Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 429
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 198
Подкрепям Кали!   Peace
Мен ме знаете какво обичам - книги, котки, книги§котки, козметика всякаква, бижута. Обичам всякакви неща, мен човек е лесно да ме зарадва, но най-много ще се радвам ако другарчето ми напише писмо. Търся си другар за кореспонденция по стария начин  Heart Eyes Heart Eyes

Мария Ч., благодаря  Hug

Точ, стигни до София, може да ти дам подаръчето на живо!  Hug Peace

В тази връзка, аз предпочитам подаръче по пощата, ако другарчето ми не е решило друго. Много обичам да получавам пакетчета и писма, ако евентуално другарчето ми е от София и ще идва на срещата, да не се размятат айряни, че ... ще умра от срам и притеснение. Срамежливо съм  Embarassed Mr. Green Mr. Green
Книжките ми не са подредени по желание, всичките ги искам!!!  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 2 491
И аз си имам готино другарче, тра ла ла newsm68

Не можах да се включа адекватно, много съм изморена и едвам смогнах да свърша всичко, това щото два дена ме нямаше, но утре обещавам да съм по-активна, лека ви нощ Hug

# 707
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Предлагам от утре всички да си кажат страничните от книгите интереси, хобита и любими неща. Правили сме го и друг път, но сега да сме в помощ на новите участници, както и те да си кажат  Peace Ще е полезно за всички.
Каленце,това мислех и аз да предложа...  Peace

Наистина ще е полезно не само за новите,но и за всички  Hug

Отивам да се правя красива в банята,а утре на ранина ще преглеждам списъка на прекрасното си другарче  Heart Eyes
А то,очаквам  да се появи и  за сутрешно кафе  Simple Smile

Лека и спокойна да е нощта ви  Hug

# 708
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 788
Ако се чудите какво да пращате на другарчето си имайте предвид, че приемам книги всякакви... Нищо не отказвам и ще ги прочета обещавам

# 709
  • София
  • Мнения: 3 266
Хохохо  Hug  Hug  Hug
Ако знаете какво другарче си имам - у-ни-кал-но!!!  Heart Eyes  Joy Красотичка, душичка, добра сектантка и много четяща, и ... .,... ....... , и ................................, Party точките ли гледате...? гледайте, гледайте  Flutter  и освен това онзи ден разглеждах списъка на другарчето си, имам една от нейните книги, а на друга съм се заканила да я чета. Ще пада мислене, голямо, какво да й харесам  Hug Ааау, как искам да я зарадвам  Party  Grinning Ама тя ми е много интересен човек, широко скроен и не знам дали ще я нацеля  Thinking Ах, че хубава игра се очертава!  Flutter  Heart Eyes
Моят списък не е по желание  Heart Eyes Всъщност съм толкова желаеща, че имам два списъка   Joy Другарче, които й списък да ползваш, няма да сбъркаш  Joy
Хубаво ще е отново да си кажем кой какво и защо, Кали  Heart Eyes
Ах, че хубаво тука  Hug
Нел, благодаря ти за старанието и труда

# 710
  • София
  • Мнения: 4 899
Прибрах се най-сетне от работа и тъкмо си наближавам входа, гледам закачена бележка на вратата, че утре цял ден ще сме без ток  ooooh! Crossing Arms
А аз имам почивен ден, който планирах да прекарам пред компютъра в гледане на филмчета, форума и посвършване на малко работа по една редакция (Нелко  Wink)
И си викам - и ся к'во, утре ще си чета само, ама няма да се дърпам много  Mr. Green Laughing
Юрнах се да изгладя дрехите на детето поне и сега, малко по от раничко (все пак е вече утре сутрин по моя часовник), да пусна новата тема.

Нарочно ще я оствя без начална картинка, защото искам да помоля Милето отново да сложи сегашната, защото лично на мен ми беше малко времето, в което да й се порадвам.
А беше мнооооого права, Миле, че това е картинка, която ми напълни душата  Heart Eyes
Новата тема е съобразена жанрово  Wink
Ето я и нея, с включени списъците за тази Майска игра:

НОВАТА ТЕМА

И лека нощ от мен  Hug

Последна редакция: пн, 27 апр 2015, 01:02 от Kally May

Общи условия

Активация на акаунт