Професия кукла

  • 66 437
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 547
Касито,ти нали не се впечатляваш от забележките й?Нали?
Те тия са най-поддържани,излелите от обора.Това без външност е кръгла нула.Затва драпа у фитнеса 24/7.

Не, а я пращам на фитнес, защото по моите критерии са започнали да й втасват козунаците.

# 136
  • Мнения: X
Амчи тва с очите е ген, мога да ви кажа аз.
Който си го има, си го има. bowuu
А сравнението между Лили Иванова и 50 годишните е мега култово.

# 137
  • София
  • Мнения: 5 499
Виж, шегата на страна, но сега около него се навъртат млади момчета. Не за секс. Това са новите кифли, вика татенцето. Въртят, сукат, четки му правят, лустросват му самочувствието за по едно уиски и вечер в приятна женска компания.

Той ли е приятната женска компания? Money

Той е гаранцията, че ще я има.

Хех, гаранция Франция. Човекът в 21 вече със сигурност придремва...А пък през това време младите мацки:

# 138
  • София
  • Мнения: 12 374
Таис, и от същата приказка, ти си взела малко кюфтета от сватба на кума ,да донесеш на нас тук във форума,но едно куче те срещнало по пътя и ти си му ги предала доброволно, та за нас кюфтета от въпросната сватба не остали.... Laughing

На колко чаши си  Laughing  Hug

# 139
  • Мнения: 2 099
Е що бре?Сега ако видите Лилито в гръб,колко ще й дадете?Аз я видях на живо и реших,че е на около 30.После се обърна и видях,че е Лили Иванова.Даже разменихме поглед,поздравих я.
Както й да е.Дай боже всекиму да запази младежкия си вид и плам!

# 140
  • Мнения: X
Недостижима е Лили Иванова.
Извинявам се за нахалния въпрос, но не успя ли да видиш чантата й..... Embarassed освен погледа й.
ЕрмЕ ли е била, или Долче и  Габавана.

Последна редакция: сб, 25 апр 2015, 22:10 от Анонимен

# 141
  • София
  • Мнения: 3 474
Е, това е все пак Лили Иванова, не е Вики Бекъм.
Може и да е велика, но има потресающо лош вкус.

# 142
  • Мнения: 2 099
Не,чантата не я огледах.Направи ми впечатление в гръб косата й-плътна и много красиво русо.После слабата и стегната фигура.После се обърна и аз се спекох.Не очаквах точно Лили.Определено е поддържана жена.Даже и дрехите й не помня,нещо деним беше.За детайли,забрави да помня,аз не обръщам много внимание на облеклото.

# 143
  • Мнения: X
Защо й е било на Рибозом да я гледа в очите...Очи като очи.
 Confused
Поне към чантата да я беше погледнала..нещо там цвета поне..
Ех.

Последна редакция: сб, 25 апр 2015, 22:20 от Анонимен

# 144
  • Мнения: 2 099
Погледнах я в очите,заради плътния дълъг бретон,затва.Ей,да не сподели нещо човек!

# 145
  • Мнения: 25 842
Майната му на цвета - марката, МАРКАТА!!!

# 146
  • София
  • Мнения: 3 474
Гердо, нещо знаете у ваше село, точно как се произнася Хермеса, та хич не ми се подреждай към широките народни маси Simple Smile

Къде ми се отклонихте от темата сега с баба ти Лили.
Я, обратно към кифлите.

# 147
  • София
  • Мнения: 12 374
Е що бре?Сега ако видите Лилито в гръб,колко ще й дадете?Аз я видях на живо и реших,че е на около 30.После се обърна и видях,че е Лили Иванова.Даже разменихме поглед,поздравих я.
Както й да е.Дай боже всекиму да запази младежкия си вид и плам!

Същото и аз. Видях я на Патриарха преди година, в гръб, и реших, че е 30-тина годишна мацка. После се обърна и хлъцнах - ми то било Лилито бе.

Аз нямам още 40, а сравнение с нея съм тюфлек. Говоря за тяло, не за лице. В лице младея много  Sunglasses

# 148
  • София
  • Мнения: 12 374
Сийке, съдейки по свекър ми- избра 20-годишната.

И аз имам такива наблюдения, ама... знам ли?
Може пък наистина чантите да спасят света.   Whistling

Миските нали все за световен мир дрънкат. Може и да го постигне някоя, знаеш ли  Mr. Green

# 149
  • София
  • Мнения: 5 499
Гердо, нещо знаете у ваше село, точно как се произнася Хермеса, та хич не ми се подреждай към широките народни маси Simple Smile

Къде ми се отклонихте от темата сега с баба ти Лили.
Я, обратно към кифлите.

Кифлите, та кифлите. Аман!

Кажете, като сте толкова ербап, по колко чифта обувки поддържате в наличност? И какво си купихте новичко за идващия сезон? Коя жена не обича да се полигави в МОЛ-а, а? Коя?!

Общи условия

Активация на акаунт