Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 439
  • 710
  •   1
Отговори
# 675
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Бъб, няма как някой да се падне другарче на двама. Но има вероятност двама да станат взаимноподаряващи си. Напр. аз на тебе, ти на мене. Сега не знам, май няма такава комбинация, или поне не ми се набива на очи.

# 676
  • Мнения: 10 915


Има ли вярно как да стане, един човек да се падне на двама? Аз това се чудех, защото нали не сме равен брой участници  newsm78 newsm78
Неее, няма как Simple Smile шегувам се Simple Smile ама то така си хвалите другарчета, че на човек да му се прииска на всички да е  Mr. Green

Нели, слагай ги тук и ще гадаем дружно, кой на кого  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 5 405
Ааааа, ич не пише Нелиту еднотипно, сигурна съм, че на всеки е написала по нещо индивидуално  Heart Eyes

Аз с мойто другарчеееееее.... такова... забравих Grinning

# 678
  • Мнения: 10 915
О, Мери, сигурна съм, че няма две еднакви съобщения, майтап с червения надпис при изпращане на съобщенията Simple Smile

Вени, трудна задача е изборът, даже и да си имаш личен фаворит сред книгите Simple Smile

# 679
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кофти ми е. Другарчетата си не са научили Дев, Петяяя, Камиче, Лотхен, Лоренка, Гани.  Confused Подължавам да опитвам, не става. Извинете ме момичета, но ако не стане тази вечер, ще пратя утре ЛС. Не знам, обаче, по кое време ще е. На Камиче и Дев мога да пратя СМС утре.

 И още нещо - тази тема май май я изписахме. Някой ентусиазиран да направи новата ще има ли? Че тя ще се пълни сега бързо.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Еее голям съм карък значи най-нетърпелива и нямам другарче  Confused

# 681
  • София
  • Мнения: 4 903
Ще пусна новата тема, Нелче Peace Не ми е проблем, стига да нямате нещо против.

# 682
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Еее голям съм карък значи най-нетърпелива и нямам другарче  Confused

 Милата!  Hug Ей сега пратих на Дев, явно ще стане, не си внушавай, момиченце!  Hug

 Кали, бе, кой ще е против, ти какви ги пишеш.  Hug

# 683
  • Мнения: 2 138
Ей страшни сте - 80 непрочетени  ooooh!
И другарче нямам още. Отивам да чета, да видя кой какво  Peace
Това за ДВ Hug
Нели, нали знаеш коя е най-нетърпеливата  Mr. Green bowuu bowuu bowuu bowuu
Еви, честит ви празник  bouquet
Гледам някои са карали колИлета, други са се парфюмирали, трети сме работили  Tired
Бъбълче, честити придобивки от първа заплата и успешна нова работа на ТМ Peace Кога ли ще стигна до София? newsm78
Миле  Heart Eyes
Мариш, изтрезня ли? Ама разреждай ги малко тези айрани моля те Crazy
Слив, мушкато значи? Така. Записвам  Sunglasses
Лоренка Two Hearts
Алекс, гледай да не си проспиш другарчето  Crazy Поспивай си, сега ти е паднало Hug
Паячко, пази си кръста. Ще ти трябва!  Hug Hug Hug Лакът е супер  Crazy
Е ама хайде стига с тези парфюми Crossing Arms На свети Парастас май рязко ще обеднея в някой мол  Crossing Arms Crossing Arms

ААААААААААААААААААААААААаааааааааааааааааааааааааааа имам си другарче-душица Heart Eyes Жокер да давам ли?  Mr. Green И като най-нетърпелива май съм последна  Mr. Green Пада ми се! Класната ще ме научи на търпение  Heart Eyes А не съм последна. Изчетох ви!!!  bowuu bowuu bowuu
Гледам има жокери и даже май започнах да подозирам някои дами  bowuu
Сега някой бързо да ми подскаже аз на кого съм се паднала Mr. Green

Лека нощ, че скоро няма да си легна май  Crazy

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 30 нови отговора. ooooh! ooooh! ooooh!

# 684
  • София
  • Мнения: 6 210
Искам да попитам моето другарче дали списъчето му е подредено по степен на желание, обаче не мога, щото ще се издам. Знам, че някои от нас писаха, но ви призовавам да отговорите пак, за да не се налага да се издавам толкова рано  hahaha!

# 685
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Вени, проверих, не е уточнило. Но сигурно иска всичките.  Wink

# 686
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Тук съм  Hug
Нямам още другарче,но знам,че ако не днес,утре вече ще знам името му.

Нели,не се тревожи мила,ако не успееш сега.Вярвам,че и другите момичета са нетърпеливи като мен,но така емоцията още по-голяма  Heart Eyes чак СМС ....недей.. Blush

Слив,благодаря ти за вниманието към мен  Hug Добре съм аз,дребното сякаш по-малко кашлюка,но забелязах 2 пъпчици..по бузката и ръчичката.Дали Баба Шарка ни налази или е нещо друго незнам.Утре ще отидем следобед при педиатъра на преглед.

И честита ти нова техника   bouquet Само хубави новини да чуваш по нея  Simple Smile

Бъбли,еха заплата.... Party  МноУ готина,нали... Wink
И ти виждам си се поглезила с нови придобивки!

Еви,честита годишнина!Много любов,разбирателство и хармония още дълги години   bouquet
Наздраве!


# 687
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Тук ще благодаря на Мария Ч. за трогателните думи, които ми написа току що на ЛС, Но аз не мога да отговоря. Мария, каква жена си!  Hug Предизвика вълнение и силна емоция в мен. Благодаря ти! Heart Eyes Hug

 Дев, виж си съобщенията, имаш поща.  Hug

# 688
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Хахахаха, и нека купонът да започне СЕГА!   Mr. Green

Аааа, не знам, Вени, опрааааяй се!  Mr. Green

Нелче, чудна ръчица имаш! Аааааххх, какво другарче ми се е паднало!!! Да почвам ли с жокерите? Няяяяма!  Mr. Green

Кали, съжалявам, че днешният слънчев ден е бил за теб работен.

Бъбли, честита първа заплата.

Още неща щях да пиша, ама се развълнувАх. А и ми се завърта главата, в темата мирише като в duty free.  Joy

# 689
  • Берковица
  • Мнения: 475
Нели, не се притеснявай, удоволствието е в очакването.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт