Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 22*

  • 22 937
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 007
Диде благодаря за разясненията! Hug Heart Eyes  bouquet

Значи може би Керем ще си вземе дълга почивка - ами заслужава я отдавна! Дано и следващия старт бъде по-успешен. Heart Eyes

Колкото до Серенай - направо в най-скоро време очаквам подобно заглавие за женитба ... Joy

А с това малкото човече, е не мога да им се нагледам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Така е и наистина го заслужава не се спря въпреки,че ми се иска да заснеме летен филм
Колкото до Серенай нема се учудя ако ги оженат някъде скоро човек да не излезне дънки да рекламира .... ooooh!
А малкото човече то няма кой да не го обича! Бебе с късмет като Чааъръ може да я посещава както Серош го посещаваше.... Party


Аз също бих желала летен филм, но и почивка няма да откажа ... Mr. Green А после нещо много хубаво и развлекателно ... Heart Eyes
А както казваш - малкото човече кой няма да го обича! Heart Eyes

# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 12 719
Диде благодаря за разясненията! Hug Heart Eyes  bouquet

Значи може би Керем ще си вземе дълга почивка - ами заслужава я отдавна! Дано и следващия старт бъде по-успешен. Heart Eyes

Колкото до Серенай - направо в най-скоро време очаквам подобно заглавие за женитба ... Joy

А с това малкото човече, е не мога да им се нагледам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Така е и наистина го заслужава не се спря въпреки,че ми се иска да заснеме летен филм
Колкото до Серенай нема се учудя ако ги оженат някъде скоро човек да не излезне дънки да рекламира .... ooooh!
А малкото човече то няма кой да не го обича! Бебе с късмет като Чааъръ може да я посещава както Серош го посещаваше.... Party


Аз също бих желала летен филм, но и почивка няма да откажа ... Mr. Green А после нещо много хубаво и развлекателно ... Heart Eyes
А както казваш - малкото човече кой няма да го обича! Heart Eyes

За романтична комедия ли се готвиш? Аз искам такъв филм нещо от сорта на филма на Мурат Йълдъръм...,а за сериал абе пак ще си кажа иска ми се да го вида като доктор... Whistling

# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 12 719
https://www.facebook.com/KeremBursinArabFans/videos/vb.960113544 … ype=2&theater

Интервю от Галата на Мави за Екстра Тюрк

# 37
  • Мнения: 3 007
Диде благодаря за разясненията! Hug Heart Eyes  bouquet

Значи може би Керем ще си вземе дълга почивка - ами заслужава я отдавна! Дано и следващия старт бъде по-успешен. Heart Eyes

Колкото до Серенай - направо в най-скоро време очаквам подобно заглавие за женитба ... Joy

А с това малкото човече, е не мога да им се нагледам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Така е и наистина го заслужава не се спря въпреки,че ми се иска да заснеме летен филм
Колкото до Серенай нема се учудя ако ги оженат някъде скоро човек да не излезне дънки да рекламира .... ooooh!
А малкото човече то няма кой да не го обича! Бебе с късмет като Чааъръ може да я посещава както Серош го посещаваше.... Party


Аз също бих желала летен филм, но и почивка няма да откажа ... Mr. Green А после нещо много хубаво и развлекателно ... Heart Eyes
А както казваш - малкото човече кой няма да го обича! Heart Eyes

За романтична комедия ли се готвиш? Аз искам такъв филм нещо от сорта на филма на Мурат Йълдъръм...,а за сериал абе пак ще си кажа иска ми се да го вида като доктор... Whistling

Като доктор ако го видим ще е супер! Whistling Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Иначе аз за романтична комедия отдавна си мрънкам ... Mr. Green Stop

# 38
# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 12 719
Крайна дата за финала на ШМ:17 май!  Peace

# 42
  • Мнения: 12 719


Аз уж съм на диета ама май ще я наруша баба направи палачинки отивам да хапна
Оставям ви тука и на вас да се почерпите!  Stop

# 43
  • Мнения: 3 007


Аз уж съм на диета ама май ще я наруша баба направи палачинки отивам да хапна
Оставям ви тука и на вас да се почерпите!  Stop


И аз мисля да съм само на 2-3 кафето до довечера, ама уви, провали ми диетата! Joy

# 44
  • Мнения: 12 719


Габи компенсация... Stop Stop Stop

Общи условия

Активация на акаунт