Професия кукла

  • 66 436
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Мнения: X
Аз разбрах, че е в сериозна връзка с някакво момиче. Ако е чисто физическа, това не е връзка, а забавление. Няма няма да се съгласиш?

Сериозна е кат се появи детето, дотогава не е от мъжка гледна точка.
Човека просто пробва, test drive.

# 2 071
  • Мнения: 870
 Thinking Не се познаваме с Жаклин, не знам защо така мислиш.

# 2 072
  • Мнения: 155
Аз разбрах, че е в сериозна връзка с някакво момиче. Ако е чисто физическа, това не е връзка, а забавление. Няма няма да се съгласиш?

Сериозна е кат се появи детето, дотогава не е от мъжка гледна точка.
Човека просто пробва, test drive.

Ти имаш ли дете? Ако имаш, да разбирам ли, че това е единствената връзка, която ти е била сериозна   Crossing Arms

# 2 073
  • Мнения: 927
Мдааа, генерализации, много тачени не само в този форум, то са едни обобщения, едни генерални изводи, едни чудесии, без грам подплатеност, разбира се, но важното е да се генерализира.

Всеки е закусвал, обядвал, вечерял, хрускал, дъвкал, смилал и изплювал такъв като някой друг, който е сборен обобщен вид на типа генерализация, която се обсъжда. И изобщо, к,во си разправяш, братче. По въпроса за генерализацията, много е лесно да обичаш целия свят, ама да заобичаш съседа си не е така просто, а. Whistling

Аз друго се чудя, кога ли един зелен гущер ще припълзи към темата подрънкващ с връзка ключове и раздаващ щедри обещания за "банани" на форумските непослушни "маймуни". Mr. Green

ПП Струва ми се крайно време е, че то не спамо-чат, не разговорник, ами не знам на какво се обърна темата, а ония "злите с метлите" Whistling никакви ги нЕма. Странно. newsm78

ПП Инак сеира си е сеир, но е резонен и някак очакван, както и развоя на самата тема.

# 2 074
  • Мнения: X
Аз разбрах, че е в сериозна връзка с някакво момиче. Ако е чисто физическа, това не е връзка, а забавление. Няма няма да се съгласиш?

Сериозна е кат се появи детето, дотогава не е от мъжка гледна точка.
Човека просто пробва, test drive.

Ти имаш ли дете? Ако имаш, да разбирам ли, че това е единствената връзка, която ти е била сериозна   Crossing Arms

Да, имам. Не, не е била сериозна защото не знам какво значи сериозна. Аз си имам отговорност/сериозност към детето.
С майката можеш да се разведеш ма с детето не можеш и не трябва. Т.е. с майката не е била сериозна щом подлежи на развод

# 2 075
  • Мнения: 155
Thinking Не се познаваме с Жаклин, не знам защо така мислиш.


Добре, айде да не се познавате, но имате контакти във форума примерно. Нека не визираме конкретен човек, грешката е моя. Виждала съм да защитаваш потребител с това име, заради това дадох за пример. Искам да кажа, че когато си разговарял с някаго и знаеш що за човек е, тогава е добре, че държиш на познатите си, приятели и прочее. Когато става въпрос за непознати хора, нещата са различни. (непознати са хората от снимките за които спорите)

# 2 076
  • Мнения: 870
Непознати жени, които харесвам визуално. Модели, и пр.
 За кво защитаване става въпрос, аз да не съм адвокат  Laughing

# 2 077
  • Мнения: 6 365
Scooba, аз пък не разбирам като не искаш да те ангажират с драми, защо изобщо се доближаваш до жени с багаж? Ми излъжи нещо младо, да ти говори за изпитите в първи курс и осми декември...

# 2 078
  • Мнения: 927
...................

Смешничко ли ти е, а? Не, не, ти ми кажи смешничко ли ти е???  Mr. Green
.........................

Не, не ми е смешно, забавно, да, но не и подигравателно смешно. Просто ви напомних, че, ако искате да обикаляте необезпокоявани форумските дебри още дълго време с профила си в момента, е добре да се спрете навреме. Забава в умерени граници,да, но прекрачите ли ги последствията са ясни за прекрачилия ги, т.к. в този форум разточителните забави не са толерирани и не са на почит. Жалко, но факт. Wink

# 2 079
  • Мнения: 19 244
Изключително гнусна е станала темата, да не говорим, че при по-висока температура, каквато е тази на горещо кафе, при сметаната няма да има денатурация на белтъка, заради високото съдържание на мазнини, докато при спермата ще има. Но нека си мечтаят хората.

# 2 080
  • Мнения: 6 365
Гнусна, ама сега ще си заговорим за перфектната температура за готвене на...телешко...

# 2 081
  • Мнения: 6 365
Не ми чети лекции за женската страна, ти кажи защо за мъжете е толкова екзотично и важно, че чак някои се хвалят с това. Според секс съветника Дан Савидж свирката си е свирка, а гълтането е екстра за напреднали и е в друга лига. А Дан Савидж е много, много врял и кипял мръсник.

А защо в кафето? да не е като магията със знаете-какво в кафето?

# 2 082
  • София
  • Мнения: 39 889
Темата отдавна премина всякакви граници.
Ключ.

Общи условия

Активация на акаунт