Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 733 635
  • 17 966
  •   1
Отговори
# 4 365
  • Мнения: X
Да това го видях,но може да се качва само от компютър  Thinking
Най-отдолу може да се въведе URL адрес.

# 4 366
  • София
  • Мнения: 7 945
Превъртете надолу екрана и ще видите и мястото за линка

# 4 367
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Да това го видях,но може да се качва само от компютър  Thinking
Най-отдолу може да се въведе URL адрес.

И това не е активно,но не мога и от лаптопа да кача Rolling Eyes Явно има проблем,защото ми излиза,че услугата не е достъпна.

# 4 368
  • Мнения: 28 129
Да това го видях,но може да се качва само от компютър  Thinking
Най-отдолу може да се въведе URL адрес.

И това не е активно,но не мога и от лаптопа да кача Rolling Eyes Явно има проблем,защото ми излиза,че услугата не е достъпна.
Пробвах в две теми - "функцията е недостъпна"

# 4 369
  • Мнения: 17 546
Е... доизкусурява се... Така ще е дни наред докато всички писъци бъдат удовлетворени! Що ви трябваше, и вие не знаете, ама луд умора нЕма. (това към творците на тая лудница)

# 4 370
  • София
  • Мнения: 44 245
Колко следва да е новият аватар, за да изпълва полето напълно - 200х200 пиксела ли? Преди беше 160х200...

# 4 371
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Колко следва да е новият аватар, за да изпълва полето напълно - 200х200 пиксела ли? Преди беше 160х200...

И мен ме интересуват размерите за аватарите и съответно за подписите Hands V

# 4 372
  • Мнения: 22 036
Може ли да ми кажете къде да намеря кредора и дали го има в новата версия. Предпочитам я, а поне около месец няма да имам кирилизиран компЮтър.

# 4 373
  • Мнения: 1 776
Здравейте Simple Smile може ли да Ви помоля да бъде махнат email адресът ми от профила , не искам да се вижда , преди не излизаше . Разгледах опциите за редакриране на профила , но не мога да се ориентирам , отскоро съм във форума и някои неща не са ми ясни Simple Smile Благодаря

# 4 374
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Само Вие го виждате, за другите е скрит, току-що проверих. Peace

# 4 375
  • Мнения: 36 053
Имейлът Ви не може да бъде премахнат от профила Ви, но е скрит и е видим само за Вас, администратори и модератори.

# 4 376
  • Мнения: 1 776
О,чудесно !!! Много Ви благодаря за труда , който си направихте

# 4 377
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Колко следва да е новият аватар, за да изпълва полето напълно - 200х200 пиксела ли? Преди беше 160х200...
Достатъчно е да е квадратен за да запълни полето. Реално размерите са 120/120 px.

В новата верия не е предвидено използването на кредор.
Качването на кирилица на който и да е компютър е възможно и относително просто. Ако имате затруднения, пишете ми на ЛС.

Последна редакция: ср, 12 юли 2017, 15:42 от Tatti

# 4 378
  • Мнения: 4 291
Сложно е да има Кредор ли? След 100 промени уж за усобство махате наистина удобни функции.  На мен ми е забранено да качвам каквото и да на компютъра който ползвам през по-голямата частт от времето. Знам, че не е важен моят случай, просто давам пример, може би има и други.

# 4 379
  • Мнения: 78
Здравейте, не мога да създам "нова тема" в раздел Обяви\ Частни уроци. Излиза ми съобщение:

"Грешка!
Съжалявам, нямате право да публикувате мнения в този форум."

Каква е причината?


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт