Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 743 906
  • 18 059
  •   2
Отговори
# 4 350
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
Защо има препратка към старата версия, ако тя не работи?

# 4 351
  • Мнения: 36 163
Моля, нека тази тема остане за въпроси към модераторите и администраторите.
В групата има тема, посветена на новата версия - http://www.bg-mamma.com/?topic=985958

# 4 352
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Аз искам да попитам има ли вариант да ми излизат последно нечетените отговори в темите,а не да ме изпраща директно на последното мнение?

# 4 353
  • Мнения: 28 183
Как да сложа снимка с адрес - с иконата се отваря прозорец, слагам адреса и после какво?

# 4 354
  • sofia
  • Мнения: 726
Какъв е смисъла от тема, посветена на новата версия, като никой не отговаря на потребителите, които пишат там? Няма чуваемост, няма диалог, никакъв интерес към мненията на хората, безразлично ли ви е?

# 4 355
  • София
  • Мнения: 7 977
Аз също си мисля, че мълчанието от страна на собствениците и администраторите на форума в темата за новата визия на форума носи само негативи. Повечето оплаквания са от неразбиране. Например всички очакват, че камбанката е за нови отговори на следените теми, а някои дори не подозират, че зад трите линии горе в ляво се крие меню (там са и новите отговори). При поставянето а снимка, хората се стъписват, защото има коренна промяна и вече мажеш да качиш снимка директно в сайта на форума и т.н.

Водете диалог, така ще свършите по-полезна работа.

# 4 356
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
В старата версия ми седят 2 известия за следени теми, проверих, не ми изписва нищо като нови отговори. Цъкнах на новата ви камбана, сега съвсем всичко изчезна. Какъв е начина да си следи човек темите, в които пише или са му интересни?

# 4 357
  • София
  • Мнения: 7 977
В старата версия ми седят 2 известия за следени теми, проверих, не ми изписва нищо като нови отговори. Цъкнах на новата ви камбана, сега съвсем всичко изчезна. Какъв е начина да си следи човек темите, в които пише или са му интересни?

Известията за следените теми не са зад камбанката, а горе в ляво като натиснете трите линии ще видите в менюто новите отговори на следените от вас теми.

# 4 358
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
В старата версия ми седят 2 известия за следени теми, проверих, не ми изписва нищо като нови отговори. Цъкнах на новата ви камбана, сега съвсем всичко изчезна. Какъв е начина да си следи човек темите, в които пише или са му интересни?

Известията за следените теми не са зад камбанката, а горе в ляво като натиснете трите линии ще видите в менюто новите отговори на следените от вас теми.

Благодаря и на двете места цъкнах. Преди в старата версия си беше супер удобно, сега и от там изчезна

# 4 359
  • Мнения: 4 188
Това е цяло цъкане повече, че и две:shock: Нали е за улесняване, не за затрудняване.

# 4 360
  • Мнения: 4 291
 Не виждам Кредор в новата версия. Къде е?

# 4 361
  • Мнения: 10 874
Как да сложа снимка с адрес - с иконата се отваря прозорец, слагам адреса и после какво?
Натискаш Enter.

# 4 362
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
В новата версия как мога да кача снимка от дадена страница?Няма го това , за да вмъкна изображение.

# 4 363
  • Мнения: 46 640
В новата версия как мога да кача снимка от дадена страница?Няма го това , за да вмъкна изображение.

Прилича на фотоапаратче, ето го:
Скрит текст:

# 4 364
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Да това го видях,но може да се качва само от компютър  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт