Грешки при гримиране

  • 22 526
  • 317
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 892
Аз имам едно, май беше на Буржоа- не ми се става да проверя сега, което така попива в кожата. Като с прибера търкам по 10 мин с ексфолиант да го изчистя.  ooooh!

# 121
  • Мнения: 124
Нямах време да изчета всичко и искам да добавя към грешките, понеже много ама много не ми харесва - фон дьо тен, който не е слят с шията Simple Smile Simple Smile Simple Smile а примерно мацката стъпка като мис свят.
 Rolling Eyes пък между шията и лицето 15 тона разлика

# 122
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Моята кума ходи така.Понеже е много бледа си слага тъмен ФДТ без руж,без червило изобщо само ФДТ и то такъв ,който седи като прекалено напудрен.
А друга позната имам с татуирани вежди и рижоляв цвят на косата.Потресаващо е.Несъзнателно не можеш да откъснеш поглед от веждите.

# 123
  • Мнения: 124
Така е а най лошото, е че те си мислят че изглеждат добре така Stuck Out Tongue

# 124
  • Мнения: 9 991
Аз съм бяла като платно, но пък си се харесвам. Flutter Трудно си намирам цвят да ми пасва, на шията не слагам никога.

# 125
  • Мнения: 18 562
С шията и на мен понякога не ми се получава, включително и днес  Mr. Green
понякога ставам на петна, и аз съм доста бяла и трудно оцелвам цвят, който да не ми тъмнее на кожата
това с очертаването на устните извън контур никога не съм го разбирала, това е било модерно по комунистическо време, не знам защо се прави, отвратително грозно е, особено ако се слага и молив, в цвят, който не се доближава до този на червилото  Laughing

# 126
  • Мнения: 7 325
То не е нужно да си намежеш шията че да ти се събере по гънките, ама да мацнеш на половината бузи и брадичка нещо, което е коренно различно от твоя цвят и да се докараш като с маска си е смешно.

# 127
  • Мнения: 124
Момичета слагайте и на шията, ако не заради естетическия вид, то заради това, че фон дьо тена има подхранващи или хидратиращи свойства действа само на лицето, което в последствие оказва влияние и на шията. Пък и действа колкото и глупаво да ви звучи като предпазител от слънцето- казвала ми го е дерматоложка Simple Smile Ако пък се чувствате добре и така- недейте важното да сте усмихнати  Peace

# 128
  • Мнения: 18 562
Да, това, че предпазва кожата е напълно вярно, действа един вид като защитна бариера.
Не мога аз да не слагам и на шията, защото разлика неизбежно ще има.

# 129
  • Мнения: 8 809
Шията ми е проблем, набръчква се. Ще следя, може да се появи нещо, което да ми подскаже как да прикрия дефекта през лятото.

# 130
  • София
  • Мнения: 5 499
Шията ми е проблем, набръчква се. Ще следя, може да се появи нещо, което да ми подскаже как да прикрия дефекта през лятото.

Ето така - сега са модерни големите. И човек се заглежда в тях, вместо в шията. Wink Peace



# 131
  • Мнения: 18 562
Обожавам тези големите колиета, много са шик сега. Интересното е, че преди никога не съм ги харесвала, но сега е обратното.Сдобих се с такова  ръчна избаротка, уникално и си го нося с кеф.
Междудругото гримовете на снимката са естествени и хубави, само този на джей Ло е по-силен, но пак е хубав. Този на Джесика обаче не ми допада, твърде неглиже, по-скоро т.нар. no make up make up

# 132
  • София
  • Мнения: 5 499
Обожавам тези големите колиета, много са шик сега. Интересното е, че преди никога не съм ги харесвала, но сега е обратното.Сдобих се с такова  ръчна избаротка, уникално и си го нося с кеф.
Междудругото гримовете на снимката са естествени и хубави, само този на джей Ло е по-силен, но пак е хубав. Този на Джесика обаче не ми допада, твърде неглиже, по-скоро т.нар. no make up make up


Ами това е то за мен, истинското майсторство. Да имаш грим, ама да изглеждаш естествена. А тия натопорчени с тъмен или както им казват "опушен" ФДТ и грим мадами си личат, че са с грим от 1000 км....и че са хаймейнтнънс, да не казвам другата думичка, че ми е неприятна.

# 133
  • Мнения: 18 562
Това е изкуството на грима,да. И като се загледаш в снимки на холивудските знаменитости и нашите "звезди" разликата е огромна в стиливо отношение. Не знам защо е толкова фрапиращо, но вместо да се учат от тях те се правят на маймуни.Аз много харесвам точно този тип естествен грим, грим, "без грим".

# 134
  • София
  • Мнения: 38 524
Леле, днес Виктория Петрова на какво я бяха направили с черни сенки по целия клепач, чак до веждите - направо ужас!
Не за Хелоуийн, ами за никъде не ставаше!

И аз обичам "грим без грим", даже приятелки едно време са ми правили забележка защо вечер не се гримирам по-забележимо.

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 22:02 от L'Agent

Общи условия

Активация на акаунт