The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 780
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 17 995
В сериала Томен си е пълноправен крал. Peace

Ха-ха каква картинка намерих:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 16:28 от Хексе

# 691
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
 Joy

# 692
  • Варна
  • Мнения: 17 995
Рейтинга на последния епизод -  6,24 млн
http://www.spoilertv.com/2015/05/final-adjusted-tv-ratings-for-sunday_19.htm

# 693
  • Мнения: 1 464
Ха-ха каква картинка намерих:
Скрит текст:
Joy Joy Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 19 026
добре де
а тия отворковци от Вярата, що не се самосезират и не земат отношение, че краля не е никакъв кръвен наследник на Баратеон
много ме дразнят

# 695
  • Мнения: 928
Щото няма доказателства. А и това се тръби от Станис, който е отхвърлил Седемте и е приел Р'хлор, точно пък Вярата са последните, които ще тръгнат да му обслужват тезите.

# 696
  • Мнения: 1 464
добре де
а тия отворковци от Вярата, що не се самосезират и не земат отношение, че краля не е никакъв кръвен наследник на Баратеон
много ме дразнят
Скрит текст:
Те ще се сезират относно майка му.С нейните камъни по нейната глава.   smile3508
А Томен и Мирцела нямат никаква вина.Чак ми е жал за тях толкова,колкото за малките Старки.

# 697
  • Мнения: 19 026
добре де
а тия отворковци от Вярата, що не се самосезират и не земат отношение, че краля не е никакъв кръвен наследник на Баратеон
много ме дразнят
Скрит текст:
Те ще се сезират относно майка му.С нейните камъни по нейната глава.   smile3508
А Томен и Мирцела нямат никаква вина.Чак ми е жал за тях толкова,колкото за малките Старки.

 Party Party Party
Церсей много лабилна го раздава вече
да я разкарват
Дано не пипат Мардж, много ще ми липсва

# 698
  • София
  • Мнения: 27 285
Джойче,
нямаше те известно време от форума и явно си пропуснала, че аз бях един от тези, които хвалиха най-много сериала. Знаеш също така, че съм голям фен на шоуто и отдавна спрях да мрънкам, защо не е по книгите, даже писах за това тук. Виж ми последните 10 мнения някъде по темата. Значи още ми е мъка голяма това което позволиха да се случи на Санса (и за пореден път с жена в сериала, що за извратени садисти са това?), защото ми е много любим герой и е напълно нормално да си хуля колкото си искам. Това е форум в интернет. Това не би трябвало да пречи на който и да е, защото никъде например не съм агитирал да спираме вкупом със сериала, нито съм нападал или обиждал други фенове на Троновете. Дори аз самия познавайки се трудно ще предприема една такава стъпка и не защото не мога да спра наистина, мога разбира се, а просто защото повечето ми приятели гледат сериала, а и посещавам много форуми, така че и да искам и да не искам ще разбера какво се е случило, ами тогава по-добре да гледам отколкото да чета преразкази. Ако можеше времето да спре, докато излезнат последните две книги щеше да е най-добре, пък после нека правят каквото си искат със сериала.

Да, аз съм повече фен на книгите отколкото на сериала, но и шоуто ми е в топ 5 на най-любимите и никога не съм го крил, явно си чела само възмутителното ми мнение от снощи, а не останалите за предните серии. Нито пък съм хулил (а за хулене има не малко неща и не е само заради Санса, разликите пък с кнгиите са най-малкия проблем) така по създателите както снощи. Но всяко търпение си има граници. А ти ме познаваш най-добре и знаеш колко ми е къс фитила Wink

В самата сцена със Санса липсваше логика, беше самоцело показване на мускули в търсене на шок у зрителите. Тъпо, много тъпо и безвкусно. А това да издигат/променят образа на Теон и да използват Санса като трамплин е просто уникална идиотия, ама извинявам се! Къде е Джейн Пули, къде е Санса за бога. POV герой и Старк! Израстнала пред очите ни от дете и пр. и пр.

На теб хареса ли ти това което показаха и имаше ли логика?
В темата тук пишат доста хора, които не са чели книгите и те също са възмутени. Просто самото отношение към жената е безумно. Днес имах спор (спор силно казано, наврях ги там, където слънцето не огрява, познаваш си ме) в работата с едни идиоти, които твърдяха, че щом вече официално и е мъж, то Рамзи можел да прави каквото си поиска с нея и че Санса била тъпа патка, която си го е търсила и заслужила?!?!  Shocked Сигурен съм, че има много други хора по света, които мислят по този начин. Виждаш ли докъде ни докараха с тази сцена. Най-малкото това е унизително спрямо свободния дух на индивида.

Сама казваш, че сезона тръгна добре, но нещо напоследък почват да губят посоката. Според мен отдавна я загубиха, но името на шоуто ги спасява. Този сериал е обречен на успех и на високи рейтинги, колкото и ДиД да се опитват да го сринат с идеите си и начинът по който реализират тези си идеи.

 Peace

# 699
  • Мнения: 276
Без коментар съм за сцената със Санса! Ще обърна внимание на другите моменти.

Разбрахме какво иска Кутрето...или поне той така каза  Mr. Green Гарант на Севера + настойник на лорда на Долината!!! Това ще го направи може би най-влиятелния човек във Вестерос.

В Дорн какво ще стане нямам никаква идея  Mr. Green Там промените също са доста и по-скоро ми е интересно какво са измислили  Peace

Намериха бърз и лесен начин да закарат Тирион при Денерис...е няма лошо. Това е една от срещите, които очаквам най-много в книгите.

# 700
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз лично също вече не правя паралел между книгите и филма, просто защото отдавна няма такъв. Факт е обаче, че ако не бях чела книгите, изобщо нямаше да гледам сериала, или дори и да го гледах нямаше да ми толкова интересно. Факт е, че започнах да го гледам, само заради книгите.

Това за Мормон и аз не си го спомнях и доста се изненадах, когато "разбрах", че бил  син на Мормон от Вала. Сцените в Дорн бяха тъпи, но Джайм много ми харесва и все очаквам той да направи нещо геройско и да излезе от това положение, в което сам се насади.  Mr. Green

За разлика от много от пишещите тук, аз харсвам Дани. Тя и Джон Сноу са ми любими герои номер едно и много , много  се радвам, че засега поне образите им вървят по линията на книгите.

# 701
  • Мнения: 1 464
На мен сериала ми го препоръча приятел,но реших първо да прочета поредицата и много се радвам,че го направих.Съвсем пресен фен съм.  Wink Книгите ги прочетох за около 2 седмици (няма такова удоволствие!),после изгледах и сериала накуп за 2-3 дни (след това отново подхванах книгите по-задълболчено.)
Първият сезон страшно много ми хареса,от втори нататък започнах да се чудя на някои решения.
Художественият екип обаче е страхотен - декори,избор на снимачни площадки,облекло,външен вид на героите - брилянтно изпипана работа.
Аз лично се надявам някой ден да направят супер продукция от ранга на "Властелинът на пръстените" и да се придържат по-стриктно към написаното от Мартин,просто защото то е гениално.   newsm20
Много ще ми харесат Орландо Блум и Лив Тейлър като Регар Таргариен и Лиана Старк.  newsm53

# 702
  • Мнения: X
Не искам да те разочаровам, но и двамата са на години... На Лив (колкото и да я харесвам Heart Eyes) и личат особено много и трудно ще изиграе толкова младо момиче.

# 703
  • Мнения: 1 464
Не искам да те разочаровам, но и двамата са на години... На Лив (колкото и да я харесвам Heart Eyes) и личат особено много и трудно ще изиграе толкова младо момиче.
Има една такава работа...но общо взето актьори с тяхното излъчване  Grinning

# 704
  • София
  • Мнения: 4 900
Я да разсея малко напрежението в темата  Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт