаше да му пука. Щеше просто да каже - еми това е Игра на тронове, такива неща се случват. Аз смятам, че това е основният проблем - започва да те интересува едва когато се случи на някого, когото харесваш. А защо? В крайна сметка и останалите имат чувства и ги боли. И само да вметна - страшно много хора не виждаха Рамзи като изрод преди случилото се. Започнаха да не го харесват едва след последния епизод.
Намирам за тъпо това, че вместо да акцентират на болката на Санса, те акцентираха на болката на Теон. "О, на нея и се случват гадни неща, но, хей, вижте, на Теон му е гадно да гледа!" Това вече е отделно.

# 717
  • Мнения: 701
Коя беше третата изнасилена главна героиня ? Денерис,Санса и..?

# 718
  • Мнения: 442
Коя беше третата изнасилена главна героиня ? Денерис,Санса и..?

Церсей в миналия сезон.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Коя беше третата изнасилена главна героиня ? Денерис,Санса и..?

Церсей. Сцената в септата над трупа на Джофри. Sick

Най-тъпото, че създателите на сериала са се изцепили нещо от рода на това, че изнасилването направило Санса по-силна. Айде няма нужда.. Stop


И малко да разведря темата. Даниел Портман (Подрик) се изцепил, че в 10 епизод щяло да се случи нещо , което да взриви интернет. Доста догадки прочетох , какво може да е това. И най-интересната според мен е:
Скрит текст:
че на Север ще се излюпи нов дракон.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт