цветна бременност

  • 257 314
  • 233
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 179
bebka-ki ,
това е обнадеждаващо, което казваш. Но, съгласи се с мен, че кървене по време на бременността, не е от най-нормалните и безобидните неща. Физиологично тази кръв идва от там, където е и крехкото ембрионче. Това е сигнал, че нещо не е наред. Може да не се стигне до спонтанен аборт, но при всички случаи, когато една жена знае, че е бременна, трябва да си обърне внимание на сигналите на тялото и незабавно да се консултира с лекар, и той редовно да я наблюдава - до спиране на кървенето и стабилизиране на бременността или в лошия случай - до изчистване на матката и приключване на аборта.
Предполагам, че всички са съгласни с това.
 Поздрави на всички,

# 181
  • Мнения: 148
 Да съгласна съм с това че кървенето не е добър знак но при мен кървене имаше през първия и втория месец през третия нямаше нищо тогава всъщност разбрах и веднага отидох на доктор. Там се оказа че съм в трети месец доста поспорихме с Агето тъй като аз твърдях че съм съвсем в наалото на бременоста. Обяснението беше че съм изкарала 2 месеца цветна бременост точно за това ми се искаше малко да успокоя момичетата. Аз също смятам че трябва веднага да отидат на доктор ако не за друго то поне да се потвърди добрата новина дай боже да е така  Praynig

# 182
  • Мнения: 30
Здравейте,изчетох почти всички съществуващи форуми на тази тема,но не намерих никъде съвет за моя проблем и така искам да ви помоля за съвет  Embarassed .Пия хапчета Диана 35,но на 1 ден след като ги спрях 23.03.09(нали има 7 дневна почивка Simple Smile ) с приятелят ми правихме секс.До  тук добре ,но ми дойде на 5 ден и то с адски болки и ми спря на 7 т.е цикъл 3 дни (което до сега не се е случвало никога) и днес е 2 ден от както пак почнах да ги пия днес докато пиех кафе сутринта не ми се пушеше изпих 2 кафета с 2 цигари и след това повърнах всичко все още яйчниците ме болият ужасно и ми е много отпаднало  Sad  не се чувствам добре .Пия противозачатъчни от близо 4 години с кратки почивки и мисля,че не е от тях.Ще ви бъда благодарна за съвет и според вас дали има нещо за което мога да се притеснявам.Благодаря ви предварително

# 183
  • Мнения: 3 453
Да съгласна съм с това че кървенето не е добър знак но при мен кървене имаше през първия и втория месец през третия нямаше нищо тогава всъщност разбрах и веднага отидох на доктор. Там се оказа че съм в трети месец доста поспорихме с Агето тъй като аз твърдях че съм съвсем в наалото на бременоста. Обяснението беше че съм изкарала 2 месеца цветна бременост точно за това ми се искаше малко да успокоя момичетата. Аз също смятам че трябва веднага да отидат на доктор ако не за друго то поне да се потвърди добрата новина дай боже да е така  Praynig
Бебка,
случаи, като твоя, са по-скоро изключение. Никой не бива да се успокоява, напротив. Кървенето почти винаги е признак за проблем. В такива случаи спокойствието играе много лоша шега!
С най-добри чувства! Peace



.... или в лошия случай - до изчистване на матката и приключване на аборта.

Добави и извънматочната бременност. Защото и тогава има зацапване. Аз се молех да е спонтанен аборт! Уви, не беше...
Към всички,
обръщайте внимание на всяко кървене и зацапване! Извънматочната бременност е трудна за диагностиране, но е животозастрашаваща!

# 184
  • Мнения: 30
сега си направих тест,който е отрицателен и не мога да си обясня от къде идва това гадене даже дори пуша на сила.Дали според вас има нещо ,за което да се притеснявам?Моля за съвет

# 185
  • Мнения: 98
Кръвен тест! newsm10 newsm10

# 186
  • Мнения: 30
Кръвен тест????  Rolling Eyes звучи ми много страшно оххх не знам цял ден седя и гледам едната чертичка и се чудя как е може да бъде възможно да са 2 и не знам при положение ,че пия хапчета.Мисля да изчакам още няколко дни и пак ще си направя тест пък да видим тогава ако продължи да ми се вие свят и много други симптоми като повръщане болки в яйчниците и кръста ще отида на лекар  Embarassed

# 187
  • Мнения: 148
   Hope съжелявам  Hug   bouquet

# 188
  • Мнения: 179
Ще си позволя да напиша тук на Asia_8181 , ако й е възможно да освободи място в Лични, защото не мога да й изпратя нищо.

 Asia_8181 , дай малко местенце в лични  newsm51

# 189
  • Мнения: 14
момичета , от близо 4 години се оптиваме да имаме бебе, на 26.04. би биха прегнил и правихме секс за бебче. Дойде ми ден-два по-рано от очакваното. Съменинята ми за цветна бременност започват сега. Вървя ми го-долу нормално, но само три дни. На третия към 1,00 през нощта рязко спря. В следващите два дни имах един-два пъти  бледо розова слуз. Днес ми е девети ден от цикъла, отново имах блезорозова слуз, но започнаха и болки от дясно/ яйчника, който овулира иналия месец/ и болрки в кръста. Дали може да е цветнае

# 190
  • Мнения: 3 453
impressive.silk ,
след поставянето на Прегнил-а направихте ли ехография, за да се види дали се е спукал фоликула?
Направи си тест за бременност и ако е положителен - отиди на лекар! Peace

# 191
  • В сърцето на трима мъже...
  • Мнения: 29
Четох, четох и пак ще попитам...
Какво е всъщност цветната бременност?

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 18:36 от Бебката

# 192
  • Мнения: 3
Здравейте, тия дни нещо приятелките ми ме наплашиха, изчетох много форуми, но не се успокоявам.
Два месеца си ми идваше нормално, започнах да пия Диане 35 и този месец ми беше 2 дни и то доста силно. Направих си тест отрицателен е, но приятелките ми ми казаха, че тестовете не хващат цветната. страх ме е да отида на лекар защото ако е така ще съм някаде в 4 месец. Моля, кажете си мнението. Възможно ли е заради хапчетата да ми е бил толкова кратък. А и в последните дни не знам дали си въобразявам, но май ми се гади вечер като си легна. Моля, кажете, че вече откачам.

# 193
  • Мнения: 3 241
Кой ти изписа хапчетата? Надявам се лекар, значи си виждала такъв, не хапят Simple Smile

Да, хапчетата намаляват цикъла.

Не, тестът няма нищо общо с цветната бременност. (Би бил положителен ако си бременна).

Не, приятелките ти Не са лекари за да се съветваш с тях.



# 194
  • Мнения: 3
Лекар ми ги изписа преди година бях ги спряла за малко но сега си ги почнах пак. Днес за всеки случай ще си направя пак тест, че вече ще се гръмна. Не ме е страх от лекарите а от резултата за това не искам да ходя.

Общи условия

Активация на акаунт