The Players and The Game of Thrones! Тема #13

  • 36 755
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 899
Имам да наваксам с четенето на темата.
Благодаря за новата   bouquet
Реших да не гледам на куп четирите изтекли епизода и чинно ще си чакам понеделниците  Grinning

# 16
  • Русе
  • Мнения: 652
Запис.

Реших да не гледам на куп четирите изтекли епизода и чинно ще си чакам понеделниците  Grinning

И аз тъй реших. Но добре, че не съм полагал рицарски клетви, че съгреших после. Което само по себе си май всъщност ме прави истински рицар!

# 17
  • София
  • Мнения: 27 181
честива ни нова тема  bowuu

сега прочетох, че в крайна сметка може да имаме и различен финал на книгите и сериала, аз лично се надявам да е така, защото не искам да разбирам от сериала как ще завърши цялата история... Но пък от друга страна ще е доста странно, все пак сериала започна като адаптация по книгите на Джордж Мартин. Абе каквото и да си говорим ако Мартин не пишеше толкова бавно нямаше да го има този проблем. Може и да има някаква клауза за която да не знаем, че ако сериала застраши книгите (всяка година се пуска по един сезон, а Мартин почна пише една книга по 5,6 г.), то или от HBO да разводнят нещата с повече сезони или краят на шоуто и на книгите да не е един и същ, отдавна писах за това още когато дебютира в бг мама. Май натам вървят нещата.
Няма значение аз си обичам и двете. С всичките му кусури, сериала е велик и един от най-добрите, които някога съм гледал, а пък книгите плачат да бъдат прочетени още веднъж, да видим кога ще е.  Simple Smile

# 18
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
http://www.buzzfeed.com/samstryker/which-character-from-game-of- … E84MnG#.irPqQBQj1

нов тест, на мен ми се падна Джон Сноу , доволна съм  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 9 144


Не съм доволна  Mr. Green

# 20
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
http://9gag.com/gag/ae02qnm?=fbp  Joy

А? Моят соулмейт е Санса  Rolling Eyes



Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 23:52 от Tiffany Aching

# 21
  • Сидни
  • Мнения: 721
ееее Тифани , изпревари ме с линка...тамън го видях и влязох да го постна...мн са яки, особено Ходор с кокошката...а и белият бродник хихих

# 22
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
 hahaha Все още се смея и на мен те най ми харесаха, след това Бриен и Джайм  hahaha

# 23
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Ха, ха , на мен ми се падна Джайм .


You got: Jaime Lannister

You may be rough and tough on the outside (and, OK, very good-looking), but like Jaime, you have a heart of gold. The two of you would be loyal partners, and would be respected AND feared by all.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 652
Малко сравнения:

http://thechive.com/2015/04/14/game-of-thrones-character-illustr … ite_Conversion_FB

Никога няма да им простя за сериалната Кейтлин, колкото и да не ѝ харесвам натворените глупости. А за онези, които се чудят защо Тирион винаги е спряган за грозен, е добре да погледнат първата снимка.

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 00:05 от Koronis

# 25
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не се отваря

# 26
  • Русе
  • Мнения: 652
Нещо се беше бъгнало в тага.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 899
Ха, падна ми се Джайм на теста  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Тези ги гледах предния ден, аз като рисуваните съм си ги представяла, особено Станис

# 29
  • Сидни
  • Мнения: 721
Аз пък толкова съм свикнала с екранните, че нищо друго не ми се вързва, дори когато ги чета, пак си представям актьорите...но при мен е защото изгледах първи сезон и чак тогава започнах да чета, образите вече ми се бяха набили в главата. И все пак мисля, че някои актьори са големи попадения , друг е въпроса вече как режисьорите виждат  пресъздаването на образите.

Общи условия

Активация на акаунт