Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 722 593
  • 17 882
  •   5
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 323
Оправени са проблемите с въвеждането и изчислението на възрастта на децата в потребителските профили.

Коригирана е и са отстранени грешките и пропуските във функцията "Публикувай като анонимен".

Направени са промени по отношение на стабилността на системата.
Моля, в случай че засечете грешка 500, сигнализирайте тук с указване на точния час.

Благодаря и пожелавам приятни и усмихнати почивни дни!

# 61
  • Мнения: 4 569
Защо не мога да пусна тема като анонимен?

# 62
  • Мнения: 6 323
Моля за уточнение на "не мога".
Системата дава някаква грешка, срещате някакви трудности при ползването или не намирате къде е опцията?

Когато публикувате, под полето за текст има "Допълнителни опции" и чекбокс "Публикувай като анонимен". Тази опция е достъпна от около година и половина.

# 63
  • Мнения: 4 569
При писане на пост мога да съм Анонимен.  Peace

Искам да пусна нова тема като Анонимен. Под емотиконите има само

Известявай ме за нови отговори.    
Върни се в тази тема.    
Не използвай усмивки


Няма го четвъртото  - Публикувай като анонимен.

# 64
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Направени са промени по отношение на стабилността на системата.
Моля, в случай че засечете грешка 500, сигнализирайте тук с указване на точния час.

500 - Internal Server Error в 21:54ч. българско време. Peace

# 65
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Моля, в случай че засечете грешка 500, сигнализирайте тук с указване на точния час.
Грешка 500 в 21:54 за около минута. Влизам през мобилната, ако има значение!  Peace

# 66
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
При мен също.

# 67
  • Мнения: 6 604
Моля, в случай че засечете грешка 500, сигнализирайте тук с указване на точния час.
Грешка 500 в 21:54 за около минута. Влизам през мобилната, ако има значение!  Peace

21:53. Също през мобилната.

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бих искала да попитам има ли някакъв поне минимален шанс да бъде спряно своеволието и безпардонността и абсолютната лигавщина, граничеща с ..... на потребител rainbow2012?
Има ли едно мнение което да е конкретно по темата в която е решила да се изходи, а чашата съвсем е преляла, когато в темата за бебето тя се търкаля от смях:

Отдавна е измислено...бебето при майката или със стъклена преграда. Да се въведе във всички болници и толкоз
Joy Joy Joy

# 69
  • София
  • Мнения: 5 605
И в много други теми! Подкрепям тук Лиляна! И аз моля да се обърне внимание!
И да попитам: през мобилния ми се зарежда сайта само като бял екран от около 2 часа насам. Всички останали сайтове се зареждат нормално. Малко помощ какъв може да е проблема?

# 70
  • Мнения: X
Моля, в случай че засечете грешка 500, сигнализирайте тук с указване на точния час.
Грешка 500 в 21:54 за около минута. Влизам през мобилната, ако има значение!  Peace

21:53. Също през мобилната.

И при мен горе-долу тогава се случи през мобилната.

# 71
  • Мнения: 2
Здравеите,
какво става с онлайн магазина на БГ-Мама: не могат да се купуват книги- излиза грешка 404...

# 72
  • Мнения: 495
От вчера на обяд не получавам известия на email-а за нови отговори на следените теми.
Пощата, която ползвам е abv.
Не съм променяла нищо по настройките за известяване, къде може да е проблема?

# 73
  • Мнения: 7 690
Влизам да отбележа същото. Не получавам известия чрез мейл и за нови пуснати теми, не само за отговори в следени вече такива.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт