цветна бременност

  • 257 334
  • 233
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 351
Момичета , имам един въпрос може и да ви изглежда тъп но все пак ви моля - отговорете ми!!!
При цветна бременност теста показва ли правилно???

# 106
  • Мнения: 69
Момичета , имам един въпрос може и да ви изглежда тъп но все пак ви моля - отговорете ми!!!
При цветна бременност теста показва ли правилно???


ТЕСТА показва вярно когато има налична бременност-дори и цветна  Peace

# 107
  • Мнения: 93
извинявам се за въпроса,мисля че е малко тъпичак Rolling Eyes,обаче кога може да има цветна бременност - в ранна възраст или нагоре? newsm78
Как така ранна или по нагоре,бременност или има или няма Grinning
Формолирай си пак вьпроса ако искаш,че така не е много ясно какво питаш.Аз поне не разбирам Wink

# 108
  • Мнения: 1 334
кога може да има цветна бременност - в ранна възраст или нагоре?
Как така ранна или по нагоре,бременност или има или няма
Демек,като е на 20г. или като е на 35г. е по-голяма вероятността Rolling Eyes Цифрите са само за пример Grinning

# 109
  • Мнения: 69
ами въпроса ми беше такъв,защото аз сам на 19 години и ми казват че съм мн малка за цветна бременност,но според мен няма значение възрастта,извинявам се за неточността и неяснотата на въпроса ми! Hug

# 110
  • Мнения: 93
ами въпроса ми беше такъв,защото аз сам на 19 години и ми казват че съм мн малка за цветна бременност,но според мен няма значение възрастта,извинявам се за неточността и неяснотата на въпроса ми! Hug
Мисля, че няма значение вьзраста  Wink

# 111
  • Мнения: 1 674
Момичета , имам един въпрос може и да ви изглежда тъп но все пак ви моля - отговорете ми!!!
При цветна бременност теста показва ли правилно???

да показва/поне при мен беше така/

# 112
  • Мнения: 69
здравейте отново,направих си тест и беше EFN гърдите ми продължават да са надути,както и да болят,болките в стомаха не ме напускат,започна да ми се гади както и постоянно да съм гладна,според Вас да изчакам ли М-то(което е около 18.05) или да си направя още един тест.  Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 1 248
baby_moni-може да е имало бременност, която да е прекъсната спонтанно на ранен етап, може по-обилното кръвотечение да е в резултат на по-голямо отделяне на прогестерон този цикъл, който подпомага нарастването на лигавицата на матката. Болките в гърдите също могат да се обяснят с това. Един кръвен тест би дал отговор на въпроса ти...

# 114
  • Мнения: 69
Катето благодаря за отговора  Hug беше мн изчерпателен и ясен  Peace  може и така да е

# 115
  • Мнения: 20
а на мен ми дойде този месец нормално свърши ми цикъла и сега имам нещо тъмно като зацапване навътре.и гърдите ужасно са ми уголемени и ме болят след менструацията продължават така,а по принцип ми е винаги преди.каква причина да търся?

# 116
  • Мнения: 674
а на мен ми дойде този месец нормално свърши ми цикъла и сега имам нещо тъмно като зацапване навътре.и гърдите ужасно са ми уголемени и ме болят след менструацията продължават така,а по принцип ми е винаги преди.каква причина да търся?

Кой ден от цикъла ти е? Може да е розова овулация newsm78

# 117
  • Мнения: 20
на 1 ми дойде до 5-6 ми беше цикъла притеснява ме това напрежение в гърдите и това че имам нещо кафеникаво сега а М ми спря още на 6 май.

# 118
  • Мнения: 69
при мен напрежението в гърдите не спира bombs,имам чувството че съм бомба под налягане #Crazy ,коремчето и то не изостава,направо се побърквам като знам че трябва да изчакам една седмица,а и температурата ми минава 37 градуса  Ill вече няколко дена.

# 119
  • Мнения: 20
.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 19:39 от esi

Общи условия

Активация на акаунт