Shadowhunters (Реликвите на смъртните) - сериал на ABC Family

  • 69 027
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796

О, божеееее ooooh! Тази книга ще събира прах още време Crossing Arms

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Скрит текст:
А, и Джейс и Клеъри
Скрит текст:
правят секс
в една пещера.
Е най сетне  hahaha Вече се бях отчаяла  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 779
А що не казвате, че има друга тема, а?

Всъщност така, както го описа Малката Госпожица Мърморана изглежда доста фантасмагорично, но книгата беше в пъти по-добра от другите две. Накрая завърши и логично, а препратките към другите поредици мен ме радваха, защото Устройствата си ги обичам много. Ще видим какво ще сътвори с поредицата с Ема, че й забравих името.

Рали, време ти е вече, докога  Mr. Green

Относно каста, аз не съм особено доволна... Лили си я обичам много и бях доволна с нея в ролята, тази малката ми изглежда много оранжева  newsm78 Алек, Изи и Саймън са пълна комедия. А колкото до Люк, на мен ми е неправдоподобно от ирландец да минеш на афроамериканец, но нямам против. Колко бели холивудски чада играят какви ли не раси...

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Рали, време ти е вече, докога  Mr. Green

Да стискаме палци да се справят със сериала и може и да дочета поредицата  bouquet Доста време влачех и Адските устройства. Там пък финала толкова изсмукан ми беше, че още ми горчи и ни една сълза не пролях Crossing Arms

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Фантасмагорично, ама точно така си беше. Има проблясъци жената, не е като да няма, ама има сериозна нужда от добър редактор. Такъв, дето ще се усети, че не може в едната сцена да влизаш през задната врата, а в следващата къщата да няма заден изход.

# 50
  • Мнения: 2 779
Фантасмагорично, ама точно така си беше. Има проблясъци жената, не е като да няма, ама има сериозна нужда от добър редактор. Такъв, дето ще се усети, че не може в едната сцена да влизаш през задната врата, а в следващата къщата да няма заден изход.

Не казвам, че не е било така Simple Smile Това за вратите не го помня, но най-абсурдната история евър беше апартамента на Валънтайн. Ей, как й го роди главата това...

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кои врати?

А, да, апартамента беше доста тъп. В смисъл, не може просто да сътвориш такъв елемент и всичко да е наред. Малко не и стига акъла да съчетае нещата... Така или иначе вече беше пробутала идеята за място, в което се влиза от различни места, като Града от кости и царството на елфите... Защо просто не обясни въпросната къща като друго такова място,а трябва да създава цяла нова магическа идея... И то тъпа.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 313
О този апартамент наистина беше тъп  ooooh! Пътуваха си из държавите с апартамента   #Crazy Направо все едно е килимчето на Аладин  hahaha

# 53
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Като the lost room ми звучи , само че не е било  измерения, а в различни държави  : Laughing

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 13:03 от Tiffany Aching

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796

Само Клеъри я няма

# 55
  • Мнения: 1 162
Още ми изглеждат странно и не мога да ги възприема Simple Smile Сякаш с каста на филма свикнах по-лесно  Simple Smile

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Бяха по-известни от тези може би

# 57
  • Мнения: 1 162
Може и на това да се е дължало. Поне 5-ма познавах от други проекти. Сега не знам никой. Чакам с нетърпение да разбера кои ще са Валънтайн и Магнус.

# 58
  • Мнения: 2 779
На мен са ми безлични, нищо не ме впечатлява на пръв поглед.

# 59
  • DE
  • Мнения: 9 068
Но защо и в двата проекта Изабела е такова незабележително миньонче  newsm78 Съвсем не отговаря на описанието и в книгата. Новият Джейс няма нужната доза перверзия  Blush
Макар, че като ги гримират и сложат костюмите се получава съвсем друга картинка  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт