може ли бременна жена да пие бира

  • 30 906
  • 215
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 196
Малко е смешно вече... чак пък да залагам здравето на бебето на руска рулетка... нещо май сами не си ги вярвате тия глупости

# 106
  • Мнения: 58
Аман от дървени философи

# 107
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да мислиш за здравето на детето ти, което е зависимо изцяло от твоите решения не е дървена философия, но да си угаждаш и то за някакъв алкохол при положение, че носиш дете, е това само алкохолиците го могат. Толкова не можеш да кажеш не за 9 месеца.

# 108
  • Мнения: 58
Мисля до термина си да отида в гората на чист въздух, че в града въздуха е много мръсен и видиш ли ще си уморя детето. Пък и каквото намеря за хапване ще е био без ГМО. Ще си взема и една саксия като родя да си отгледам детето в нея!

# 109
  • Мнения: 196
Идвам и аз. Иначе съм безотговорна майка и не ми пука за бебето.

# 110
  • Мнения: 52
Безалкохолна може, но разбира се в ограничени количества, а не цяла.

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И за да не е в саксия, трябва да си го поливате още от сега с алкохол, че да свиква с това, което го чака цял живот - секс, наркотици и рокендрол.

# 112
  • Мнения: 102
Брей значи аз съм най-голямата грешница...  Ходих на дискотека, пих уиски, пих и бира, пих и вино дори и пуших от време на време преди пет години когато забременях и ела да видиш сина ми сега как бяга и играе с другите деца без да личи какво е правила майка му преди да се роди

# 113
  • Мнения: 58
Брей значи аз съм най-голямата грешница...  Ходих на дискотека, пих уиски, пих и бира, пих и вино дори и пуших от време на време преди пет години когато забременях и ела да видиш сина ми сега как бяга и играе с другите деца без да личи какво е правила майка му преди да се роди

Ако и кафе си пила по-добре отиди да запалиш свещ, ноооо да не вземеш някоя от 20 стотинки  Naughty Вземи най-голямата  Joy

# 114
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Брей значи аз съм най-голямата грешница...  Ходих на дискотека, пих уиски, пих и бира, пих и вино дори и пуших от време на време преди пет години когато забременях и ела да видиш сина ми сега как бяга и играе с другите деца без да личи какво е правила майка му преди да се роди
За следващото да не забравиш да повториш.

# 115
  • Мнения: 102
Брей значи аз съм най-голямата грешница...  Ходих на дискотека, пих уиски, пих и бира, пих и вино дори и пуших от време на време преди пет години когато забременях и ела да видиш сина ми сега как бяга и играе с другите деца без да личи какво е правила майка му преди да се роди
За следващото да не забравиш да повториш.
  Да, дори п преди шест месеца го родих и пак е здраво

# 116
  • София
  • Мнения: 11 532
Брей значи аз съм най-голямата грешница...  Ходих на дискотека, пих уиски, пих и бира, пих и вино дори и пуших от време на време преди пет години когато забременях и ела да видиш сина ми сега как бяга и играе с другите деца без да личи какво е правила майка му преди да се роди
За следващото да не забравиш да повториш.
  Да, дори п преди шест месеца го родих и пак е здраво
Shocked #Crazy Едно голямо браво.

# 117
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Да, дори п преди шест месеца го родих и пак е здраво
Медал дадоха ли ти? Вписаха ли те в регистъра на майки-героини?

# 118
  • Мнения: 102
... Да, дори п преди шест месеца го родих и пак е здраво
Медал дадоха ли ти? Вписаха ли те в регистъра на майки-героини?
Да и знаеш ли, в книгата на Гинес дори ме вписаха

# 119
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Браво, гордеем се с теб. newsm18

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт