Сладкарничка за книги - тема 40

  • 21 461
  • 710
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 405
Ля-ля-ляяяяяяяяяяяяяяяяя, имам си другарчееееееееееееееееееее  newsm44 newsm44 newsm44

# 661
  • Берковица
  • Мнения: 475
Не съм първа  Mr. Green ама да кажа на другарчето, че имам промяна в списъка "Светлината, която не виждаме" се заменя с новата книга на Сара Адисън Алън, която излиза на 11.05 нещо с ябълка беше, но съм от телефона и не мога да проверя Wink

Нели, тук съм с пуканки Wink
Лофче,  Книжката е  "Ябълково вълшебство"

# 662
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Имам си другарче, имам си другарче... newsm18 newsm18 newsm18

# 663
  • Мнения: 476
Имам си другарче Laughing Ама повече не казвам Hug

# 664
  • Мнения: 1 198
Защо да са те двете? И Точката и Дев също се изявяват като поетеси .. не казвам, не казвам  Crazy Crazy Mr. Green

Благодаря на Нелката най-сърдечно и няма да са достатъчни благодарностите на всички ни!

# 665
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам си невероятно чаровно другарче!!!!
 Heart Eyes

# 666
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Нелка, имаме ли подаряващи си двойки?

# 667
  • София
  • Мнения: 4 910
И аз съм от поетесите, мх, мх  Flutter
Заподозрях те, Бъбълче  Sunglasses

# 668
  • Мнения: 11 003
Хмм, ха сега, де. Няма как да съм се паднала на двама, нали  Flutter
 Joy Joy Joy

И аз си имам другарче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 669
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Скарамушче, какви толкова изречения бе?  ooooh!  newsm78 Кажи за "Щиглецът", че ми е интересно и на мен, все не смея да я взема, не знам дали ще ми хареса. За какво изобщо се разправя в нея  newsm78



Бъб, разкошна е "Щиглецът", аз съм писала хвалебствена ода в съседната тема. Не мога да гарантирам, че на теб ще ти хареса, но за мен е едно от откритията на миналата година  Heart Eyes
Разказва се за начина, по който оцелява (най-вече психически) едно момче след като майка му умира в терористичен атентат. И как изкуството всъщност спасява животи и ни прави по-добри. И това на фона на един Ню Йорк, който ще заобичаш от сърце и един по-различен Лас Вегас, чиито пустинни прашинки пясък буквално ще ти скърцат между зъбите докато четеш. Великолепен стил, абсолютно заслужен "Пулицър".
Айде спирам, че мога да изпиша света по темата, а вие имате на другарчета да се радвате  Laughing

И Скарамуш ще се включи сигурно с цялостно мнение  Laughing

# 670
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ох, остана ми да посетя още шест мадами, но пак не мога да пращам ЛС както предишния път. Ще изчакам малко и ще опитам тогава отново. Нетърпеливите да не ми се сърдят, техниката си каза думата отново.  Thinking Много претоварвам мамата май.  Joy

 Радвате ли се, м? Аз да. И аз имам другарче щотУ.  Mr. Green

# 671
  • Мнения: 11 003
Ами, Нели, така е като разпращаш масови, еднотипни съобщения  hahaha  Hug

# 672
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ами, Нели, така е като разпращаш масови, еднотипни съобщения  hahaha  Hug

 Освен сега тук да обява останалите, пък те да му мислят нататък.  Joy

# 673
  • София
  • Мнения: 6 210
Нели, благодаря ти  Hug!

И аз си имам другарче, но въпреки че сме имали вземане даване с него, пак прекарах известно време в изучаване на списъчето му. Ще пада мислене!

# 674
  • Мнения: 1 198
Кали, ами то .. такова .. няма да ти кажааа, няма да ти кажааа!  Party Crazy Crazy

Има ли вярно как да стане, един човек да се падне на двама? Аз това се чудех, защото нали не сме равен брой участници  newsm78 newsm78

Лу, теб те знам, ама пак ми харесва мнението ти!  Hug Пиши оди, пиши, отдава ти се!  Peace

Нелко, разкош си ти! Ама може и да не е от мамата, а от компютъра ти  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт