Shadowhunters (Реликвите на смъртните) - сериал на ABC Family

  • 69 033
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ето ги и Алек и Люк. Don't kill the messenger. Simple Smile
Matthew Daddario

Isaiah Mustafa

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Оф, нямам спомен Люк да е чернокож ooooh! Аман Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Може постоянно да си го представям как рекламира аромат за мъже яздещ кон Grinning

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Оф, нямам спомен Люк да е чернокож ooooh! Аман Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

И аз и ми  е странно .

# 33
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз го видях тоя Люк  Crossing Arms ама след Ейдън никой няма да ми хареса, то е ясно  Sunglasses

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796


Готино. Мисля, че има някакъв баланс около главните - Джейс, Клеъри, Алек... Във филма Алек ми беше по-готин и по-мъжествен, което постоянно ми противоречеше с това, което съм си изградила като образ докато четях книгите. Сега ми се струва по-добре.

Яд ме е като дават роли на чернокожи на образи, които не са такива. Тази политическа коректност ме дразни, особено когато е еднопосочна. В рекламите на Империя, сериала, не видях някой бял да се разхожда Crossing Arms

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Вече рус, а тя с оригиналния си червен цвят на косата

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
Следва уточнението, че той не е нещастен, понеже е рус, а понеже му е първия ден на тренировки и всичко го боли Simple Smile

# 37
  • DE
  • Мнения: 9 068
Оф, ще пуфтя. Тези двамата изобщо не ми се вписват в представата за Джейс и Клеъри. Защо просто не взеха актьорският състав от филма с малки изключения и да направят сериал. Плюс задължително добър сценарист, различен от първият  Peace

# 38
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защото не става просто така, да им се обадят и да ги наемат. Първо хонорара само на Лили Колинс за един епизод ще стигне за заснемането на половин сезон. Освен това актьори от нейния ранг са заети с други неща и не могат да се посветят на един проект евентуално с години. Ако всичко е наред и сериалът просъществува, те биха могли без проблем да съберат всичките шест книги в два сезона, действието така или иначе се развива в рамките на шест месеца, с петмесечна пауза между две от книгите. Оттам нататък вероятно ще е свободно съчинение по темата, и ако Лили Колинс реши да напусне, Клеъри ще трябва да умре. Още повече че това е втори опит на провален филм, с който са си изгубили времето. Единствения актьор, който реално може да се навие да играе в сериала, е Годфри Гао, той така или иначе няма нищо по интересно за правене в момента, а и такъв тип сериал би му помогнал в кариерата, но не вярвам да стане.

# 39
  • DE
  • Мнения: 9 068
Наясно съм как стоят нещата, просто си разсъждавах на глас. Лили не ми бе правдоподобен образ, нито майка и. Имах предвид основния мъжки каст без Алек. А колкото до Годфри, човека е толкова популярен на изток, че съм сигурна, че няма да скучае  Flutter въпреки, че скоро не съм го засичала по източните ширини. Може да му се порадвате тук http://en.wikipedia.org/wiki/The_Queen_of_SOP добре му се получи ролята. Пусто тези азиатци какво толкова се напъват да се набутат в англоговорящи филми. Макар че повечето пъти успеха е толкова посредствен  ooooh!

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Оф, ще пуфтя. Тези двамата изобщо не ми се вписват в представата за Джейс и Клеъри. Защо просто не взеха актьорският състав от филма с малки изключения и да направят сериал. Плюс задължително добър сценарист, различен от първият  Peace

Никой от филма не ми падна на сърце. Затова и не съм го гледала втори път, за да затвърдя, или не, усещането си.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Следва уточнението, че той не е нещастен, понеже е рус, а понеже му е първия ден на тренировки и всичко го боли Simple Smile
Точно щях да питам защо е нещастен  hahaha
Вече съм на шеста книга. Кажете, че ще ликвидират Себастиян не мога да го търпя  #2gunfire
До началото на филма ще свърша книгите  Party

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз още не съм си причинила 6та книга. Сега съм командировала първите 5 на свекърва ми, жената е много доволна  Mr. Green

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Аз още не съм си причинила 6та книга. Сега съм командировала първите 5 на свекърва ми, жената е много доволна  Mr. Green

И при мен така. Даже имам някакъв спомен, докато четях петата книга, че авторката можеше, ако искаше, да сложи край на сагата Себастиян и Джейс още в нея. Но смътен спомен ми е . И Себастиян да се спасили, или нещо подобно. А де. Книгите след третата ги четях с огромни паузи и насила. Днес гледах дебелата книга пред себе си докато посягах да си сложа новите придобивки Laughing

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
В шеста книга
Скрит текст:
Джейс получава силата на оня меч, и дефакто се превръща в бомба със закъснител, има там разни драми щото не могат да се целуват с Клеъри, после цялата компания барабар със Саймън заминават за Ада, накрая има един безкрайно неубедителен момент където Себастиян иска Клеъри да е кралица на Ада заедно с него, и решава, че му е скучно да завзема Идрис и ще си остане в Ада, ако Клеъри остане с него, тя естествено се съгласява, а после
Скрит текст:
се оказва, че Клеъри някакси е успяла да събере оная енергия от края на пета книга, дето беше в онзи меч, а после в Джейс, в друг меч, с който успяха да унищожат злото в Себастиян, обаче, ако си спомняте,
Скрит текст:
човек може да оцелее само ако има достатъчно добро в него, а в Себастиян няма, и той умира. Междувременно прозорецът към нормалния свят се затваря и те остават затворени в Ада, обаче
Скрит текст:
Магнус вика баща си на помощ, който се оказва един от великите демони, и баща му поставя ултиматум, че ще пусне всички да си ходят, ако Магнус му даде безсмъртието си. Обаче тъй като е на дост агодини, като го направи, ще умре, и той се съгласява да се жертва, но в последния момент
Скрит текст:
Саймън се сеща, че също е безсмъртен, и демонът взима неговото безсмъртие, заедно с всички спомени на Саймън за последните шест месеца и изобщо за Клеъри, и ги връща всичките в нормалния свят, и те, естествено, намират начин да напомнят на Саймън какво се е случило. Тъй като той вече не е вампир, той започва обучение за Ловец. А, и Джейс и Клеъри
Скрит текст:
правят секс
в една пещера.
И толкова. Включват и нови герои за да ни зарибяват за следващата поредица, както и има няколко препратки към другата поредица, които обаче няма как да разбереш, ако не си я чел. Те са толкова очевидни, че няма как да пропуснеш, че са някакви препратки, ама не знаеш към какво.

Общи условия

Активация на акаунт