Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-7

  • 131 542
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 129
Записаха ми час при д-р Кайрякова. Няма никакви отзиви за нея в темата. Blush

Да се опитам да сменя с д-р Михова ли?

Д-р Кайрякова е добър специалист - имам познати които се следят при нея.

# 736
  • София
  • Мнения: 30 209
Записаха ми час при д-р Кайрякова. Няма никакви отзиви за нея в темата. Blush

Да се опитам да сменя с д-р Михова ли?

Д-р Кайрякова е добър специалист - имам познати които се следят при нея.


Така ли? Благодаря много за информацията. Peace Тук в темата почти няма отзиви за нея, а повечето са били при д-р Михова, затова съм леко объркана. Blush

Ще изчакам още малко и ще реша, дали да сменя часа за д-р Кайрякова, за да не вземам емоционални решения.

# 737
  • Мнения: 129
Според мене е излишно. Д-р Михова е също много добра със сигурност.
До колкото знам Доктор Кайрякова е нова в болницата, но има опит преди това.
Като цяло много пъти го казвам (минавала съм през много лекари в Надежда, няма лош лекар от тях, поне по мои впечатления).
Важно е да задавате въпросите си без да се притеснявате , защото лекарите не винаги знаят какво ни е в главите.
Също така, понякога е добре да останете при лекаря при който са ви разпределили, защото той е по-малко натоварен - според мен ще е по-лесно и за вас да се следите и да не чакате по-дълго.
Ако пък нещо не сте доволни, винаги може да смените лекар.

Simple Smile
Успех!

# 738
  • София
  • Мнения: 30 209
Denitsa90, много благодаря за успокоителните думи. bouquet

Както вече писах, държа да е внимателна и да обяснява, че аз по принцип си падам малко паника и ако докторът е троснат, се притеснявам още повече. Blush

# 739
  • София
  • Мнения: 183
Аз раждах при Кайрякова и съм доволна. Внимателна беше. Но други впечатления нямам. Михова също е много добър специалист. И аз мисля, че при когото и да си, няма да имаш проблеми.

# 740
  • София
  • Мнения: 30 209
Аз раждах при Кайрякова и съм доволна. Внимателна беше. Но други впечатления нямам. Михова също е много добър специалист. И аз мисля, че при когото и да си, няма да имаш проблеми.

Много благодаря. Peace

По-скоро ме притеснява това, че Кайрякова е нова, а за Михова се знае, че е добра.
Може пък К. да ми е на късмет. Thinking

# 741
  • Мнения: 514
missence, както са ти казали, всички лекари са добри и са с опит. Не зная за кога ти е часа, но ако искаш да смениш лекаря, имай предвид, че за д-р Михова се записват по-отраничко часове, защото е много ангажирана с феталните морфологии и прегледи на бременни Wink

# 742
  • София
  • Мнения: 30 209
missence, както са ти казали, всички лекари са добри и са с опит. Не зная за кога ти е часа, но ако искаш да смениш лекаря, имай предвид, че за д-р Михова се записват по-отраничко часове, защото е много ангажирана с феталните морфологии и прегледи на бременни Wink

за втората седмица на март ми е часа.

# 743
  • Мнения: 219
Момичета,имам час при др Ослеков.и искам да ви попитам за впечатления от него и.дали.мога директно да подходя с него? Освен на преглед искам да ми пусне фсх за фонда и цитонамазка и мб.проблемът е,че.фондът,към който съм осигурена не поема профилактични прегледи и стерилитетни случаи...та си миклех директно да му обясня как стоят нещата при мен

# 744
  • Мнения: 129
Родих в Надежда. Няма друг такъв екип. Бях при доктор Кайрякова. Уникална жена. Доктор кръстев също. КАКТО И ИЛИЯНА, БЕЗ КОЯТО БЯХ ЗАГУБЕНА Simple Smile Имах нормално раждане, наложи се епидурална накрая но родих без разкъсване и никакви проблеми, приеха ме в 3 следобед, а бебо проплака в 7 и 30 следобед, благодарение на грижите ня екипа и моят приятел. Нямам нито една забележка, просто хора работещи в екип.

# 745
  • Мнения: 514
 
azjenata, какво точно имаш предвид с това да подходиш директно с доктора и да му обясниш как стоят нещата с теб? според мен ако осигурителният ти фонд не поема подобен вид прегледи, прегледът и изследванията, които искаш, би следвало да се заплатят от теб. Rolling Eyes   

# 746
  • Мнения: 846
Запис да не ви изпусна, че гледам идва нова темичка, много обмислям тази болница...

# 747
  • Мнения: 219
Ная,за човек,който е дал много пари по арт процедури и му предстоят още такива всеки лев е ценен.. за мен 50лв преглед+хормони към 80лв+цитонамазка и микробиология 40 са си пари😀

# 748
  • Мнения: 514
azjenata, след 5 опита зад гърба си много добре те разбирам. По-добре се обади предварително в болницата /на информация/ и ги попитай колко ще ти струва прегледа и изследванията, може ли да ползваш направление по здравна каса и т.н.,за да си подготвена. Отделно, ако имаш репродуктивни проблеми, е добре да си запишеш час и при репродуктивните специалисти.
Успех!  Peace

# 749
  • София
  • Мнения: 1 641
Аз пък имам ужасно лоши впечатления за др Кайрякова - водеше ми жк-то в Св. София, по-претупана жк едва ли има и по провинцията. Добре, че си карах нормална бременност. Напусна без да предупреди пациентите си и си смених следящото аг с нейн колега - в пъти по-добър, внимателен и подробен.
Бях решила да раждам в Надежда и при записан час за преглед при др Кръстев попадам на Кайрякова - зле ми стана!
Бях на преглед на термин и тя ми индуцира раждането, без да ме пита съгласна ли съм!
Внимавайте с нея, аз не я харесвам като лекар и отношение към пациента.

Общи условия

Активация на акаунт