Любители на Котки Тема 94

  • 33 846
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 268
Не не виждам кървене, много се притесних.... По късно сме на доктор, благодаря ви за информацията

# 616
  • София
  • Мнения: 4 714
Не не виждам кървене, много се притесних.... По късно сме на доктор, благодаря ви за информацията

Не се притеснявай!!! Ще живее!!! Hug

# 617
  • Мнения: 268
 Heart Eyes Благодаря отново за информацията :*

# 618
  • София
  • Мнения: 4 714
Heart Eyes Благодаря отново за информацията :*

 Heart Eyes

# 619
  • Мнения: 2 536
Майче, много съжалявам за миличката душичка, прегръщам те! Hug

Бтв, тая сутрин Лъки още в 6,30 скачаше по вратата, никога не го е правил, помислих, че му има нещо, а като станах в 7.30 се сцепихме от игра, пълен беше с енергия.

# 620
  • Мнения: 268
Ходихме до вет. би му инжекция против повръщане и още 2 мисля, че някакъв антибиотик. Каза че раната зараства добре и най-вероятно е чревна инфекция щом повръща и има разтройство. Ще следим котьо и ще видим дали ще се наложат още инжекции.

# 621
  • Мнения: 216
Здравейте имаме мъжка персийска котка на 5г в къщи сме пред чудене дали да го кастрираме.Мъжът ми и сина не искат и на мен ми е жал ,но чух че ако се кастрира няма да има бъдещи проблеми с бъбреците Има ли нещо вярно?

# 622
  • Мнения: 3 248
Кастрацията не е свързана с проблемите с бъбреците. Основен виновник е неправилното хранене. Кастрацията би помогнала за проблеми свързани с маркиране/разгонване.

# 623
  • Мнения: 216
Кастрацията не е свързана с проблемите с бъбреците. Основен виновник е неправилното хранене. Кастрацията би помогнала за проблеми свързани с маркиране/разгонване.
   Благодаря много .Много ме е страх като разбрах че мъжките са предразположени към бъбречни проблеми.Само роял канин персиян яде много рядко банан и топено сирене президент колкото грахово зърно от топеното.Нашия вет ни обясни че като се кастрира каналчето се разширява и камъните по лесно преминават

# 624
  • Мнения: 3 331
Златинка си е отишла Cry Съжалявам, Майче, поне няма да се мъчи повече душичката.

# 625
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 036
Мъжките са предразположени към запушвания на уретера. Peace
От бъбречни проблеми страдат и женските.
Кастрацията е за препоръчване и при двата пола. Хем животното е по-спокойно, като не го гони нагон, който не може да задоволи, хем стопаните са спокойни.
Кастрирай, не се чуди! Peace

# 626
  • София
  • Мнения: 4 714
DreamComeTrue, благодаря за прегръдката. Hug

addicted2U, странното е, че в последните дни беше весела и папкаше доста. Не се мъчи. Отиде си и на светъл празник.

Искам да помоля всички момичета тук.
Пускайте по-често снимчици, та да се разтушавам чрез вашите сладури. Praynig Praynig Praynig

# 627
  • Мнения: 268
http://desito00.snimka.bg/animals/.771484

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 20:19 от desito92

# 628
  • Мнения: 268
НеЗнам дали успях да кача снимка това ми е първи опит. Снимката е стара вече сме малко по-големи

# 629
  • Варна
  • Мнения: 6 337
Маци-Златинка!  Cry
Майче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт